Şimdi Ara

İpod Touch Kırık Ekran(Fotograflı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4. jenerasyon İpod Touch'ın 27/12/12 tarihinde ekranı çatladı. Alette çatlak dışında sorun yok. Dokunmatik dahil olmak üzere her şey çalışıyor. Ekranı ne kadara tamir ettirebilirim.?

Buyrun İpod http://imageshack.us/photo/my-images/607/20121229213014.jpg/

120 LİRAYA YAPTIRILDI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kikuchiyo -- 2 Şubat 2013; 14:33:24 >

• forumda boyle bir konu gormustum ankarada 100 tl ekran ve iscilik ama ebay benzeri sitelerden ekrani ucuza getirebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendim malzeme alıp daha da kötü hale getirme ihtimalim var bu yüzden bunu denemem büyük ihtimalle.

Antalya'dan gelecek öneriler daha çok işime yarar.
  • Düzgün bir yere yaptırmak istiyorsanız 100-150 TL'yi bulur.
  • 100 - 150 tl çok iyi bir rakam benim ipod da çatlak seninki kadar değil ama sağ üst taraftan kullanımda sorun yok ama gözü rahatsız ediyor.
    ben istanbulda oturuyorum iphone servisi ile konuştum bundan 6 ay kadar önce 400 lira fiyat çektiler kadıköyde bir kaç yere sordum en ucuz 300 e bulabildim.
    eğer istanbulda daha ucuza yapan biryer varsa söyleyebilirmisiniz acaba. şöyle 100 yada 150 ye yaptırabileceğim orjinal şekilde...
  • 125 liraya yapılır.
  • Gecende 50 tl ye ipod touch sattim siz 100 kusur lira cama veriyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek hafta 1. senesi doluyor ipod'un. 2. veya 3. nesil olsa düzelttirmeye çalışmam sadece müzik için kullanırdım; ama ipod her yerde işime yarıyor. Henüz yetkili servisi aramadım. 5 gündür böyle kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

125 liraya yapılır.

dostum varsa bildiğin bir yer istanbulda söylermisin yaptırayım bari ya
  • 150 den aşağı zor
  • Bence ebay, dealextreme tarzı sitelerden kendin ekran al ve değiştir. ( Tabi bu işlere biraz merakın olması gerekiyor ve bir de el becerisi. Youtube'da bir ton video var. Sen yaptın mı dersen yapmadım. Ama kırılsa kesin böyle yapardım yani. Boş yere kimseye para kaptırmayı sevmem. Mesela pilim artık eskisi gibi gitmiyor ve 5 dolara ebaydan pil alıp kendim değiştireceğim .)
  • Kardeşim aman diyeyim ucuza gelsin diye düşünme git servise filan sor değişim var mı diye. Benim 4. nesil kırılmıştı yaptırdım 100 TLye. Bir gün sabah yolda müzik dinleyeyim diye elime aldım. Elime alır almaz köşeden çatlamaya başladı 10 saniye içinde boydan boya çatladı. O gün eve gelince hala sinirim geçmemişti (1 gün kullandığım ekran çatlamıştı) çıkardım ipodu biraz sertçe (çok değil) masaya koydum. 4e ayrıldı ekran.
    Neyse dedim böyle kullanayım. Elimden düştü. Şimdi ekran ayrıldı üstten çıkıyor filan kafasına göre. Çok dayanıksız oluyor yan sanayiler aman dikkatli ol.
    Not: Orjinal ekran 5,6 kere köşeye ekran üzerine vs düşmekle çatlamadı ama yan sanayi 1 kere düşmeyle çıktı ve paramarça oldu..
  • doğubank'ta ipad ekranı aynı şekilde kırılmıştı. 150 tl'ye yaptılar. daha ucuza bulunabilir bence
  • 150 lira gibi bir miktara yaptırıyorum. öneriler için teşekkürler.
  • Sakın yaptırma,taktıkları dandik ekranlar hep hiç biri uymuyor büyük geliyor,ışık geçiriyor ya da oturtamıyorlar yerine tam.Ben akılsızlık yapıp yaptırmaya kalktım alet elimde kaldı ekran harici sorunlar çıkarttı adamlar.En iyisi apple servisine taktırman.Benden tavsiye...
  • Ben ipodumun ekranını iki kez değiştirdim.E-bay'dan aldım ekran ıkı seferde sorun olmadı.Ordan alınca cok daha ucuza gelıyor.Burdan hiç ugrasma derım gereğinden fazla para verirsin ekrana olsun el emeğine olsun.
  • öncelikle geçmiş olsun.sıfır-ikinci el satış yapan sitelerde(gittigidiyor,sahibinden vs..) ekran satışlarını görmüştüm. oradan temin edip sonrasında daha düşük bi işçilik ücreti ile daha ucuza mal edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.