Şimdi Ara

iPhone4 kamera sorunu acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonun makro sayılabilecek çekimlerinde sorun yok, fakat normal çekimlerde büyük sorun var. Restore yaptım düzelmedi. Yardımlarınızı bekliyorum. Sorunlu ve sorunsuz fotoğraflar aşağıda;

Sorunsuz fotoğraflar;

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

Sorunlu fotoğraflar;

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOZBİŞOV -- 5 Temmuz 2011; 23:17:58 >

• aynı sorun 3gs imde olmuştu. meğersem arkadaş kasayı değiştirirken kamerayı kaydırıp toz kaçırmış hafif. kendiliğinden geçti valla. ama sendeki de belki böyle bir sorun olabilir çünkü buna benzer donanımsal bir sorun varmıbilmiyorum ki öyle değildir yakın çekimlerde sorun yok. bi telefoncuya götür baba bi açsın kamerayı temizlesin diyebilirim hiç değilse o da bi imkan
  • Odak noktasını ayarlıyor musun?
  • Evet odak noktasını ayarlıyorum. Odak yapmaya çalışıyor ancak fotoğraflar ortada. Video çekimide aynı derecede bulanık.

Oğuzcan, en yakın zamanda dediğini yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan898

Evet odak noktasını ayarlıyorum. Odak yapmaya çalışıyor ancak fotoğraflar ortada. Video çekimide aynı derecede bulanık.

Oğuzcan, en yakın zamanda dediğini yapacağım.

Onu yapman başarılı olabilir çünkü bu bulanıklığın donanımsal birşeyle alakası yok. ulan uzaktan çekemeyen yakından nasıl çeker diye de düşünmüyor değilim ama bi baktır bakalım genede fayda vardır
  • ayni sorunn su an bendede var tamir ettirdin mi ne kadara mal oldu birde soyleyebilir misin acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.