Şimdi Ara

iriver mp3 player alacağım, yardım... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
7.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben 1 aydır T30 1GB kullanıyorum ve 2 hafta önce frimware upgrade i yaptım cihaza. T30 u bilgisayarıma ilk bağladığımda ( ki üzerindeki frimware 1.53 ver. idi) direk kopyala yapıştır / sürükle bırak ile dosya atabiliyordum. Yani kısaca Iriver T30 1GB ilk aldığımdan beri MTS değil UMS şeklinde çalışıyor. Fabrika dan çıkışı zaten UMS halinde geliyor, yanlış bilgilendirme yapmayalım...
    Daha sonra f.ware upgrade ile 1.70P versiyonunu yükledim ve bence güzel. User EQ daha iyi hale getirilmiş durumda. Daha ince ayar yapılabiliyor. Bu tabi bu benim görüşüm. Herkese başarılar diliyorum upgrade işlemlerinde, ben memnumum walla bu versiyondan, 1.70P den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sandman Painkiller -- 28 Nisan 2006; 13:20:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Sandman Painkiller

Merhaba arkadaşlar,
    Ben 1 aydır T30 1GB kullanıyorum ve 2 hafta önce frimware upgrade i yaptım cihaza. T30 u bilgisayarıma ilk bağladığımda ( ki üzerindeki frimware 1.53 ver. idi) direk kopyala yapıştır / sürükle bırak ile dosya atabiliyordum. Yani kısaca Iriver T30 1GB ilk aldığımdan beri MTS değil UMS şeklinde çalışıyor. Fabrika dan çıkışı zaten UMS halinde geliyor, yanlış bilgilendirme yapmayalım...
    Daha sonra f.ware upgrade ile 1.70P versiyonunu yükledim ve bence güzel. User EQ daha iyi hale getirilmiş durumda. Daha ince ayar yapılabiliyor. Bu tabi bu benim görüşüm. Herkese başarılar diliyorum upgrade işlemlerinde, ben memnumum walla bu versiyondan, 1.70P den

dostum sürükle bırak ile dosya atıyorsun ama bilgisayar, cihazı iriver t30 olarak tanıyor ve bunu her bilgisayarda yapamıyorsun. ve müzik dosyasından başka dosya taşıyamıyorsun. ums yapınca bilgisayarlar yığın depolama aygıtı diye görüyor cihazı. yani flash disk gibi. ve her bilgisayarda sorunsuz çalışıyor o zaman.

bende 1.60 yüklü, ancak bu srs nin ne işe yaradığı belli değil. ha 1 ha 10 hiç değişmiyor. mx200 kulaklıkla kullanıyorum.

• t10 veya t30 modelini almaya karar verdikten sonra bursada sadece t20 yi bulabilmek gibi bi şakadan sonra t20 yi aldım....cihazdan sarj problemi dısında gayet memnunum. alırken lithium polimer pilli oldugunu biliyordum ama o kadar dert etmemiştim..

problem su ki bilgisayardan uzak kaldıgım zamanlarda aleti nasıl sarj edicem...internet cafe bulmak bile zaman zaman zor oluyor. acaba diyorum "external usb charger" gibi fantastik bi cihaz var mı? :) nedir bu işin cozumu?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.