Şimdi Ara

İstanbul Anadolu Kiralık Ev

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maltepe ( Küçükyalı, Çınar, İdealtepe, Altayçeşme, Feyzullah, Girne, Aydınevler) tercihen 2+1, binası çok eski olmayan bir ev arıyorum.

Eğer bilen, duyan, tanıdığı olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Yakında evleneceğim arkadaşlar o yüzden ona göre bir ev arayışındayım.

İsteyen özeldende yazabilir, bazı internet sitelerinden de takip ediyorum ancak buraya da konuyu açmak istedim, kısmetin nereden geleceği belli olmazmış.

Saygılar.

Edit: Bir çok bölgeye servisimiz var arkadaşlar yani önerebileceğiniz semtler şirkete uzakta olabilir, uzaklık çok önemli değil.. yeter ki yeni evli olacağımız için güzel olsun yeni olsun istiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zZzhnn -- 13 Ocak 2017; 16:36:30 >

• Remax diye bir emlak şirketi var

bir görüş istersen
  • Ne kadar bir fiyat aralığın var?
  • Kadıköy'ü seviyorsan bir araştır. Es geçme
  • haklısın bi görüşmekte fayda var.. eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Ne kadar bir fiyat aralığın var?

hocam en fazla 1000TL verebilirim :( biliyorum limitim düşük ama ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Kadıköy'ü seviyorsan bir araştır. Es geçme

kadıköy genelde çok eski binalar ve çok pahalı olmuyor mu hocam hiç bakmadım kadıköye..
  • 1000 liraya bahsettiğiniz yerlerde imkansız.

E5 in üst tarafına bakın derim. Kıytırık kayışdağı bile o civarlarda. Zümrütevler falan belki bulursunuz.

İŞ yeriniz nerede olacak? arabanız var mı?
  • Ben de arıyorum, Esenyalı, Kartal, Maltepe civarında. Adliye'de çalışacağım memur olarak. Fiyatlar aşırı yüksek, şimdiden geçim derdine düştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

1000 liraya bahsettiğiniz yerlerde imkansız.

E5 in üst tarafına bakın derim. Kıytırık kayışdağı bile o civarlarda. Zümrütevler falan belki bulursunuz.

İŞ yeriniz nerede olacak? arabanız var mı?

işyerim Girne mahallesinde, peki tavsiye ettiğiniz mahalleler lokasyonlar nerelerdir acaba?
  • Kadıköy memleketlerinden gelmiş çomar aile apartmanlarından oluşan ilçelerden çok daha iyidir candır bro. Zamanında çok iyi inşaat firmaları, kooperatifler yapmış memleketimi
  • Girne mahallesinde çalışacaksanız eğer fındıklı,zümrütevler civarında bahsettiğiniz fiyatlara kiralık ev bulursunuz. Ama sokak sokak gezin derim. Ordakilerin bir kısmı emlakçıyla veya internet üzerinden kiraya vermiyorlar.

Onun dışında 1000 lira civarına cidden zor. veya ulusu mahallesine falan bakacaksınız.
  • Biraz daha pendik kaynarca tarafına gelip,ise metroyla gitmeyi deneyebilirsin.hergun marmara hastanesi -sirkeci yapıyorum. Gerçi ogrenci akbil olursa avantajlı,aylık yapılıp.
  • Çok eski olmayan bir evin kirası 1000 liradan aşağı değil. Allah herkesin yardımcısı olsun.
  • dhfade kullanıcısına yanıt
    Girne mahallesi ters kalıyor metro ya. tam iki durağın ortası.

Fındıklı, zümrütevler, başıbüyük tarafı çok daha uygun olacaktır muhtemelen.
  • İstanbulu bilmiyorum fakat konuda geçen 1.000 tl lik kira ücretine az, yetmez deniliyor. Asgari ücret 1.400 tl iken okudukça gözlerim parıldıyor.
  • dediklerinde çok haklısın. Fiyatlar nasıldır peki? yaşayabilecek miyiz orada :D
  • OrQuN kullanıcısına yanıt
    Bahsettiği yerlere yetmez. 400 liraya da var kiralık ev. Aradığı semtler biraz yukarı seviyede kalıyor. Kiraları da o yüzden yüksek.
  • Osmanağa, Moda ve Kozyatağı mahallelerinde bütçene uygun ve tam istediğin gibi bir daire rahatlıkla bulabilirsin
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    girne mahallesinde metroya yakın bir konumda çalışıyorum üstad.. dediğinde haklısın vala bazıları ilana vermiyor. hatta bugün bir arkadaşımla konuştum idealtepe'de 50.yıl parkı var ona bakan binaların birindeymiş 750TL kira veriyormuş şok geçiriyordum dalga geçiyorsun dedim, hayır dedi ev sahibimiz "yeterki bana kötü söz getirmeyin dedi parasına çok takılmayın" dedi dedi.

dediğin gibi o ilana vermeyen ev sahiplerine bi şekilde ulaşmak lazım

ulusu mahallesi derken nereyi kastetin anlamadım hocam ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.