Şimdi Ara

İstanbul-İzmit ulaşım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
17.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul avrupa yakasında oturuyorum beşiktaş tarafında..

izmite günü birlik gitmeyi düşünüyorumda nasıl yapabilrim acaba en kısa yoldan ? bilgisi olan varmı

• Yapay Zekanın Yanıtı

İstanbul'dan İzmit'e Nasıl Gidilir?

İstanbul'dan İzmit'e ulaşmak için çeşitli ulaşım seçenekleri mevcuttur:

• Otobüs: İstanbul'un çeşitli noktalarından İzmit'e düzenli olarak otobüs seferleri düzenlenmektedir. Seyahat süresi trafik durumuna bağlı olarak yaklaşık 1-1,5 saattir.

• Marmaray: Halkalı'dan Gebze'ye uzanan Marmaray hattını kullanarak İzmit'e ulaşabilirsin. Gebze'den İzmit'e tren veya otobüsle devam edebilirsin. Toplam seyahat süresi yaklaşık 1,5-2 saattir.

• Tren: Haydarpaşa veya Pendik istasyonlarından İzmit'e direkt tren seferleri bulunmaktadır. Seyahat süresi yaklaşık 45-60 dakikadır.

• Araba: İstanbul'dan İzmit'e E80 otoyolu üzerinden yaklaşık 1 saatte ulaşabilirsin.

En Uygun Ulaşım Seçeneği:

En uygun ulaşım seçeneği, seyahat süren, bütçen ve kişisel tercihlerine bağlıdır. Otobüs en ekonomik seçenekken, tren en hızlı seçenektir. Marmaray ise hem uygun fiyatlı hem de nispeten hızlı bir alternatif sunar.

Diğer Hususlar:

• Otobüs ve tren biletlerini önceden satın alarak tasarruf edebilirsin.
    • Trafik yoğunluğu seyahat süresini etkileyebilir, bu nedenle yoğun saatlerden kaçınmaya çalış.
    • İzmit'e vardığında, şehir içi ulaşım için otobüs, minibüs veya taksi kullanabilirsin.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • izmire günü birlik niye gidiyosunkı zaten 1 gun yolda gecer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balıkta Fosfor Var

izmire günü birlik niye gidiyosunkı zaten 1 gun yolda gecer
    izmit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty_1

izmit.

Alıntıları Göster
    Vapurla karşıya geç.Haydarpaşa'dan trene binersen 1 saat 50 dakikada İzmit'e varırsın.Öğrenciysen 4.75 değilsen de 6 lira bir fiyatı var. 2.seçeneğin ise Efe Tur ya da İzmit Seyahat gibi otobüs firmalarıyla gitmek.Harem'den kalkıp 1:15 dakika civarında İzmit'te oluyorlar.9 lira da ücreti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qraff

Vapurla karşıya geç.Haydarpaşa'dan trene binersen 1 saat 50 dakikada İzmit'e varırsın.Öğrenciysen 4.75 değilsen de 6 lira bir fiyatı var. 2.seçeneğin ise Efe Tur ya da İzmit Seyahat gibi otobüs firmalarıyla gitmek.Harem'den kalkıp 1:15 dakika civarında İzmit'te oluyorlar.9 lira da ücreti var.

Alıntıları Göster
    otobüsle gitmeyi düşünüyorum..cumartesi günü gitsem yer bulma sorunu olurmu 11-12 gibi binsem..ve dönüş olarakta saat 7 gibi istanbulda olmayı düşünüyorum mümkünmüdür bu

• quote:

otobüsle gitmeyi düşünüyorum..cumartesi günü gitsem yer bulma sorunu olurmu 11-12 gibi binsem..ve dönüş olarakta saat 7 gibi istanbulda olmayı düşünüyorum mümkünmüdür bu

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
    Yer bulma sorunu olması gibi bir şey yok zaten biletler numarasız olduğu için sınırlı sayıda kesilmiyor.Tren gelmeden 1 dakika önce bile alabilirsin.Eğer 7 gibi İstanbul'da olmak istiyorsan İzmit İstasyonundan geçen 17:33 trenine binmelisin.
  • quote:

Yer bulma sorunu olması gibi bir şey yok zaten biletler numarasız olduğu için sınırlı sayıda kesilmiyor.Tren gelmeden 1 dakika önce bile alabilirsin.Eğer 7 gibi İstanbul'da olmak istiyorsan İzmit İstasyonundan geçen 17:33 trenine binmelisin.

Alıntıları Göster
    Bildiğim kadarıyla otobüsler baya sık kalkıyor, yol parasına kıyarım diyorsan treni sakın tercih etme :)
  • quote:

Alıntıları Göster
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerty_1 -- 21 Ekim 2014; 0:02:38 >
  • quote:

....

Alıntıları Göster
    Pardon , ben otobüsle gitmeyi düşünmüyorum yazmışsın sandım.Otobüsle de yer bulma sorunu olmaz.Zaten Harem-İzmit seferi yapan 3-4 tane firma var.Hepsi de 30 dakika arayla otobüs kaldırıyor.Biri olmazsa diğeriyle gidersin.
  • quote:

Pardon , ben otobüsle gitmeyi düşünmüyorum yazmışsın sandım.Otobüsle de yer bulma sorunu olmaz.Zaten Harem-İzmit seferi yapan 3-4 tane firma var.Hepsi de 30 dakika arayla otobüs kaldırıyor.Biri olmazsa diğeriyle gidersin.

Alıntıları Göster
    beşiktaşta oturuyorsan eğer, üsküdara geçiceksin ordaki otobüs yazanelerine gidiceksin İzmit ise İzmit seyehat var ve efe tur var diye biliyorum.

fakat treni tercih edicem diyorsan, kadıkoye geçiceksin sonrada haydarpaşaya ordan trene biniceksinde, tren baya bir sıkıyor tavsiye etmem ama ekonomiktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bmw330ci

beşiktaşta oturuyorsan eğer, üsküdara geçiceksin ordaki otobüs yazanelerine gidiceksin İzmit ise İzmit seyehat var ve efe tur var diye biliyorum.

fakat treni tercih edicem diyorsan, kadıkoye geçiceksin sonrada haydarpaşaya ordan trene biniceksinde, tren baya bir sıkıyor tavsiye etmem ama ekonomiktir.

Alıntıları Göster
    izmite günde 50 tane otobüs rahat var elbet birinde yer bulursun hele 1-2 gün önceden alırsan tamamdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_3792

izmite günde 50 tane otobüs rahat var elbet birinde yer bulursun hele 1-2 gün önceden alırsan tamamdır.

Alıntıları Göster
    esenler otogarından izmite otobüs kalkıyormu acaba her gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

esenler otogarından izmite otobüs kalkıyormu acaba her gün

Alıntıları Göster
    esenlerden 15 dakikada bir kalkan otobuslerden bırını yakalayabılırsın
    hıcbır sekılde yer bulma sorunu olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: brooklynn

esenlerden 15 dakikada bir kalkan otobuslerden bırını yakalayabılırsın
    hıcbır sekılde yer bulma sorunu olmaz

Alıntıları Göster
    metrobüsle söğütlüçeşme ordan trenle 1 buçuk saatte gidersin rahat rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: fratles

metrobüsle söğütlüçeşme ordan trenle 1 buçuk saatte gidersin rahat rahat

Alıntıları Göster
    Otobüste yer sıkıntısı yaşamazsın. Ama ben yukarıdaki tavsiyelerin aksine sana treni öneririm. İlk duraktan bineceğin için yer sıkıtısıda yaşamazsın. Rahatça gidersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Otobüste yer sıkıntısı yaşamazsın. Ama ben yukarıdaki tavsiyelerin aksine sana treni öneririm. İlk duraktan bineceğin için yer sıkıtısıda yaşamazsın. Rahatça gidersin.

Alıntıları Göster
    Aga ilk önce geç kadıköye ya adapazarı ekspresine in izmitte ama tren biraz uzun sürüyo ama ucuz... ama efe tur var 11 liraya götürüyo kişi başını izmit oda bi alternatif
  • izmit istanbul arası haftanın 6 günü servisimiz bulunmaktadır.Şu an serviste boş yerimiz bulunmaktadır.İlgilenen kişiler için 0532 5481800
  • Konuyu hortlatabilir miyiz :)

Aynı ihtiyacı ben de yaşıyorum da istanbula biraz yabancıyım öğrenciyim ve beşiktaştayım kocaeli üniversitesi tıp fakültesine sık sık gidip gelmem gerekecek tren düşünmüyorum parası fazla sorun olmayacaktır en hızlı ve rahat nasıl gidip gelebilirim acaba istanbulda yeni olduğum için yardımınız çok iyi olur gerçekten.

Benim için mühim olan beşiktaşta evden çıkınca en kısa sürede orada olmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckolik0

Konuyu hortlatabilir miyiz :)

Aynı ihtiyacı ben de yaşıyorum da istanbula biraz yabancıyım öğrenciyim ve beşiktaştayım kocaeli üniversitesi tıp fakültesine sık sık gidip gelmem gerekecek tren düşünmüyorum parası fazla sorun olmayacaktır en hızlı ve rahat nasıl gidip gelebilirim acaba istanbulda yeni olduğum için yardımınız çok iyi olur gerçekten.

Benim için mühim olan beşiktaşta evden çıkınca en kısa sürede orada olmak
    ben beylikdüzün gidicem, kaç saat çeker?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.