Şimdi Ara

İphone dan spotify premium alamıyorum YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hesap bölümüne geliyorum üyelik durumu free de premium satın al falan yok nedeni nedir sadece internet sitelerindenmi premium alınıyor ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

iPhone'da Spotify Premium Aboneliğine Geçememe Sorunu

Spotify Premium'a iPhone'undan erişemediğini mi fark ettin? Bu sorun, "uygulama içinden premiuma geçemezsin" hata mesajıyla karşılaşmana neden olabilir. Bu sorunu çözmek için şu adımları izleyebilirsin:

• App Store'u Güncelle: iPhone'undaki App Store'u en son sürüme güncelle. Bazı güncellemeler, uygulama içi satın almalarla ilgili sorunları çözebilir.

• Apple Kimliğini Kontrol Et: Apple Kimliğinle oturum açtığından ve geçerli bir ödeme yöntemin olduğundan emin ol. Çıkış yapıp tekrar giriş yapmayı dene.

• Cihazı Yeniden Başlat: iPhone'unu kapatıp tekrar açmak, geçici yazılım sorunlarını çözebilir.

• Spotify Uygulamasını Yeniden Yükle: Spotify uygulamasını cihazından kaldır ve App Store'dan yeniden yükle.

• Mobil Veriyi Kullan: Wi-Fi yerine mobil veri kullanarak Spotify Premium'a abone olmayı dene. Bazı Wi-Fi ağları uygulama içi satın almaları engelleyebilir.

• Apple Destek ile İletişime Geç: Yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, Apple Destek ile iletişime geçmeyi dene. Hesabın veya cihazınla ilgili bir sorun olabilir.

Bu adımları izledikten sonra "spotify premium'a nasıl geçilir iphone" sorunu çözülmeli ve Spotify Premium'a iPhone'undan erişebilmelisin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • ben bilgisayardan yapmıstım hocam şu an telefonum olmadığı için bakamıyorum ama bilgisayardan girin bes dakika surer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rocky bayboğa kullanıcısına yanıt
    tarayıcıdan girip yapılıyor ama direk iphone üzerinden eskiden satın alınıyordu diye biliyorum illa tarayıcıdan sitelerinemi girip yapmak gerekiyor ?
  • Eskiden apple store hesabından direk alınıyordu kaldırıldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

Eskiden apple store hesabından direk alınıyordu kaldırıldı.

Hocam yani artık sadece tarayıcıdan girip sitedenmi alınıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

Eskiden apple store hesabından direk alınıyordu kaldırıldı.

Hocam yani artık sadece tarayıcıdan girip sitedenmi alınıyor ?

Evet.

• Ne pcden ne de telefondan alabiliyorum.

Kredi karti yeri gelmiyor surekli yuklenir durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: BayRealist

Ne pcden ne de telefondan alabiliyorum.

Kredi karti yeri gelmiyor surekli yuklenir durumda.

Chromedan deneyin. Safariden kaynaklanıyor.
  • Firefox'tan bile denedim olmuyor efem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayRealist -- 29 Haziran 2016; 18:48:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

Hesap bölümüne geliyorum üyelik durumu free de premium satın al falan yok nedeni nedir sadece internet sitelerindenmi premium alınıyor ?

Telefon üzerinden yapma.Apple extra kendine 3 lira komisyon alıyor.O zamanda Premium 12.99 TL ye geliyor.
    Chrome tarayıcı üzerinden yap.Ben bilmeden yapmıştım.O ay 12.99 ödedim.Normalde 9.99 TL.

http://www.log.com.tr/apple-yuzunden-spotifya-fazladan-para-odemeyin/

İlla telefon üzerinden yapmak istiyorsan Spotify da "Premium kilidini aç" diye bir uyarı çıkar karşına ona tıklaman lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.