Şimdi Ara

iPhone 7 plus telefon aşırı ısınıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
13.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonun alt kısmı 1 2 dakika kullanımda ısınmaya başlıyor ve bu sıcaklık gitgide artıyor. Şarja taktığımda adaptörde aynı şekilde çok ısınıyor. Normal bir ısıyı anlarım ama aşırı ısınma oluyor. Servise göndermek mantıklı mı sizce? iPhone 7+ kullananlarda böyle bir sorun var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende böyle bir sorun yok. Şarja takınca bazen ısındığına denk geliyorum adaptörün, cihaz da hafif ısınmış oluyor ama sürekli birşey değil 5dk sonra bakıyorum ikisi de normale dönmüş. Bi gönderin derim ilerde herhangi bir soruna sebep olabilir
  • Servise göndermeden önce cihaza force restart çekin düzelmez ise restore deneyin yeni bir iphone olarak kurun bunlara rağmen düzelmez ise servis ile irtibata geçin.Çünkü onları ararsanız genelde bu yönergeleri söylerler.Bizzat götürün cihazı.
  • Adaptörün ısınması normal hocam. Benimki de baya ısınıyor ama telefonda ısınıyor diyebilecek boyutta bir sıcaklık olmuyor. Özellikle son güncellemeden sonra yüksek ısı ile neredeyse hiç karşılaşmaz oldum.

Sorununu biraz daha açar mısın? Mesela tam olarak bir uygulama çalıştırıyor musun bu anda?

Edit: iPhone 7 32gb kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fawkes81 -- 28 Mayıs 2017; 2:55:37 >
  • Şarja takınca benimde çok ısınıyor

• Herhangi bir uygulamaya girdiğimde hemen ısınmaya başlıyor ve normal bir ısınma değil bu. iphone 5te kullanıyorum ayrıyetten aynı şeyleri yapmama rağmen 5 bu kadar ısınmıyor. Adaptörü biraz anlıyabilirim ama normal kullanımda aşırı ısınıyor. Servise göndericem bakalım sonuç ne olucak

• Ben de aynı problemi yaşıyorum. instagram vs kullanırken birhayli ısınıyor.kocaeli'de telefonu götüreceğim apple firmasına ait bir teknik servis bilen var mı acaba?
  • gokhankakiz G kullanıcısına yanıt
    41BURDA AVM'deki TROY'a götürebilirsiniz. Resmi reseller mağazası ve servis alıyorlar.
  • bende ıraktan 7 plus 128 gb aldırdım sıfır. telde bi ısınma var aşırı değil. ama normalde c7 kullanıyordum samsung sıfır ısımma vardı ondan rahatsız ediyor. ne yapabilirim

• İphone 7 cihazımda aynı problem vardı pil sağlık yüzdesi 82 deydi apple store dan batarya değişimi yaptırdım ısınma olmuyor artık sanırım batarya çok etkili bu durumda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.