Şimdi Ara

İSTANBUL HUKUK İÖ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pbg ham 406 yerlestirme 457 siralama 5840
    Sizce istanbul hukuk iö gelirmj

• %80 gelir diyorum
  • Marmara 2 gelir
  • zantepex Z kullanıcısına yanıt
    Geldi yine
  • Gerçekte de puanlar bu şekilde gelirse kesin gibi gözüküyor
  • Normali de gelebikir
    Niye karamsar bakıyorsunuz
    Aldırış etmeyin trollere
  • 2016 ygs lys kullanıcısına yanıt
    Insallah gelir ama sanmiyorum yani puanlar biraz sisirilmis sanki
  • karekökümben K kullanıcısına yanıt
    Iste bide o var bu puanlar gelirmi biraz fazla hesapliyo sanki
  • hukukcugenc H kullanıcısına yanıt
    Kardeşim puanlar bunlar gelse siknti yok ancak ben 5 6 puan yanılma payi düşünüyorum üniversite 25 de puan artsa 30 puan düşürüp bakıyorum üniversite puanlarına biraz daha gerçekçi oluyor
  • mezuntmci1905 M kullanıcısına yanıt
    Haklisin bende oyle dusunuyorum 5-6 puan yanilma payi vardir bencede insallah istedigimiz yerler olur
  • hukukcugenc H kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam seninki 5 puanını düşür 25 de öyle dusursen bile geliyor allahin izniyle gelir hocam sıkıntı yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mezuntmci1905 -- 13 Temmuz 2016; 11:47:59 >
  • mezuntmci1905 M kullanıcısına yanıt
    Insallah kardesim
  • Bence normali bile gelebilir
  • Ey0p kullanıcısına yanıt
    Valla hocam keske gelse ben iö yede raziyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zantepex

Marmara 2 gelir

Oo reis sen marmara iö diyorsan kesin gelir diyebiliriz galiba.
    Tabi puanlar pbg gibi gelirse.
  • karamsar... kullanıcısına yanıt
    şahsen yeni yaptığım hesaplara göre pbg yüksek hesaplıyor.pbg puanınnı 15 düşürüp öyle bakmanız sizin için daha sağlıklı olur
    Yanlış düşünüyon 40 puanlık bi fazlalık var tey allahım ya kardeşim sen harbi malsın ya ne işsiz bi herifsin
  • quote:

şahsen yeni yaptığım hesaplara göre pbg yüksek hesaplıyor.pbg puanınnı 15 düşürüp öyle bakmanız sizin için daha sağlıklı olur

Yani pbg 458e marmara 2 gelmez mi dersin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamsar...

quote:

Yani pbg 458e marmara 2 gelmez mi dersin?

Alıntıları Göster
    şimdi arkadaşlar yanlış düşünüyorsunuz.bu bir puan sınavı degil yani üniversite demiyor ki al X'i gel gir diye.Bura da iyi yapanlar var kötü yapanlar var ama benim tmlerde genel olarak gözlemlediğim şey ortalamanın matematik-geometri de Türkiyenin çok üstünde fakat güzel devlet hukuklarının (Ankara-İst-Marmara'nın)biraz daha altında olduğunu düşünüyorum.Tabi bu bi tahmin benim çevremde istanbul-marmara isteyen adamların çoğu ygs de 30-60k bandında geziyolar ve neredeyse hepsi matta 40'ın üstüne çıkmayı başarabilmiş.Edebiyat zaten herkes tarafından yapıldı pek seçici olacağını düşünmüyorum ama TMler genel olarak matematiği yapamadılar ve bu sene kolay olduğu için 40'lar 45'ler geçen senelere nazaran çok olacaktır.Dolayısıyla pgb puanları bana pek doğru gelmiyor açıkcası.Genel olarak özellikle TM-3 te 40 puanlık bir artış pek sürpriz olmaz herhalde ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zantepex -- 13 Temmuz 2016; 13:39:07 >

Ben forumda ygssi 30-60k bandında olup 40 üstü mat yapan tm pek rastlamadım. Varsa da oran olarak azdır. Ayrıca şu mat netine de çok takılıyorsunuz bence. Katsayılar edeb 28 coğ 9 mat 18 geo 5 şeklinde. Matta 40 edebde 40 yapan sayısal, matı 30 edebi 50 yapan tmden çok çok geride kalır mesela. 40 üstü mat zor yapılabilen ve çok iyi bir net olarak gözüküyor doğrudur ama tm3te ne yazık ki karşılığı yok. Coğrafyayla katsayısı aynı nerdeyse
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.