Şimdi Ara

İstanbul-Erdek Aracla en mantikli nasil gidilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni yollar falan yapilmis, rahat 4-5 senedir arabayla il disina cikmadim desem yeridir.

Erdek'e nasil gitmek daha mantikli olur? Navisgasyon arabali feribot veya ucretli yollar olarak dakikasina kadar gosteriyor tamam ama ucretli yolun ucreti nedir ne degildir, arabayi vapura mi bindirsek yoksa karadan mi gitsek daha ucuza gideriz yorumlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ücretli yoldan kasıt osmangazi köprüsü ise, en son 60 küsür lira girişte alıyorlardı 20 liraya yakın da çıkış için para alıyorlardı. Yolculuk süresini baya kısaltıyor rahat da oluyor fakat ücret malum, çok fazla.
    2 yıl önce arabalı vapur fiyatlarına da bakmıştım, şimdi hatırlamıyorum ama yine pahalıydı.

Bu iki ücretli alternatif size sadece süreden kazandırıyor. Birkaç saat geç gideyim ama bu paraları vermeyim diyorsanız ücretsiz yolları ya da ücretli otobanları tercih edin.
  • osmangazi köprüsü 103 lira oldu beyler binek araç için.

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    Korfezi dolasmak daha mantikli

• Gectigimiz yaz sonunda (2018 eylül) Erdek e tatile gitmiştim. Giderken acelem oldugu için köprüyü ve otoyolu kullandim. Bursaya kadar devam ettim. Sonrasında Bursa cevreyolu uzerinden Gokcekoy e kadar devam edip d200 e baglandim. Buraya kadar cok rahat gelebiliyorsunuz. Sonrasında yol idare eder. 70+19 tl vermistim köprü+otoyol seklinde. Dönüşte acelem olmadığı icin korfezi dolandım.

Yaptiginiz sey parayla zamani satin almaktir. Zaman önemliyse köprü ve otoyolu kullanirsiniz. Değilse uzun yolu tercih edersiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.