Şimdi Ara

Ipod Touch & IPhone mu? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: sinan1565

ogrendigim kadariyla 2 ve 3.nesillerin 8 gb'leri arasinda hicbir fark yokmus.peki 2.nesilin 16 gb modeli ile 3.nesil 16 gb arasinda ne fark var?aradaki farki odeyip 3.nesil almaya deger mi?

3. Nesillerde 16 GB yok 32 ve 64 var. 3. Nesil alırsanız 1 yıl daha götürür sizi tavsiyem en az 4. Nesil 8 GB alın(400 TL).

4.nesil iyi guzel ama fiyati fazla geliyo.2.el bi 2 ya da 3.nesil alsam idare etmez mi 1-2 yıl daha?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

BluePage çıkar oda yakında. Altına usb modem gibisinden birşey takılır internete girmek için.

umuyorum

peel 520 gibi bi ürün çıksa mümkün olmayacak bişey değil

Yaptım, olacak!

• adamla dalga geçelim derken iyice reklamini yapar olduk yalniz farkinda misiniz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan1565

adamla dalga geçelim derken iyice reklamini yapar olduk yalniz farkinda misiniz :D

onun amacıda oydu zaten çıkayım 2 laf edeyim tüm türkiye benden konuşsun adam 1 numaralı reklam yıldızı
    kro zırto görgüsüz diyolar ama adamdaki kafa burda ona laf atanlarda yok

zenginin malı züürtün çenesini yorarmış
    hiç ilgilenmiceksin o zaman senden faydalanamaz.
  • arkadaşlar ben anlamıyorum lütfen bu konudaki cahilliğime verin ben ipohane almak istiyorum sırf rahat şekilde heryerde pratik nete girmek için touchla neler yapıyosunuz yani neler yapılabilir bir psp den farkı ne yani onun oyunları daha şahane sırf oyun için değildir yani herhalde? toucha 3g şart bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabotagetr
    arkadaşlar ben anlamıyorum lütfen bu konudaki cahilliğime verin ben ipohane almak istiyorum sırf rahat şekilde heryerde pratik nete girmek için touchla neler yapıyosunuz yani neler yapılabilir bir psp den farkı ne yani onun oyunları daha şahane sırf oyun için değildir yani herhalde? toucha 3g şart bence

bu cevabı bende merak ediyorum.dün yurtta 2gb philips mp4 ümü çaldırdım.bayramdanda gelecek parayla bişeyler yapmak istiyorum.şöyle 300 liram olacak.belki pederde destek çıkarsa artabilir.psp ve i touch ararında kaldım.özl olarak bilgilendirirsenz sevinrm.psp dn farkı ne mesela ?e tabi fiyatlarınıda bilmiyorum.2.nesil 3.nesil falan ne işe yarıyo bunlar.çok soru sordum.mazur górün.teşekkürler
  • slm bende biraz deneyimlerim ve fikirlerimi paylaşmak istedim..apple ipod touch ile bir sene önce tanıştım.geçen sene arkadaşım almıştı i.touch 1g 16 gb hatta kızmıştım o ne tel yok o kadar para verilirmi diye fakat biraz kurcalayıp özelliklerini görünce hoşuma gitti.sonra o arkadaşım sıkışınca i.touch bana sattı.jailbreak olayını falan çozdum işte o zaman kanıma girdi apple.oyun program wifi msn facebook youtube arkadaşımda bunları görünce geri almak istedi ama vermedim. hele birde laptopum bozulup 2 ay lanet olası serviste kalınca itouch elim ayagım oldu yoksa çatlardım valla.uzunca bir zaman kullandım sonra kiracım borcuna karşılık iphone 2g teklif etti sıfır gibiydi anlaştık kiradan düştüm aldım.i touch ı da o arkadaşıma geri sattım.Neyse iphone kullanmaya başladım ancak telefon olayı deli etti beni çünkü kaydettigin numaraları sim karta aktaramıyosun toplu silme yok hücre mesajı (maç sonuçları) yok ses kaydı yok mesajlar desen eh işte kamera yetersiz.neymiş kişi kopyalamak için cydia dan sim manageri yükleyecekmişim.program ingilizce oldugu için arkadaşın biri yanlışlıkla bütün sim rehberini sildi.yani kısacası tel özelligi beni hayal kırıklıgına ugrattı.şuan kullanıyorum.bu arada arkadaşım i touch 3g 32 gb aldı biraz kullandı.maymun iştahlı sonra bendeki n95 8gb ile takas etmek istedi kabul etmedim.burada itouch tel olmadıgı için kimseye satamadı enson bana 150 tl say deyince takas yaptık çünkü 150 tl 3g için bedava rakam.biraz kullandım versiyon yükselttim şaşırdım inanın uçak gibi hızı var.oyunlar safari çok hızlı açılıyor.fifa 2011 i yükledim banamısın demedi sanki playstation grafikler süper. inanın iphone 2g yi unuttum.tek sorun dahili hoparlörü çok az ses veriyor.bunada şükür çünkü itouch 1g de hiç yoktu.4g yi bilmem ama 3g beni fazlasıyla memnun etti.aslında bir ara iphone 3gs lere kafamı takmıştım ama fiyatları 800 tl civarında oldugu için işime gelmedi.telefonum bedavaya gelmişti yani telefon+i touch=150 tl aynı işleri yapacak olan iphone 3gs ye 800 vermekte hiç işime gelmiyor dogrusu.kısaca ben tel+itouch kullanıcılarından olacagım.en önemlisi dışarıdayken oyun internet derken iphone un şarjı bitince ortada kalıyodum ama şimdi hiç korkmuyorum itouch ın şarjı bitse bile telim her zaman açık.çok uzattım kusura bakmayın.birde 2g ile 3g arasında fark olup olmadıgı sorulmuş inanın daglar kadar fark var 3g müthiş hızlı.bu arada aşagıya işlemci hızlarını yazıyorum buyrun siz karar verin......
    iPhone 4----->512MB RAM 1GHz CPU
    iPhone 3GS-iPod Touch 3G 32GB&64GB----->256MB RAM 600MHz CPU
    iPod Touch 2G----->128MB RAM 533MHz CPU
    iPhone 2G-iPhone 3G-iPod Touch 1G----->128MB RAM 412MHz CPU

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.