Şimdi Ara

iriver t10 mu cowon u3 mü (konu öceden acıldıysa özür dilerim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar t10 ve u3 arasında kaldım sizin tavsiyeniz nedir kullananlarcevap bekliyorum saygılar

• ikiside var eimde istediğin ayrıntıyı sorabilirsin

t10 kalem pilli şarlı pille 40 saat müzik dinleyebilirsin-10 tane iyi pil alıp ıssız bi adaya düşsen bile günlerce müzik dinleyebilirsin :) -
    u3 cep telelofonları gibi şarjlı 12 saat müzik dinleyebilirsin-Ama yedek pil derdi falan yok istediğin an şarja tak-

t10 ağır ve kalın
    u3 hafif ve ince-boyuna asmak için çok önemli-

u3 radyoda çok kötü -cep tel radyolarından bile az çekiyo o kadar yani-

t10 radyo için alınabilecek en iyi cihaz.-kaliteli cekmesininin yanında zamanlamalı radyo kayıt özelliği var-
    Mesela hafta içi hergün 12-14 arası 98.4 ü kaydet diyosun mp3 olarak kaydediyo.Sonrada kaydı istediğn zaman istediğin kadar dinleyebiliyorsun reklamları falan atlayabiliyosun.

Benim için en önemli farklar bunlar o yüzden ikisini de kullanıyorum
  • hocam bn 2 sinden birini seçicek olsaydım kessinlikle t10 derdim çünkü şu an pil süresi en fazla giden mp3 çalarlar arasında 3. yada 4 . sıradadır bi ara bn baya niyetlendim 512 mb lık modeli için ama yurtdışı garantili olduğu için wazgeçmiştim

t10'DA gayet iyi ve başarılı kaliteli yarı natural bi ses alırsın (TABİ SRS WOW U AÇMASSAN )

cowonda ise çok yüksek we şiddetli kaliteli ama yapay bi ses alırsın

misal weriyim bnde iriver t30 war 1 gblık t10 un küçük kardeşiserviste yanımda 1 adet yedek pil bulunduruyorum zaten 1 pil 1 buçuk hafta gidiyor sokakta,işteyken eğer biterse pil , yedeğini takıyorum kaldığım yerden dewam ediyorum ama cowonda böle bişe söz konusu değil cihazın şarj olması için 3-4 saat beklemen gerekiyor

t10 u şahsen dinlemedim ama t30 kullandığım için ne kadar iyi bi çalar olduğunu kestirebiliyorum

cowon u3 2-3 saat dinleme şansını buldum hemde cihazı cx300 le dinledim çok gereksiz yüksek bi sesi war yani kessinlikle son kademe 40 zaten 35 de dinleyemezsin zaten ses çatlama yapıyor

yani sözün kısası cowon sadece video ve flac desteğinin bulunmasıyla öne geçebiliyor

iriver ın yeni modelleri de çıktı t50 ve t60 onalarada bakabilirsin (t10 ve t30'un makyajlanmış halleri)

sana tawsiyem ister cowon al ister iriver ın herangi bi modeli yanına 1 tane de izalasyonlu iem bi kulaklık alman

iyi günler

• aralarında özellikle T60 süper.diğer "t" serilerinden biraz daha iyi bir sesi var.
  • tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar ellerinize sağlık
  • Bendeki son gelişme

u3 üm bozuldu ekranı hiç birşey göstermiyor sadece ışık yanıyor.
    t10 sapasağlam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.