Şimdi Ara

iPhone 6 kasa açığı Değişim veya Tamir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçtiğimiz bi kaç ay önce forumdan bi arkadaştan i6 aldım
    Telefonun kasada Açıklık var
    Aldığım arkadaşta bi arkadaşından almış telefonu.
    Neyse Orayı boşverin kafanız karışmasın
    Yalnız sorun şu telefon alındığında mı böyleydi yoksa ilk sahibimi bişey yaptı bilmiyoruz(burası önemli)
    Ben bunu zorlu yada akasyaya götürsem ne derler ne yaparlar daha da önemlisi ne isterler?
    Misal ilk alındığında böyleydi diyelim
    Genius bana "müdür bunu 14 gün içerisinde getirseydin 5 kuruş vermeden hallederdik şimdi olay değişir" demesin
    Yada telefon sağlamdı ama ilk kullanıcısı bi şekilde bu hale getirdi diyelim
    O zaman hertürlü fatura bize mi kesilir millet

Help help

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihazda en ufak darbe varsa garanti dışı damgasını vuruyorlar kardeş haberin olsun

• Oncelikle selam bendede iphone 6 var kasada bosluk vardi akasyaya goturdum ucretsiz ekran degisimi yaptilar iphonede genel bir durum ama sizdeki cihaz durumu ezik dusme vs varmi birsey diyemem ( zorlu veya akasyaya gittiginizde iphone 6 kontrol edin %90 hepsinde ayni durum vardir )

• yıl sonu yaklaşması debebiyle garanti konusunda birazdaha hassas davranıyorlar. yani kullanıcı hatası deme olasılıkları daha yüksek

• qqyyxx Q kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle, 5s imde ust kisimda bariz aciklik var normal dediler cihaziniz cok guzel degistirsek de aynisi cikar onda dediler geri gonderdiler beni :)

• Kasada yamulma varsa herhangi bir işlem yapılmaz. 1100 TL civarında bir paraya swap cihaz verirler.
  • Yamulma yokta bi kaç yerinde darbe,zedelenme var kasanın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.