Şimdi Ara

iriver mp3 player alacağım, yardım... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
7.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ipod mini yi yere dusurdum kafayı tedi.apple support ta da onerilen her yolu denedim ama reset falan olmuyor.sanırım hd yi yedi.tamir ettirmem gerekiyor.yurtdısında aldıgım icin de garanti kapsamında degil.burada apple da tamir ettirsem 250 dolar tutar.yenisi ni alsam daha iyi.?acıkcası tamire 100 ytl odoeyecegime yeni bir mp3 player almayı bile dusunuyorum.Cunkü:
    1-)4 gb kullandım.4gb gereksiz derecede fazla.1gb civarı daha iyi gibi.
    2-)ipod tan cok da memnun degilim.buyuk ve birkac kere freez falan yaptı.
    3-)ipod gibi hassas bi cihaz kullanmak istemiyor.apple daki elemanlara gore nano modeli daha da kırıkgan biseymis.
    Ama siz yine de bildiginiz iyi bir ipod tamir servisi falan varsa lutfen bana yardım edin.

Bu arada yeni bir mp3 player almayı da dusundugum icin bu forumda baya bi mesaj okudum .512 mb civarı bir mp3 player icin de tavsiyelerinizi bekliyorum.1gb da olabilir.Burada okudugum forumda creative muvo tx fm512mb,creative muvo sport100,creative zen nano 512mb modelleri iyi gibi.ayrıca iriver t 10 ve t 30 modeli kafama takıldı.sonucta 200 ytl civarı para dusundum.(bozulan ipod u da yurtdısından 250 ytl(mini ipod 4gb)ye almıstım.)ipod ta radyo ve ses kayıt yoktu .o yuzden cretaive in muvo tx fm 512mb modeli kafama yatıyor.
    tavsiyelerini bekliyorum

• Üstüne biraz daha para eklersen sana İ-river ifp-799'umu verebilirimbu saydığın aletlerin hepsinden özellikle ses kalitesi olarak bariz şekilde üstündür. Standart kulaklıklarla İ-river T serisinden de daha iyi ses veriyor. Radyosu, radyodan-line-in ve ses kaydı var. Hafızası 1gb. Efsane İfp-8xx serisi ile kasa dışında hiç farkı yok. Güncellenmiş firmware'i ile program gerekmeden kullanabiliyosun vs. vs.... Forumda "ifp" diye aratırsan da hakkında birçok yorum bulabilirsin.
    quote:

Orjinalden alıntı: MINGUS

ipod mini yi yere dusurdum kafayı tedi.apple support ta da onerilen her yolu denedim ama reset falan olmuyor.sanırım hd yi yedi.tamir ettirmem gerekiyor.yurtdısında aldıgım icin de garanti kapsamında degil.burada apple da tamir ettirsem 250 dolar tutar.yenisi ni alsam daha iyi.?acıkcası tamire 100 ytl odoeyecegime yeni bir mp3 player almayı bile dusunuyorum.Cunkü:
    1-)4 gb kullandım.4gb gereksiz derecede fazla.1gb civarı daha iyi gibi.
    2-)ipod tan cok da memnun degilim.buyuk ve birkac kere freez falan yaptı.
    3-)ipod gibi hassas bi cihaz kullanmak istemiyor.apple daki elemanlara gore nano modeli daha da kırıkgan biseymis.
    Ama siz yine de bildiginiz iyi bir ipod tamir servisi falan varsa lutfen bana yardım edin.

Bu arada yeni bir mp3 player almayı da dusundugum icin bu forumda baya bi mesaj okudum .512 mb civarı bir mp3 player icin de tavsiyelerinizi bekliyorum.1gb da olabilir.Burada okudugum forumda creative muvo tx fm512mb,creative muvo sport100,creative zen nano 512mb modelleri iyi gibi.ayrıca iriver t 10 ve t 30 modeli kafama takıldı.sonucta 200 ytl civarı para dusundum.(bozulan ipod u da yurtdısından 250 ytl(mini ipod 4gb)ye almıstım.)ipod ta radyo ve ses kayıt yoktu .o yuzden cretaive in muvo tx fm 512mb modeli kafama yatıyor.
    tavsiyelerini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alport -- 16 Mart 2006; 10:29:02 >

• uste ne kadar eklemek gerek alport.iriver ın iyi oldugunu ben de dusunuyorum.
  • 200'ün üstüne bir 50ytl daha koyarsan yanında creativ'lerin lafının edilemeyeceği bir mp3 player'ın olabilir
    quote:

Orjinalden alıntı: MINGUS

uste ne kadar eklemek gerek alport.iriver ın iyi oldugunu ben de dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alport -- 17 Mart 2006; 9:42:19 >
  • walla ben t30 512 mb alıcam paarada sorun yok...

ama kardesımde creative zen nano plus var ben onun ses seviyesini sevmedım az yanı arkadasımdan iriveri 1 aksam alıp iyi ce denedım
    hep ekran 4 satır miss gibi
    creative almayın paraya yazık tasarımı süper ama o kadar lüzüm yok paraya yazık
  • arkadaşlar radyodan kayıt varmı t30'da?
  • quote:

Orjinalden alıntı: vale_7

arkadaşlar radyodan kayıt varmı t30'da?

t30 da radyo yokki
  • bi ifp serisini nerde bulucaz sifir?
  • iriver t10 almaya karar vrdim.Yurtdısından getirticem 512 gb 100 dolar civarı. radyo da var galiba.kime sorsam iriver diyor.Dogubank ta sadece 1 dukkanda buldum ama o da 128 md idi.Orda da iriver iyidir dediler.Bu arada iriver hangi ulke nin markası acep.
  • T10 ve T30 Hakkındaki forumdaki hemen hemen çoğu değerlendirmeyi okudum ama kafamda hala kesin olarak karar veremedim
    buyüzden bi kaç sorum olcak bilgilendirirseniz sevinirim arakdaşalar

1.si T10 sarj edilebilir tamam.peki evde olmadığım bi vakit pil bittiğinde ne yapacağız. eve gidip şarjmı edeceğim ? ( pili hakkında bilgim yok bu sorumda bunu göz önünde bulundurun arkadaşlar )

2.si T30 da olupta T10 da olmayan bu "Line in" tam olarak ne işe yarıyor

bide bu cihazların boyutları rakamsal olarak veriliyor ama bir ele oranla ne kadarlar. sahip olan arkdaşlar fotolarını koyabilirlerse sevinirim..

sorduklarım kimilerinize saçma gelebilir arkadaşlar ama bilmediklerimi sordum . ilgi gösterecek herkese teşekkürederim şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRAUZ -- 23 Mart 2006; 1:14:02 >
  • Merhaba,

T30 un Line in girişi gördügüm kadarıyla Ekstra mikrafon girişi olarak kaullanılabilir.. ama bunun yanında aslında bir sinyal girişi oldugu icin her türlü çekim yapılabilir diye düşünüyorum .. evde kitapçıngına bakarım :)..

T10 un pili biterse, şarjlı pili, şarj edemedigin süre boyunca normal bir AA pil alarak sorunu çözebilirsin.. aynı şey T30 içinde gecerli..

boyut olarak gecenlerde bir konuda t30 un resimlerini koymuştum ... boyut açısından bir arkaedaşa yardımcı olmak icin ...
  • ancak boyle koyabildim T30 resmini
    http://r a p i d s h a r e.de/files/16198063/Image044.jpg.html
    benim elim de biraz küçüktür bu arada..
    line-in başka cihazlardan müzik kaydetmene yarar
  • mrb benim bi sorunum var. ben T30 aldım yeni fakat bilgisayardan parça yükleyemiyorum. windows media playerin en son sürümünü istiyor fakat onuda yükleyemiyorum. bilgisayar tanimiyor napmalıyım bi yardımcı olur musunuz?
  • selamlar herkese. ben bu forumu okuduktan sonra iriver T30 almaya karar verdim, en iyi fiyati simdilik hipernex.com veriyo. fakan internetten almak gerek, killaniyorum biraz. paketinden ne cikmasi gerekiyo kulaklik disinda? usb kablosu neyin var mi?
  • kafam cok karisti, acaba T10 mu alsam? AA pille calisiyo ve fakat line-in yok. peki pili kendisi sarj edebiliyo mu? T10'un paketinden ne cikiyo? kablo? boyun askisi? iriver'in sitesinden baktim ama sanirim avrupa versiyonlari daha farkli olabiliyo - FM olmamasi gibi. bi de ekstradan kucuk pil ve sarj aleti alma isi cok kotu T30 alirsam, onunla ugrasmak da istemiyorum. allahini seven bi fikir versin cok rica ediyorum
  • 1-windows media player 10 cd si
    2-usb kablosu( kutu içinde)
    3-4 tane kulaklık pedi-süngeri
    4-kullanım kitapçığı
    5-1 adet duracell AAA pil
    6-T-30
    7-iriver yazan Kulaklık
    8-Boyun askısı

quote:

Orjinalden alıntı: barch09

selamlar herkese. ben bu forumu okuduktan sonra iriver T30 almaya karar verdim, en iyi fiyati simdilik hipernex.com veriyo. fakan internetten almak gerek, killaniyorum biraz. paketinden ne cikmasi gerekiyo kulaklik disinda? usb kablosu neyin var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal08 -- 25 Mart 2006; 17:53:00 >
  • cok tesekkur ederim kemal08 kardesim
    bu arada baska bi forumu okuyodum, T10 mu T30 mu seklinde, fakat su MTP UMS farkini anlayamadim. bi aciklasaniz eminim herkesin cok isine yarar.
  • 1- Ne T-10 nede T-30 içindeki pili kendi şarj edemez.Sadece t-20 şarj eder.
    T-10 alırsan yanında 2 yada 4 tane şarzlı AA- kalem pil- ve bunları şarz edecek şarz aleti alman lazım.
    T-30 alırsan yanında 2 yada 4 tane şarzlı AAA -kalem pilin ufağı- ve bunları şarz edecek şarz aleti alman lazım
    Marka olarak GP,Duracell ve Varta nın yüksek kapasiteli pilleri ve hızlı şarz aletleri tavsiye edilir.TEKNOSA da METRO markette var.Fiyatları
    pilin kapasitesine ve aletin şarz süresine bağlı olarak değişiyor.
    2 tane şarzlı pil aldın diyelim,yolda bitti birisi ne yaparsın? Evet evet diğerini takarsın.4 tane alırsan seni 1 ay idare eder.2 şer 2 şer şarz
    edersen herzaman dolu pilin olur.Eve gitmene gerek kalmaz.
    2-Arkadaşlar anlatmışlar bi de ben anlatayım...
    Line-in girişi dışardaki bir kaynaktan ses yada müzik kaydetmeni sağlar.Mesela eski walkmanın deki müzikleri 2 ucu erkek bir ses kablosuyla t-30 a
    bağladın mı kasetteki şarkıları mp3 playerına kaydedebilirsin.Line-in e Mikrofon takıp daha güzel ses kaydı yapabilirsin.
    Yerinde olsam bir mağazaya gidip ikisinide elime alıp bakardım büyüklüklerine.

quote:

Orjinalden alıntı: BRAUZ

T10 ve T30 Hakkındaki forumdaki hemen hemen çoğu değerlendirmeyi okudum ama kafamda hala kesin olarak karar veremedim
    buyüzden bi kaç sorum olcak bilgilendirirseniz sevinirim arakdaşalar

1.si T10 sarj edilebilir tamam.peki evde olmadığım bi vakit pil bittiğinde ne yapacağız. eve gidip şarjmı edeceğim ? ( pili hakkında bilgim yok bu sorumda bunu göz önünde bulundurun arkadaşlar )

2.si T30 da olupta T10 da olmayan bu "Line in" tam olarak ne işe yarıyor

bide bu cihazların boyutları rakamsal olarak veriliyor ama bir ele oranla ne kadarlar. sahip olan arkdaşlar fotolarını koyabilirlerse sevinirim..

sorduklarım kimilerinize saçma gelebilir arkadaşlar ama bilmediklerimi sordum . ilgi gösterecek herkese teşekkürederim şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal08 -- 25 Mart 2006; 19:33:27 >

• arkadaslar t10 t20 ve t30 un fiyatları kont tarafından düşürüldü.
    eski stokları satan yerlerde hala yuksek fiyat var .
    dikkatli olun bosuna kazık yemeyin.
  • ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLUN BİLGİSAYARDAN YÜKLEME YAPAMIYORUM. BİLGİSAYAR TANIMIYO NAPCAM......................
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.