Şimdi Ara

İstediğiniz soruyu sorabilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende geçen sene sizin durumunuzdaydım aslında çoğunuzla yaşıtım 97 liyim şuan diş hekimliği fakültesinde öğrenciyim ygs lys ile her türlü sorunuza cevap verebilirim bu başlığa yazarsınız

• Suan 11 .sinifim ilk ygs denemesine girdik ozdebir yayinlarinin 79net geldi ins dahada artacak calistikca bana ne gibi tavsiyelerin olabilir kimyada biraz sıkntim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışırken kendinize bir program hazırladınız mı ? Kaç netle başladınız ?
  • 4explorer4 4 kullanıcısına yanıt
    şuan için aslında 80 net iyi ama çok iyi değil çünkü ygs konularının çogunu işlediniz ve taze bilgiler biraz daha arttırman lazım kimyanın en önemli olduğu yıl bu yıl bu yıl en çok kimyaya önem vermen gerekiyor bence yoksa sorun çekebilirsin ileride bana da kimyaya çok çalışmam gerektiğini söylemişlerdi üst sınıflar 11. sınıftayken lys kimya netim 28 kimyaya iyi çalış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cerrah44 -- 28 Eylül 2014; 16:20:41 >
  • Hangi lisedeydin
  • Dereceniz nedir

• Englishman In New York kullanıcısına yanıt
    Anadolu
  • 16bin
  • diş hekimliği seçecek arkadaşlarada söyleyeyim gerçekten çok zor tek dersten kaldığınız zaman alttan alma yok direk sınıfta kalıyosunuz genellikle haftanın 5 günü sabah 9 akşam 5 arası oluyo dersler ve nerdeyse tüm saatler dolu hem tıp derslerini işliyorsunuz hemde pratik dersleri işleyip ödev yetiştirmeye çalışıyorsunuz ve okumasıda pahalı bi bölüm ama tabi bana sorarsanız mezun olduktan sonra süper meslek rahat ve bol kazançlı aynı zamanda eğlenceli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Englishman In New York

Hangi lisedeydin

Mükemmel bir soru

• genel olarak çalışma tarzını anlatırmısın? denemeye mi ağırlık verdin soru bankasına mı lys-ygs birliktemi götürdün lys ye nezaman başladın mat1 in nasıldı ne önerirsin günde kaç saat çalıştın dershaneye gittin mi gittiysen faydalı oldumu
  • mat 1 çok çalışmadım temelim vardı ygsdede iyi net yaptım sene başında mat 2 ile ygs yi birlikte götürdüm lys fene sınavdan sonra çalıştım feme gittim 4 senedit gidiyodum yani
    aslında bakarsan deneme dışında doğru düzgün faydası yok feme giden arkadaşalrımın yüzde 90 nı ayrıldı finale felan yazıldı mezun arkadaşlarım günde şu saat diye bişey hiç bakmadım konu konu çalıştım mat1 de dediğim gibi çok deneme çözdük zaten bilmediğim bi kaç konuda mat 1 çalıştım daha çok mat 2 çalıştım
  • cerrah44 kullanıcısına yanıt
    Malatya anadolu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.