Şimdi Ara

istanbul vs izmir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan Istanbulda 6. Ayımı doldurdum ve sehir gerçekten ne kadar abartiliyormus kendi gözlerimle gördüm. Insanlari saygısız düzensiz pis cidden nasil bu kadar kisi burda yaşamak istiyor anlamış değilim. Her semt her yer keko dolu. Her şeyin fiyatı zaten uçuk ona girmiyorum bile. Ama izmirde 18 sene yaşadım insanı sicak duyarlı kekolar bi buca semtinde dolup taşar ve fiyatlar normal derecede. Kadıköy modayı o kadar ovduler gidelim dedik deniz leş gibi kokuyor. Oysa izmirin denizi bile ayrı. Siz siz olun ıstanbul da öğrenci olmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kanka istanbulluyum ilk izmire gittigimde ayni seyleri soyledim takma kafana

• eminönünden başakşehir otobüsle 2.5 saat sürdü istanbulun taşına toprağına her yerine sövdüm
  • Hollow ichigo H kullanıcısına yanıt
    bende antalyadan izmire geldim arkadaşlarımı kordona götüremiyorum çünkü kokuyor izmirde bence abartılıyor ama izmiri izmir yapan insanları.gerçekten kaliteli insanları var izmirin zaten sizinde yakındığınız şey insanları ama doğal güzellikleri olarak antalya izmirden daha güzel bunu söyleyebilirim
  • La gardas sen hic ANGARA'ya gittin mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya ben dedim Fatihe fethetmeyelim boşver diye ama dinlemedi ki
  • Esposito Bandolero kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğin gibi izmirin denizide cok temiz değilde istanbuldaki pislik kokusunun yanında cennet kalıyor

• Afrika sucugu kullanıcısına yanıt
    Gittim ankara da çok monotondu her sey fala düzenliydi orası hiç öğrenci şehri degil zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.