Şimdi Ara

JB aleminin Kralları ÇOK ACİL YARDIM LÜTFENN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya beyler ocağınıza düştüm bu problem başına gelen varmı bilmiyorum, tel i jb yaptım 5.0.1 az önceye kadar herşey normaldi sorunsuz çalışıyodu fakat cydia da appsync 5+ nın yeni update si olduğunu fark ettim bastm başarılı update olmadı sanırım fake bişymiş, dosyaları yükleyemdi üzerine yazma hatası falan verdi ama aşağıda restart springboard yazısı vardı keşke basmaz olaydım ama bastım ondan sonra telefonum spring ekranında kaldı ve şimdide açılmıyo, lanet olsun :((( elmada kalıyo 1dk falan sonra sonra normal install işareti çıkıyo donup kalıyo ama pc de bağlandı sesi çıkıyo fakat ekranda bişey yok :(

• DFU moda alıp restore edin cihazı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

DFU moda alıp restore edin cihazı
    kardeş saol ilgin içinde o dediğin en son yapılacak iş ben kurtarmanın yolu varmı die soruyorum....pes edip bütün onca uygulamanın ayarın gitmesine razı olamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayramArif

kardeş saol ilgin içinde o dediğin en son yapılacak iş ben kurtarmanın yolu varmı die soruyorum....pes edip bütün onca uygulamanın ayarın gitmesine razı olamıyorum...

Alıntıları Göster
    Boot denediniz mi?
  • Ben bu yuzden yuklemiyorum cydia guncellestirmelerini. Kimi arkadaslar bir daha cydia nin acilmadigini soylemislerdi. Sizinki baya ağir olmus gecmis olsun. Sonucu yazin lutfen...
  • quote:

home ve power tusuna basılı tut uzun bir süre bas ve bırak
  • Redsnowla just boot yapmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

Redsnowla just boot yapmayı dene.
    aynı sey bana oldugunda dfu mode ile açabiliyordum cehazı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-01DA3F3AE

aynı sey bana oldugunda dfu mode ile açabiliyordum cehazı :)

Alıntıları Göster
    redsn0w ile just boot u denedim yemedi,DFU modda bende açabiliyorum....ya mobile terminal kullanmayı bilen varmı ben ifunbox ile telefona ulaşabiliyorum acaba mobile terminalden appsync i silsem en son yüklediğimi açılıcakta nasıl silinebilir bir cydia uygulaması telefonu açmadan ? yani ekranını görmeden pc den :(
  • selam ifunbox ile telefona ulasabiliyorsan sanirim iphone pc suite ile de ulasabilirsin ve iphone pc suite de yuklu uygulamalardan yukledigin yamayi silebilirsin saygilarimla ben daha once silmistim bi kac yamayi saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serif61 -- 5 Ocak 2012; 7:34:18 >
  • Beyler arkadasimizin oldugu psikolojiyi bende yasadim cok kotudur lutfen bi ilgilenin birde acaba appsync+5.0 ı guncelleyen baska arkadaslar varsa hata aldilar mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dyhh..

Beyler arkadasimizin oldugu psikolojiyi bende yasadim cok kotudur lutfen bi ilgilenin birde acaba appsync+5.0 ı guncelleyen baska arkadaslar varsa hata aldilar mi?
    kardeş Allah razı olsun, düşüncelerin için inan psikoloji kalmadı yaa artık onca uygulama ayar yapmıştım onca kayıt falan fıstık herşey 4 4lükken elim kırılsaydıda basmasaydım upgrade e
  • Aşağıdaki resimdeki 2 klasordeki toplam 3 dosyayı kaldırmayı dene.

Şunuda belirtiyim iTools ile cihazının mutlaka yedeğini al ve ondan sonra bu islere giriş derim.
    Mesuliyet kabul edilmez bu arada:)

JB aleminin Kralları ÇOK ACİL YARDIM LÜTFENN!!!
  • quote:

kardeş Allah razı olsun, düşüncelerin için inan psikoloji kalmadı yaa artık onca uygulama ayar yapmıştım onca kayıt falan fıstık herşey 4 4lükken elim kırılsaydıda basmasaydım upgrade e

Neden bu kadar taktiniz ki kafaya? Back up yapin restorelayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goa Mania -- 5 Ocak 2012; 2:30:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goa Mania

quote:

Neden bu kadar taktiniz ki kafaya? Back up yapin restorelayin.

Alıntıları Göster
    eyw saolunda iş işten geçti artık bastık restore yi sil baştan tertemiz bişey yapıyorumda sizden başka bi ricam var bana çok sağlam bi backup programı lazım şöyle tavsiyeleriniz nelerdir ? cydia uygulamalarını,ayarlarımı,teldeki diğer uygulamaları tek bir backupta toplayaiblece bişey varmı bilginiz ?

• quote:

eyw saolunda iş işten geçti artık bastık restore yi sil baştan tertemiz bişey yapıyorumda sizden başka bi ricam var bana çok sağlam bi backup programı lazım şöyle tavsiyeleriniz nelerdir ? cydia uygulamalarını,ayarlarımı,teldeki diğer uygulamaları tek bir backupta toplayaiblece bişey varmı bilginiz ?

Ben anlayamiyorum sizin isteklerinizi. Itunes backup zaten bunun icin var. cydia ya restore'dan sonra ekleyeceginiz 3 5 source var. tum uygulamalari oyunlari vs zaten itunes backup'liyor. Benim tavsiyem indirdiginiz her ipa dosyalarini d:'de ayri bir klasorde tutun yeterli. Ben size kendi yolumu anlatayim isinize gelirse kullanin. Restore yaptiktan sonra backup'i kuruyorum. Backup'tan sonra sync ederken iptal ediyorum. (Iptal etmemin sebebi appsync kurulu olmamasi). Jb yapiyorum arkasinda cydia'dan appsync (installous) kuruyorum akabinde tekrar iptal ettigim sync islemini gerceklestiriyor ve tum programlar oyunlar vs sorunsuz calisiyor. Elle yaptigim sadece cydia'ya gerekli source'lari eklemek oluyor gerisi 2 mouse tiki. Zaten tum gerekli source'lari ezberledim. Hepsini kafamdan otomatik giriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goa Mania -- 6 Ocak 2012; 5:49:30 >

• quote:

quote:

Ben anlayamiyorum sizin isteklerinizi. Itunes backup zaten bunun icin var. cydia ya restore'dan sonra ekleyeceginiz 3 5 source var. tum uygulamalari oyunlari vs zaten itunes backup'liyor. Benim tavsiyem indirdiginiz her ipa dosyalarini d:'de ayri bir klasorde tutun yeterli. Ben size kendi yolumu anlatayim isinize gelirse kullanin. Restore yaptiktan sonra backup'i kuruyorum. Backup'tan sonra sync ederken iptal ediyorum. (Iptal etmemin sebebi appsync kurulu olmamasi). Jb yapiyorum arkasinda cydia'dan appsync (installous) kuruyorum akabinde tekrar iptal ettigim sync islemini gerceklestiriyor ve tum programlar oyunlar vs sorunsuz calisiyor. Elle yaptigim sadece cydia'ya gerekli source'lari eklemek oluyor gerisi 2 mouse tiki. Zaten tum gerekli source'lari ezberledim. Hepsini kafamdan otomatik giriyorum.

Alıntıları Göster
    e peki itunes cydia veya installous tan yüklediğin oyun ve programları yasal değil diyerek silmiyor mu otomatik olarak sync esnasında ? ayrıca bu oyunları falan farklı bi klasörde saklama olayı nedir biraz detaylı açarmısın ?

• quote:

e peki itunes cydia veya installous tan yüklediğin oyun ve programları yasal değil diyerek silmiyor mu otomatik olarak sync esnasında ? ayrıca bu oyunları falan farklı bi klasörde saklama olayı nedir biraz detaylı açarmısın ?

Alıntıları Göster
    ayrıca dediğini şuanda denedim, itunes uygulamaları eşzamanlayı aktiv ettim fakat bnm uygulamalar görünmüyo ekranda cydia,ifile,installous görünüyor sadece ekranda diğerleri yok
  • quote:

Hayri silmemz. iTunes'un onu ayird etme gibi bir ozelligi yok. Baska klasorde saklamamin nedeni pc'ye format attigim zaman butun app'ler de gidecek. Bir nevi app backup.
  • quote:

quote:

Hayri silmemz. iTunes'un onu ayird etme gibi bir ozelligi yok. Baska klasorde saklamamin nedeni pc'ye format attigim zaman butun app'ler de gidecek. Bir nevi app backup.

Alıntıları Göster
    arkadaşım herşey ok de ben itunes da uygulamalar bölümüne girdiğimde uygulamaları eşzamanla kutusunu işaretliyorum bana soru soruyo uygulamaları eşzamanla/iptal diye buraya kadar herşey normal yani sağ taraftaki iphone ekranında bnm o anki yüklü uygulamalarım görünüyor fakat uygulamaları eşzamanla butonuna bastığımda sağ taraftaki ekranda bişey kalmıyo ekranda uygulama falan gözükmüyo yani bunu demek istiyorum eşzamanlama yaparda silerse uygulamaları diye ? o ekranda sağ taraftakinde yani benim uygulamalarımın görünmesi lazım değil mi ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.