Şimdi Ara

İSTANBUL ANADOLU YAKASI EXPERTİZ TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Araç alacağım. Tramerda bedelsiz bir hasar kaydı var. Alacağım kişi, bizim araçta bir şey yok, karşı taraf kendi aracını yaptırırken, kaza tespit tutanağı tuttuğu için, bizim araç kazaya karışmıştır diye mesaj geliyor dedi.

NEyse bu aracı çok iyi bir expere göstererek almak istiyorum.

Anadolu yakasında sizin tavsiyeniz ne olur? Avrupa yakası için yeşil oto expertiz dediler ama aracı alacağım yer oraya çok uzak.

• Geçen hafta Kadıköyden bi araç aldık. Ümraniyedeki Master oto ekspterize götürdüm.Daha önce de 2 sene evvel gitmiştim.. Güzel de bakıyo arkadaş ben memnun kaldım. Fiyatları da uygun kendisi de yanlış hatırlamıyorsam Otomotiv mühendisiydi. Gri Vitara derseniz çok büyük ihtimalle de hatırlayacaktır beni. Süphenizi başta belirtin ki en küçük bi detayı bile atlamasın.
  • youtube'da kocaelili bir ekspertiz var ünlü ona götürün.
  • JustOffer kullanıcısına yanıt
    Evet bu arkadaşın bahsettiği kişiye gitmelisiniz kesinlikle
    Adını hatırlamıyorum Tarzanlar gibi bişeydi
  • Tarcanlar Oto Expertiz. Bazı galericiler açık açık yazmış: Tarcanlar ile çalışmıyoruz! diye. En azından sebebini merak edenler gitmelidir
  • İki kurumsal firma olan Otorapor ve Ümran oto expertiz firmalarının maltepe şubeleri yan yana hatta duvarları bitişik... Oraya gidince daha müsait olanı ya da daha az fiyat vereni seçersiniz, ben öyle yapmıştım...

Aslında alacağım araç sahibinin konumuna yakın olan otorapor şubesi orada olduğu için orayı seçmiştim, gidince baktım yanında ümran oto da var. Satıcının gelmesini beklerken her ikisiyle de pazarlık yapmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CihangirCanavarı

İki kurumsal firma olan Otorapor ve Ümran oto expertiz firmalarının maltepe şubeleri yan yana hatta duvarları bitişik... Oraya gidince daha müsait olanı ya da daha az fiyat vereni seçersiniz, ben öyle yapmıştım...

Aslında alacağım araç sahibinin konumuna yakın olan otorapor şubesi orada olduğu için orayı seçmiştim, gidince baktım yanında ümran oto da var. Satıcının gelmesini beklerken her ikisiyle de pazarlık yapmıştım.
    Aldığım aracın önceki sahibi yakın zaman önce avrupa yakasındaki Ümranda ekspertizini yaptırmış bende dediğiniz Otorapor firmasında yaptırdım. İki firmada bire bir aynı sonuçları söyledi.

Kimsenin günahını almak istemem ama bu Otorapor firması otomatik katlanan yan aynalarımı elle kapatmaya çalıştı ben uyarmasam daha çok zorlayacaklardı. Ekspertiz bittikten sonra araca bindiğimde çakmaklıgın basılı kaldıgını fark ettik ve zorlayarak çıkarttığımızda artık çalışmadığını gördük muhtemelen basılı kaldığı için sigortası yandı. Noter işlemlerinin ardından arka cam açma kapama tuşununda ayaklarının kırık olup yerinden çıkabildiğini gördüm. Aracın önceki sahibine sorduğumda böyle bir sorun olmadığını ekspertiz firmasında hasar verilmiş olabilecegini söyledi.

Yaptıkları iş güzel ilgi alaka güzel verdikleri rapor çok detaylı ancak böyle kötü bir tecrübemiz oldu.

Ayrıca ödeme esnasında yaşattıkları zorlukta vardı ama onların suçu değil pos cihazları bozuktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

Aldığım aracın önceki sahibi yakın zaman önce avrupa yakasındaki Ümranda ekspertizini yaptırmış bende dediğiniz Otorapor firmasında yaptırdım. İki firmada bire bir aynı sonuçları söyledi.

Kimsenin günahını almak istemem ama bu Otorapor firması otomatik katlanan yan aynalarımı elle kapatmaya çalıştı ben uyarmasam daha çok zorlayacaklardı. Ekspertiz bittikten sonra araca bindiğimde çakmaklıgın basılı kaldıgını fark ettik ve zorlayarak çıkarttığımızda artık çalışmadığını gördük muhtemelen basılı kaldığı için sigortası yandı. Noter işlemlerinin ardından arka cam açma kapama tuşununda ayaklarının kırık olup yerinden çıkabildiğini gördüm. Aracın önceki sahibine sorduğumda böyle bir sorun olmadığını ekspertiz firmasında hasar verilmiş olabilecegini söyledi.

Yaptıkları iş güzel ilgi alaka güzel verdikleri rapor çok detaylı ancak böyle kötü bir tecrübemiz oldu.

Ayrıca ödeme esnasında yaşattıkları zorlukta vardı ama onların suçu değil pos cihazları bozuktu.

Alıntıları Göster
    Kötü tecrübe yaşamanıza üzüldüm, insanın olduğu her yerde hata vardır. İletişime geçtiniz mi belki tazmin ederlerdi zararınızı

• Otorapor işinizi görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CihangirCanavarı

Kötü tecrübe yaşamanıza üzüldüm, insanın olduğu her yerde hata vardır. İletişime geçtiniz mi belki tazmin ederlerdi zararınızı

Alıntıları Göster
    3-5 liralık şeyler olduğu için üstünde durmadım açıkçası ve onlarım zarar verdiğinin kanıtıda yok. Aracın eski sahibi ekspertizden önce sağlamdı demesi dışında bir ispat sunamam.
  • Yukarda bi arkadaş da yazmış zaten, tekrarlamis olayım. Maltepe'de Ümran Oto Ekspertiz veya hemen yanındaki Otorapor iyidir. Satarken Umran'a götürmüştüm, gayet profesyoneller.
  • Eğer zamanınız varsa en temiz sonuç için Tarcanlara gidin hocam, Başiskele-Kocaeli tarafında kalıyor.
  • oto rapor koşuyolu derim bende.natilüs avm nin hemen arkasında.pırıl pırıl bir yer..fiyatları eft den ve ümrandan bir tık daha pahalıdır.
  • EFT oto altunizade'ye gitmiştim ben 2 defa memnun kalmıştım.
  • Ben araç alırken bu arkadaşların hepsini araştırdım. Şikayet vara bakmayı unutmayın arkadaşlar. Neler okudum şaşırırsınız. Ümran Otorapor Eft isim yapmış şubeleşmiş yerler ama bi o kadar da şikayet var. Şuana kadar kimsenin canının yanmamasına ayrıca sevindim.
  • arkadaşlar ümraniyedeki master oto expertize götürdüm.. çok detaylı inceledi,memnun kaldım ve aracı satın aldım.. tavsiyeleriniz için teşekkürler..
  • otorapor Libadiye üzerindeki çok ezbere hizmet. aman diyeyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.