Şimdi Ara

ix35 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşım 2013 model 1.6 lpgli ix35 bulmuş. boyasız,cam tavanlı,manuel, 110bin kmde. Bu arac kaç liraya alınır? kolay satabilir miyiz?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Hyundai ix35 Alınır mı?

Hyundai ix35, kompakt bir crossover SUV modelidir. Aracı satın almayı düşünüyorsanız, nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklayan bu kapsamlı kılavuzu dikkate alabilirsiniz.

ix35 Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

• Motor Seçenekleri: ix35, 2.0 litre benzinli ve 1.7 litre veya 2.0 litre dizel motor seçenekleriyle gelir. Size en uygun motor seçeneğini, sürüş ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak belirleyin.

• İç Mekan ve Konfor: ix35, ferah ve konforlu bir iç mekana sahiptir. Koltukların destekleyici olması ve yeterli baş ve bacak mesafesi sunması önemlidir. Ayrıca, bilgi-eğlence sistemi ve iklim kontrol özellikleri gibi donanımları kontrol edin.

• Güvenlik Özellikleri: ix35, altı hava yastığı, ABS frenler ve elektronik denge kontrolü gibi bir dizi güvenlik özelliğiyle donatılmıştır. Gelişmiş güvenlik sistemleri, örneğin şeritten ayrılma uyarısı veya çarpışma uyarısı gibi özellikler de mevcuttur.

• Yakıt Verimliliği: Dizel motor seçenekleri, benzinli modellere kıyasla daha iyi yakıt verimliliği sunar. Ancak sürüş alışkanlıklarınızı ve yakıt maliyetlerini de göz önünde bulundurmalısınız.

• Bakım Maliyetleri: Hyundai ix35'in bakım maliyetleri, diğer benzer SUV'larla karşılaştırılabilir düzeydedir. Düzenli bakım, aracınızın uzun ömürlülüğü ve güvenilirliğini sağlamak için çok önemlidir.

• Piyasa Değeri: Hyundai ix35, nispeten iyi bir piyasa değerine sahiptir. Bu, onu uygun fiyatlı bir seçenek haline getirir ve gelecekte satmanız gerektiğinde daha iyi bir geri dönüş elde etmenize yardımcı olabilir.

Sonuç

Hyundai ix35, konfor, güvenlik ve yakıt verimliliği açısından iyi bir denge sunan sağlam bir seçimdir. Yukarıda belirtilen faktörleri dikkatlice değerlendirerek ix35'in ihtiyaçlarınız için uygun bir araç olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • 2012 modelini sıfır km'de alıp dört sene kullandım. 58.500 tl'ye satın almıştım.

özellikle şehir içinde aşırı benzin yakıyordu. şehir dışında 7 litrelerin altına düşüremiyordum. yakıt tüketimine rağmen performansı da iyi değildi (sözde 135 beygir ama 135 beygir gibi gitmiyor yolda) benim aracım 2012'lerin içinde en donanımlı modeldi, otomatik park asistanı bile vardı (bir kere bile kullanmadım ama neyse çok kullanışsız bir şeydi çünkü ). iç malzeme kalitesi kötüdür, kaporta sacı oldukça incedir kapıları kapatırdım kapı sacları oynardı. tek artısı aşırı donanımlı olması, arabada yok yok. bazı donanımları hiç kullanmıyorsunuz bile o kadar donanımlı bir araç.

ben 2016'da ön kaputu, ön tamponu, arka tamponu ve arka bagaj kapağı değişen bir ix35'i 55 bin lira'ya zor satmıştım. şimdilerde 70-80 bin lira civarına temizleri alıcı buluyor. ben bu parayı ix35'e hayatta vermem.

şu an kullandığım araç mitsubishi asx. çok memnunum. iki sene dolacak ocak ayında. 2012'de aklım olsaydı sıfır km ix35 yerine yine sıfır km asx satın alırdım.

• Merhabalar şehir içi yakıt tüketimi 100/10 lt altına düşmez. Şehir dışı 100/8 lt en az göreceği değerdir. Lpg'de kullanılsa da, karma sistem veya sıvı sistem lpg kullandığından dolayı araç lpg ile birlikte benzinde tüketmekte. Bundan dolayı yakıt tüketimi biraz yukarıda kalabilir. Yine de bir SUV için gayet güzel değerler. Çünkü altınızda bir hatchback değil SUV olacak. 75 bin TL'den fazla vermesin. Tabi bu parayı verirken de minimum 1 ay içinde satacağını unutmamalı. Kolay satmak mümkün değil. Hele absürt bir renk olanını almasın. Beyaz alsın alacaksa. Hayırlısı olsun şimdiden. Ekstra bilgi için 1 pm uzağınızdayım. (2 yıl kardeşi Sportage kullandım LPG'liydi.)
  • Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.