Şimdi Ara

iriver mp3 player alacağım, yardım... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
7.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "atoprak" , "osamanyagan" , "kemal08" arkadaşlar cevaplar için teşekkürler...
  • ama Kont'un sitesinde 179 dolar + KDV yaziyo T10 icin, diger dukkanlarda 174 dolar + KDV??
  • bnm bildiğim dukkanlar konttan aldıgı malları dha pahalıya satamaz ama yaptıgı indirim kampanya vs seylerle daha ucuza satabilir.
    ornegin vatan bilgisayarda fiyat 139$+kdv t30 1 gb için ama bu 16 taksitli fiyatı eger 8 taksit olrsa %8 indirim dha yapıyorlar.
    ayrıca dha ucuza bulduysan niye itiraz ediosun anlamadım
    ve dediin urunun eski stoklarını satan magazalarını bulursan oralarda fiyat 210 $ civarıdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: hangar_18

ankarada bi kaç yere baktım bulduum iriverların hepsi t serisindendi
    ben iriver ifp 799,890,895 serilerinden birini arıyorum bunları ankarada
    bulabileceğim bi yer biliyo musunuz?

selamlar olsun hangar kardes acaba nerde buldun ankara'da t serisini? ben de alcam ama bi elime ali baksam fena olmaz di mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: storm660

bnm bildiğim dukkanlar konttan aldıgı malları dha pahalıya satamaz ama yaptıgı indirim kampanya vs seylerle daha ucuza satabilir.
    ornegin vatan bilgisayarda fiyat 139$+kdv t30 1 gb için ama bu 16 taksitli fiyatı eger 8 taksit olrsa %8 indirim dha yapıyorlar.
    ve dediin urunun eski stoklarını satan magazalarını bulursan oralarda fiyat 210 $ civarıdır

yok itiraz etmek icin soylemedim, belki yanlis bakmisimdir ve/veya daha sonra indirecektir, emin olmak istedim. ben iyisi mi ankara'daki dukkanlari dolasip pazarlik olaayina gireyim

• Fiyat aralığı nedir TR de kaça satılıyor bilmiyorum ama H10 tavsiye ederim
  • ya ben dinledm ifp 899 t10dan daha iyi ses verior gibi geldi dha fazla zevk alior insan..

Mesela bring me to life in basini dinledim tek tek ifp de cok daha derinden ve surround...

Bende h320 ya da h10 5 gb alcam hangisi diosunu 20 gb mı yoksa boyut mu h320 buyuk yaa...
  • Kont kendi getirdiği malı,dükkanlardan,aracı şirketlerden daha pahalıya son kullanıcıya satar.Çünkü son kullanıcıyla uğraşmak istemez.
    Eğer daha ucuza satsaydı sen ,ben yani son kullanıcı gidip konttan alırdık.Bu durumda kont işini gücünü bırakıp bizimle tek tek uğraşmak zorunda kalırdı ki buda onun işlerini sekteye uğratırdı.
    Araya
    quote:

Orjinalden alıntı: storm660

bnm bildiğim dukkanlar konttan aldıgı malları dha pahalıya satamaz ama yaptıgı indirim kampanya vs seylerle daha ucuza satabilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: ULUC

ya ben dinledm ifp 899 t10dan daha iyi ses verior gibi geldi dha fazla zevk alior insan..

Mesela bring me to life in basini dinledim tek tek ifp de cok daha derinden ve surround...

30-40hz frekanslarına neredeyse hic tepki vermiyor normal kulaklıklar ve 60hz cıvarına guclendirme yapan ifp nin bass sesi daha derin gibi geliyor..

Oysa T10 40hz boost lu, ve 10 trubasslı SRS ile ifp yi ozellikle bass ta dagıtıyor resmen... Ama isin sonu yine kulaklıga cıkıyor..
  • her ikisinide mx400 ile dinlersek ifp daha mı iyi sadece bass olarak düsünmessek???

Ya benm h10 öldü ya deistirecem o yüzden bu kadar soruorum... h320 ifp t10 h10 alcem..hafızadan kıscaz artık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULUC

her ikisinide mx400 ile dinlersek ifp daha mı iyi sadece bass olarak düsünmessek???

Ya benm h10 öldü ya deistirecem o yüzden bu kadar soruorum... h320 ifp t10 h10 alcem..hafızadan kıscaz artık..

Ben derim ki git bir tane ipod shuffle al bir tane de 109$ a Westone UM1 mukemmel ses kalitesinin zevkini cıkar..

Yada yine H10 alabilirsin...
  • arkadaşlar hiç iriver T30 zu olan var mı? varsa bana sölesin çok acil
  • yok canm shuffle alinir mi

h10 h320 arasinda gidiorum...

3d ile SRS arasındaki farkları acıklamıssınız peki srs ile srs 2.0 arasındaki farklar nler...

h320 deki SRS ile h10 daki SRS WOW un ne farki var bu wow ne deistirio???
  • h320dede wow var
    bi user wow bide preset wow
  • wow ile srs beraber acilio mu?
  • ne demek istedıgını anlamadım srs de wow da bı eq modu oldugu ıcın aynı anda acamazsın
    sen senın h10 un bozulmasıyla ılglı ne yaptın ne kadara yapılıyomus ögrendınmı
  • Dostum keşke kullandığın işletim sistemini yazsan!!!!!! Daha da ötesi sayfanın üstünde arama bölümünü kullanıp bu konuda daha önce yazılmış olanları okusan!!

1-Win 98 kullanıyorsan boşuna kasma.Sistemin tanımaz T-30 u. MTP-UMS dönüşümünü yapman lazım başka bilgisayarda.Ondan sonra ancak Win98 aleti usb disk olarak tanır.
    2-Win XP kullanıyorsan aleti taktığında yeni donanım bulundu diyorsa ve senden surucu yuklemeni istiyorsa, sisteminde sp2-service pack 2 - yoktur. XP nin service pack2 sını bul yükle- pc dergilerinde verilen cd lerde bulabilirsin belki-Bulmazsan şu linkten indir.
    http://www.downloadtr.com/program.asp?id=1811

Buda sorununu çözmezse microsoftun tr web sitesine gir ve lazm olan guncellemeleri yap.

quote:

Orjinalden alıntı: t30

arkadaşlar hiç iriver T30 zu olan var mı? varsa bana sölesin çok acil

• selam arkadaslar. ben bugun T10 almak icin Kizilay'i bi dolastim, kimsenin elinde yok - bi tane buldum, pesin 300 YT istedi arkadaslar, internet fiyatlarindan haberleri yok galiba fakat hizli sistem calisanlarindan bana MPO satmak isteyen bi arkadas T10'larin yeni surumlerinin UmS'ye cevirilemedigini soyledi. yani sanirim flash disc olarak kullanamam oyle bisii olursa. bi bileniniz var mi olay hakkaten de bu mudur? diilse hipernex.com'dan 277 YTL karsiligi almayi planliyorum en acil tarafindan
  • [u[simage][/simage]http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1420&idPhone1=1372
    oıopı
    quote:

poıpıopı
    opıopıop
  • Merhabalar

Önceki gün eksen bilgisayardan bir T30 aldım.İçinden sony marka vasat bir kulaklık çıktı.Acaba bu iriver'ın kendi kulaklığımıdır?

Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.