Şimdi Ara

İYTE*-9 Eylül-Ege-GTÜ-MEZUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Bilgisayar Mühendisliği düşünüyorum. Sorun çıkmazsa 37k-47k arası bir sıralama bekliyorum. Sıralama geriledikçe üniversite sayısı azalıyor en az puanla alan üniversite Gebze Teknik Üniversitesi. Bilgisayar Mühendisliğinde ne yapiyim sizce? YGS çok kötü geçince LYS'ye hiç çalışmadım gibi bir şey. Benle aynı YGS netlerini yapanlar ilk 25k da iken ben 73k'daydım. Türev-İntegral-Limit'im oldukça iyi. Mezuna mı kalsam da diyorum. Önerilerinizi alabilir miyim?

İYTE=İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

• İyte gelirse dusunmeden git ama kampus falan asosyallik akabilir ama basarili olursun egitim iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam lys netleriniz nedir? benimde size benziyor ygs
  • |YipMan| kullanıcısına yanıt
    Peki ne dersin hani ilk 10k daki bi okulu yazmak için 1 seneye değer mi aradaki eğitim farkı? İYTE'de mi okuyorsun yoksa bilgi sahibi misin?

@|YipMan| Mat 33 net Geo 15-16 net Fizik 19 Kimya 15 Biyoloji 10-15 OOBP=70.14

Açıkçası bir kaç kişiye de sorarak sıralamamın bu civarda olacağını tahmin ediyorum. Olmazsa zaten tercihe tenezzül bile etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daemon Blackfyre -- 29 Haziran 2015; 2:49:39 >
  • İyte olursa harika olur kardeşim..Bu yazdığın üniversiteler zaten genel olarak iyi diye tabir ettiğimiz ortalamanın üstünde üniv. ler ama İyte ve deü eğitim olarak bi tık üstte bence..Ege üniversitenin puanlarının deü den yüksek olduğuna bakma, kampüs ve çılgın genç öğrenciler yüzünden öyle :) bir izmirli olarak egede eğitim alcağıma dokuz eylülün sert eğitimini( ne kadar tınaztepe gibi bir yerde olsada) tercih ederdim..Bir İzmirli olarak yazdıklarım inşallah sana faydalı olur
  • D@yWaLKer35 kullanıcısına yanıt
    Aslında Ege şöyle bir kenarda dursun hesabı yazdığım bir üniversite bu konu için. Şu ana kadar pek iyi şeyler duymadım Ege hakkında. İnş. İYTE'ye yeter puan da yetmezse 9 Eylül ile GTÜ arasında çok kalabilirim. O da ayrı bir sorun olacak tabii..
  • Beyler bende bilgisayar icin ege iyte deu rasnda gidip geliyorm gidenler varsa yardmci olun tavsiyelerniz nedir memnunmusunuz beni asl ilgilendiren mevzun oldukdan sonra basarili olarak okulu bitirdkden sonra hangisinin yolu daha acik bilgi verrsenuz sevnrm tercihler yaklasyor karasizim epey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenkol -- 29 Haziran 2015; 3:09:03 >
  • Durumumuz ayni kardesim ben hepsini cok arastirdim iytenin yeri felan pek iyi degilmis sosyallik acisindan ama egitimi fena degilmis ayrica anadolu universitesinin hem egitimi hemde kampusu felan cokiyimis suan ya anadolu yada deu dusunuyorum ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gtü bilgisayar okuyacagim bende inşallah hazırlığı gecersem eğer :D okul bilgi. Bölümüyle ünlü teknik üni olduktan sonra ivme kazanacak gibi . yan okullardan lab kullanmaya gelenler var lablar saglam . hocalar efsaneler (mezun olan tanıdıklar var) okul kalabalık değil . ulaşım sıkıntılı İstanbul için . yurtları 10 numara . dersler ise ......... ....

• YTÜ mü iyte mi

• @kaptansy Sizin okula geldim aslında. Fatih Erdoğan Sevilgen hoca ile oldukça iyi bir sohbet geçirdik. Ama tercih dönemi yaklaştıkça acaba sorularım artıyor okulla ilgili.

@jonny0104 Anadolu Üniversitesini şu ana kadar hiç düşünmedim açıkçası. Şimdi bakmaya başladım. Hakkında ne tür bilgiler verebilirsin?
  • Daemon Blackfyre D kullanıcısına yanıt
    Egitimi ingilizce ve cok iyimis duyduguma gore hocalari. Bide malum anadolu universitesi turkiyenin sayili kampuslerinin oldugu universite. Yurt felan konusunda hicbir bilgim yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aramızda 2-3 mat 6-7de geo farkı var (benden çok) ygs 58k. benm için 50k olsa yeter umarım gönlünüzce olur.

63k dışına çıkmasından çok korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |YipMan| -- 29 Haziran 2015; 3:41:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |YipMan|

aramızda 2-3 mat 6-7de geo farkı var (benden çok) ygs 58k. benm için 50k olsa yeter umarım gönlünüzce olur.

63k dışına çıkmasından çok korkuyorum.

50 k olur gibi duruyor senin için "bence".

---Tercihlerin ilk 2 gününe kadar güncellenecektir.
  • https://docs.google.com/forms/d/1uu3yv5YRUtywwSuaOiYBWKMjMW3jGaq7NsNdP5eoSWc/viewform
    arkadaşlar burdan gtü mezunlar ,öğretim görevlileri .. ile iletişim kurabilirsiniz sizi arıyacaklar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.