Şimdi Ara

Jailbreak'siz iphone 4 için arayanı engelleme programı varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
2.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • jailbreak işlemi yapınca iblacklist programı bu işi çok güzel görüyor fakat ben jb istemiyorum
    telim garantili
    appstoreda bu ve buna benzer bir program varmı?

• Niye jb yapmıyorsunuzki hocam?
  • aynı işi mi görüyor bilmiyorum ama app store'da da bir tane iblacklist adlı program var 1.99 dolara
  • Yok diye biliyorum ama olurda doğru yolu bulursan Kuadial ve Blacklist var ilk baştakini tavsiye ederim direk ayarlar menüsünden yapıyorsun ve telefona ekstra mükemmel bazı özellikler daha çıkarıyor mesela ufak bir örnek rehberden çoklu seçim yapabiliyorsun
  • evt arkadaslar JBsız arayanı engelleme programı arıyorum up up
  • iphone 4s kullanıyorum jbsiz. arayan engelleme için ne yapmam gerekiyor
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşe yarar bir program yok maalesef. Zamanında bende aramıştım.
  • Appstorede bu işi yapacak bir uygulama yok bu işi yaptığını iddia eden birkaç uygulama var onlarda kof işe yaramaz para tuzağı.

Jailbreak garantiyi bozmaz jb yapın iblacklist kullanın.

• iphone 4s ios 5.1 var üzerinde ve jailbreak yok sanırım daha bu versiyon için. Çok mu zor bi arayan engelleme koysaymış apple çok iyi olacakmış. Çokk eskiden kullandığım telefonda bile vardı bu özellik bide akıllı telefon kullanıyorz
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrakc

iphone 4s ios 5.1 var üzerinde ve jailbreak yok sanırım daha bu versiyon için. Çok mu zor bi arayan engelleme koysaymış apple çok iyi olacakmış. Çokk eskiden kullandığım telefonda bile vardı bu özellik bide akıllı telefon kullanıyorz

Apple bu tarz uygulamalara karşı bir politika uyguladığı için izin vermiyor yada onay sürecinde applere müdahale edip işlevini yitirmesini sağlıyor düşüncesindeyim.
    Aksi olsaydı kendi ios'a entegre eder yada böyle çok satacak bir app yi kendi yayınlardı.

• jb garantiyi bozmaz kim demişse ağzını burnunu bi güzel yamultun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.