Şimdi Ara

Ipod Touch & IPhone mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pek de uygun değil bence sıfır ürünler 199$ ken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunnymn

quote:

Orijinalden alıntı: huseceti

http://www.genismarket.com/15-ipod-touch

Burada iPod Touch fiyatları çok uygun bir bakın isterseniz...

Pek güvenilir bi yer olduğunu sanmıyorum. Veya yurt dışından faturasız garantisiz olarak gelir bunlar. Çünkü maliyetini anca kurtarır bu fiyata.

katılıyorum arkadaşa. bu siteyi ilk defa duyuyorum. hiç kendimizi riske atıp dandik ürünlerle morallerimizi bozmayalım arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: peacelick

refurbished yazıyo zaten

refurbished olarak 200 tl'ye vardı bi yerde. bunlar pahalı bile
  • Arkadaşlara katılıyorum. Hem touch hem de telefon özelliklerni taşıyan harika bir alet. İmkanım olsa anında alırım
  • 2
  • Arkadaşlar 200 TL ye satılan nano dur lütfen touch ile karıştırmayalım. 200 TL ye kaç tane touch varsa almaya hazırım ben. Bu arada arkadaşın birisi de sıfırı 199 dolar demiş. O arkadaş için de aynı şeyleri söylüyorum. 199 dolardan sıfır ne kadar touch varsa alabilirim.
  • arkadaşım apple store'da 199$. ayrıca ben bir tanıdık ile bestbuy'dan aldım. güvenilir bir site mağazaları da var amerikada. 199$ bestbuy'da da. amerikadan getircek arkadaş. link verim istersen?
  • Arkadaşım ben yok demedim ki. iletişime geçelim. Arkadaş ne kadar getirebiliyorsa 199 dolardan ben alayım dedim. Birbirimize destek olmayacak mıyız...
  • Toplu getireceğini sanmıyorum.
  • Bir an heyecanlandım doğrusu nedenine gelince sizin 199 dolar dediğiniz yer apple store. Hiç apple store dan alışveriş yapmadınız sanırım. Çünkü 17-18 dolar da vergisi var bu ürünün 217 dolar ediyor. bu arada amerikadan türkiyeye bedava kargo gelmesi lazım ki 217 dolara alabilelim benim tahminimce de 34-35 dolar da kargo tutar toplamda 252 dolar gib bir şey yapar. Sen şimdi 199 dolar deyince şaşırdım doğrusu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseceti -- 2 Eylül 2010; 1:51:59 >
  • en iyisi amazon, hem 173$ (8 gb) hem de vergisi yok. ama türkiye ye göndermiyolar işte

amerikada tanıdığınız varsa bedava kargo ile ona gönderin, o da size en ucuz kargoyla buraya göndersin.
  • quote:

Bir an heyecanlandım doğrusu nedenine gelince sizin 199 dolar dediğiniz yer apple store. Hiç apple store dan alışveriş yapmadınız sanırım. Çünkü 17-18 dolar da vergisi var bu ürünün 217 dolar ediyor. bu arada amerikadan türkiyeye bedava kargo gelmesi lazım ki 217 dolara alabilelim benim tahminimce de 34-35 dolar da kargo tutar toplamda 252 dolar gib bir şey yapar. Sen şimdi 199 dolar deyince şaşırdım doğrusu...

bestbuy'da da var. Buyrun:http://www.bestbuy.com/site/Apple%26%23174%3B+-+iPod+touch%26%23174%3B+8GB*+MP3+Player+(2nd+generation)+-+Black/8771732.p?id=1204332006293&skuId=8771732

• 2 senedir iTouch kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım, ayrıca iki cihaz taşımak öyle çok büyük bir problem yaratmıyor :)

iTouch al bence, 4g ler mükemmel...
  • bende yeni başladım zaten ince bir cihaz kötü bir telefon aldınmı iPhone gibi oluyor. Hangi kulaklıkla kullanıyorsunuz?
  • Sanırım tercihim Ipod dan yana olacak. Bir süre kullanırım. Belki sonra Iphone alırım. Bu ara çokta fazla para vermek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlion70

quote:

Bir an heyecanlandım doğrusu nedenine gelince sizin 199 dolar dediğiniz yer apple store. Hiç apple store dan alışveriş yapmadınız sanırım. Çünkü 17-18 dolar da vergisi var bu ürünün 217 dolar ediyor. bu arada amerikadan türkiyeye bedava kargo gelmesi lazım ki 217 dolara alabilelim benim tahminimce de 34-35 dolar da kargo tutar toplamda 252 dolar gib bir şey yapar. Sen şimdi 199 dolar deyince şaşırdım doğrusu...

bestbuy'da da var. Buyrun:http://www.bestbuy.com/site/Apple%26%23174%3B+-+iPod+touch%26%23174%3B+8GB*+MP3+Player+(2nd+generation)+-+Black/8771732.p?id=1204332006293&skuId=8771732

Arkadaşım internette fiyat bakıp söylemek kolay da neden herkes alamıyor bahsettiğin yerlerden. Link atmak kolay anlıyorum ama o fiyatlardan bana verebilecek olan arkadaş varsa almaya razıyım dedim kaç tane olursa. Hayatınızda alışveriş yapmadığınız yerlerden link atarak neden bizi yanıltıyorsunuz. ben bahsettiğin yerlerin hemen hemen hepsinden birer tane ürün aldım. sıfır açılmamış kutusunda yetkili satıcılardan ve hepsi de siparişi tamamlarken en son ödeme ekranında % 9 a yakın vergi eklerler. hadi bu vergiyi de ekleyip ödemeye kalkın bakalım alacağınız cevap hemen hemen hepsinde aynıdır. Türkiye ye gönderme yapmıyorlar. Sizden rica ediyorum hayatınızda alışveriş yapmadığınız yerlerden link atarak bizi ve milleti yanıltmayın. Tekrar tekrar söylüyorum bahsettiğin fiyatlardan ne kadar ürün varsa almaya hazırım...
    li

• touch + telefon taşımak eziyet oluyo bu yüzden iphone
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canlion70

quote:

Arkadaşım internette fiyat bakıp söylemek kolay da neden herkes alamıyor bahsettiğin yerlerden. Link atmak kolay anlıyorum ama o fiyatlardan bana verebilecek olan arkadaş varsa almaya razıyım dedim kaç tane olursa. Hayatınızda alışveriş yapmadığınız yerlerden link atarak neden bizi yanıltıyorsunuz. ben bahsettiğin yerlerin hemen hemen hepsinden birer tane ürün aldım. sıfır açılmamış kutusunda yetkili satıcılardan ve hepsi de siparişi tamamlarken en son ödeme ekranında % 9 a yakın vergi eklerler. hadi bu vergiyi de ekleyip ödemeye kalkın bakalım alacağınız cevap hemen hemen hepsinde aynıdır. Türkiye ye gönderme yapmıyorlar. Sizden rica ediyorum hayatınızda alışveriş yapmadığınız yerlerden link atarak bizi ve milleti yanıltmayın. Tekrar tekrar söylüyorum bahsettiğin fiyatlardan ne kadar ürün varsa almaya hazırım...
    li

Arkadaşım anlamıyor musun? Ben aldım diyorum, kaç keredir diyorum. Aldım bestbuy'dan amerikada olan bir arkadaş vasıtasıyla. Kargo dahil 206$'a geldi.

• Herkesin Amerika'da arkadaşı yok değil mı insanlara fiyat önerisinde bulunurken dikkat edelim...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.