Şimdi Ara

Ipod Touch & IPhone mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ipod Touch ile Iphone alma arasında kararsız kaldım. Hangisini tercih etmeliyim? 2.El Iphone veya Ipod almak istiyorum. Ipod tercihim olursa 2G,3G 8GB veya 6GB hangisini tavsiye edersiniz? Yorum yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• E71 ve İpod touch 3g 32 Gb kullanıyordum 2 cihaz cebimde taşımak zor gelmeye başladı geçtiğimiz hafta iphone 4 aldım rahatım huzurluyum.4 olmasa bile 3gs i tavsiye ederim.
  • İphone al hocam,tek cihazda butun her istedigini yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

İphone al hocam,tek cihazda butun her istedigini yapabilirsin.
    Telefon + Touch taşımak biraz zahmetli imkanın varsa iphone al
  • quote:

Orijinalden alıntı: duff

Telefon + Touch taşımak biraz zahmetli imkanın varsa iphone al

Alıntıları Göster
    ipod touch varken iphone almak komik geliyor bana.al 100 liraya tel + ipod touch.hem şarjın uzun gitsin hemde kalas gibi iphone yerine narin bir touch ın olsun.

fiyat kısmından bahsetmiyorum bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 28 Ağustos 2010; 13:13:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rap_üstad

ipod touch varken iphone almak komik geliyor bana.al 100 liraya tel + ipod touch.hem şarjın uzun gitsin hemde kalas gibi iphone yerine narin bir touch ın olsun.

+ olarak telefon özelliği olmadığı için arka planda,touch ın genel performansı daha iyidir..
  • quote:

bir arkadaşımda iphonenun şarjının çabuk bittiğinden yakınıyordu. ipod touch şarj bakımından daha iyimiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonzalez45

quote:

bir arkadaşımda iphonenun şarjının çabuk bittiğinden yakınıyordu. ipod touch şarj bakımından daha iyimiş.

Alıntıları Göster
    taşıma sorunun yoksa ipod yok herşeyim tek cihazda olsun diyorsan iphone

• quote:

quote:

Cabuk derken?? Kac gun mesela, yogun kullanimda 2 mi 3 mu

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bece touch al yanına bide tel alırsın zaten makina sayısı azaldıkça ve özellik arttıkça bazı şeylerden taviz vermen gerekir ne iphone nede touch kullandım ama ben touch almayı düşünüyorum hem daha ucuz tebi genede sen bilirsin paran varsa iphone 4 al ama o kadar yok diyorsan bi touch al zaten tel vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: civilbugra

bece touch al yanına bide tel alırsın zaten makina sayısı azaldıkça ve özellik arttıkça bazı şeylerden taviz vermen gerekir ne iphone nede touch kullandım ama ben touch almayı düşünüyorum hem daha ucuz tebi genede sen bilirsin paran varsa iphone 4 al ama o kadar yok diyorsan bi touch al zaten tel vardır

Alıntıları Göster
    touch+ n95 8gb

herşeye yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

touch+ n95 8gb

herşeye yeter

Alıntıları Göster
    ben 2 hafta önce ipod touch aldım. çok da memnunum. iphone 3gs modeline göre daha hızlı daha ince daha güzel bi tasarımı var. eksi yönlerinden birisi hoparlörü çok kötü duyup duyabileceğin en dandik hoparlörü koymuşlar ama kulaklıktaki ses kalitesi de duyup duyabileceğin en iyi ses kalitesini sunuyor. ben senin yerinde olsam 1 ay beklerdim bu süre içinde apple yeni ürününü tanıtacak eğer ipod touch 4g yi çıkarırsa hiç düşünmeden alırdım. çıkarmazsa gene alırdım ipod touch 3g yi. demek istediğim. iphone dan 3 kat ucuz ve telefonla kamera özelliği yok diye. ben de iki cihaz taşıyorum yanımda ve gayet memnunum...

• quote:

quote:

quote:

Normal kullanımda 2 gün civarı gittiğini söylemişti. Ancak arkadaşım telefon görüşmesi çok yapıyor olabilir.

• Al bi touch dalgana bak sonra. Bu mesaji da touch'la atiyorum sana. İnan bana cebinde oldugunu bile farketmiyon cok ince cunku. iphone alip sarj yetsin diye ozelliklerini kiscagina al bi touch takil rahat rahat. Ben alali 10 gun oldu elimden birakmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunnymn -- 29 Ağustos 2010; 4:37:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunnymn

Al bi touch dalgana bak sonra. Bu mesaji da touch'la atiyorum sana. İnan bana cebinde oldugunu bile farketmiyon cok ince cunku. iphone alip sarj yetsin diye ozelliklerini kiscagina al bi touch takil rahat rahat. Ben alali 10 gun oldu elimden birakmiyorum.
    kaça aldın itouch'ı? ben de 2 hafta önce aldım ve insanın elinden düşmüyo gerçekten de
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-enon
    kaça aldın itouch'ı? ben de 2 hafta önce aldım ve insanın elinden düşmüyo gerçekten de

475'e forumda bi arkadastan aldim dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunnymn

quote:

Orijinalden alıntı: x-enon

475'e forumda bi arkadastan aldim dostum.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Ipodun orjinal olup olmadığını ve kaçıncı nesil olduğunu nasıl anlarız? Ipod alma arifesindeyim alacağım ürünü nasıl kontrol edebilirim?
  • quote:

Arkadaşlar Ipodun orjinal olup olmadığını ve kaçıncı nesil olduğunu nasıl anlarız? Ipod alma arifesindeyim alacağım ürünü nasıl kontrol edebilirim?

Alıntıları Göster
    seri numarasından kontrol et. bu siteye yaz https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do

• quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

seri numarasından kontrol et. bu siteye yaz https://selfsolve.apple.com/GetWarranty.do

Alıntıları Göster
    http://www.genismarket.com/15-ipod-touch

Burada iPod Touch fiyatları çok uygun bir bakın isterseniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: huseceti

http://www.genismarket.com/15-ipod-touch

Burada iPod Touch fiyatları çok uygun bir bakın isterseniz...

Pek güvenilir bi yer olduğunu sanmıyorum. Veya yurt dışından faturasız garantisiz olarak gelir bunlar. Çünkü maliyetini anca kurtarır bu fiyata.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.