Şimdi Ara

İzmir'de 2.el ford focus için yetkili veya özel servis ve expertiz önerisi, acil.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • --------------------------------------------------------------------------------

Merhaba, 2005 model 1,6 focus tdci almak üzereyim. Daha önce ne bir yakınımda nede arkadaşlarımda focus ile tecrube sahibi olan yok,
    bu yüzden sizlerden yardım ve desteğinizi rica ediyorum. 2005 model bir focus tdci sahibi ile pazarlık edip fiyatta anlaştık ama henüz
    bir expertiz ve servise gelecek hafta gösterilecek. İzmir'de oturuyorum, tavsiye edilen iyi bir ford özel veya yetkili servise expertiz yaptırıp
    geri kalan bütün bakımlarınıda mümkünse aynı servise yaptırmayı düşünüyorum. Tecrube sahibi olan arkadaşlardan 2.el tdci focus alırken nelere
    dikkat edilmeli, nelere karşı hazır olunmalı ? Önerilerinizi sabırsızlıklz bekliyorum. HOŞÇAKALIN... Paylaş:

• İzmir'de tavsiye edilebilen iyi bir ford servisi yok herhalde, kimse tavsiye etmediğine göre ya mevnun değil yada mevnun kalanlar burayı okumadı herhalde.
    Neyse bakalım artık kendi çaremize kendimiz. Yinede sğolun arkadaşlar. HOŞÇAKALIN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: by.technics

İzmir'de tavsiye edilebilen iyi bir ford servisi yok herhalde, kimse tavsiye etmediğine göre ya mevnun değil yada mevnun kalanlar burayı okumadı herhalde.
    Neyse bakalım artık kendi çaremize kendimiz. Yinede sğolun arkadaşlar. HOŞÇAKALIN...

arkadaşım iletini yeni gördüm bornovada özel servisimiz var.tüm marka ve model araçların mekanik hasar onarımı ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.ekspertiz için ücret almadan arabanın aklına gelebilecek her yerını kontrol ederiz.ilgilenirsen özelden mesaj yazabilirsiniz.yeni açılan baumaxx yapı marketine giderken yol üstünde kimyacılar sitesindeyiz.
  • ilginiz için çok teşekkür ederim. pm attım. sağolun.
  • İzmir bornova'da otokoç'un az ilerisinde ustaeller özel ford servisi var. Giden herkes memnun kalmış. İstersen oraya götürebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.