Şimdi Ara

jhgfhfghgf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy287 -- 3 Mayıs 2017; 11:38:31 >

• Once soguk su ic , sonra savciliga kos.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

Once soguk su ic , sonra savciliga kos.

Önce okusaydın keşke.
  • destroy287 kullanıcısına yanıt
    Okudum. Bol bol soguk su ic.

Umarim alirsin parani ama, asil dolandiran sucsuz duruyor :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 11 52 7 -- 21 Nisan 2017; 18:48:48 >
  • Uğraştırıracak seni gibi hayırlısı. Umarım halledersin
  • Senet ne kardeşim ya. Benim de elimde 2005ten kalma 22bin liralık çek var babam sağ olsun.
    Emniyete gidip sormalısın bunu buradan cevap çıkmaz.
  • i run each teen me kullanıcısına yanıt
    Emniyet de savcılığa yönlendiriyor. Dolandırıcı olduğu apaçık ortada olan insanlara hiçbirşey yapamıyorlar. Yapmak istemiyorlar. Uğraşmıyorlar.
  • 11 52 7 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam asıl dolandıranın ses kaydı ve telefon konusmaları var. Açık açık dolandırdığını itiraf ediyor konuşmalarda. Satışı alan kişi kurban seçilmiş bir nevi
  • Madem ugrasmiyolar ben de basliyim dolandiriciliga! Saka gibi ulke
  • Senin işin savcılıkla polislik bir işin yok şimdilik. Savcılığa gitmen işlem hızlandırma açısından. Savcı dosyaya bakar gerekli mercilere şubelere iletir gereği orda yapılır. Yazıyı tam okumadım ama gasp edilmemişsin güvenerek iş yapmaya çalışmışsın. O işi biraz uzatır. Bir de çek senet işi de var ortada galiba. Allah yardımcın olsun inşallah kısa zamanda işin hallolur alırsın paranı.
  • Şunu kesin olarak söyleyebilirim. Dolandırıcılar daha az uğraşıyordur dolandırdıkları insanlardan. Bu sistem tamamen saçmalıktan ibaret. Bu insanlara ulaşmak bu kadar kolayken adres eşgal telefon varken ulaşılamıyor ulaşmak istenmiyor.
  • destroy287 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene silah kaçakçısı birini ihbar ettim. Adamda ne tür silah ararsan var uzi bile vardı. Adam hala dışarda satış yapmaya devam ediyor.

Avukata git derim belki durumun acil olduğunu belirtip araca savcıdan el koydurma kararı alabilir. Aracı parçalayabilirler, yurtdışına çıkabilir, şaseyle oynayabilirler. Her ihtimale karşı.
  • Paco de Lucia kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Verdiğim dosyanın oluşturulması ve mahkeme sürecinin başlaması 10 günden aşağı sürmeyecek. 10 gün içinde o arabanın parçası kalmayacak. Halbuki şuan üstünde rehin var ve adamlar ulaşılabilir durumda. Ben derdimi anlatamıyorum.
  • i run each teen me kullanıcısına yanıt
    avukat ile görüştüm hukuki olarak icra başlatabiliriz dedi ama adamın mal varlığı yok üzerinde. Boşa olur yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy287

Yok hocam asıl dolandıranın ses kaydı ve telefon konusmaları var. Açık açık dolandırdığını itiraf ediyor konuşmalarda. Satışı alan kişi kurban seçilmiş bir nevi

Ses kaydi olmasi iyi de olayin turkiye de gerceklesmesi kotu

Bisikletim calinti emliyete gittim bisey olmadi

Camide Ayakkabim calindi yine gittim yine bisey olmadi.

1 ay once annem internet dandik bir yerden siparis vermis sacma bir urun gelmis hic ugrasmadim inancim yoktu, tabi parasal miktari az oldugu icin iplemediler ama yinede iplenmeyince iplenilmiyor

Kolay gelsin.

• Hukuki yollardan parayı almanız mümkün değil avukat paranızı yemek içim ümit vermiş sadece.
  • Arkadaşlar rica ediyorum avukatımın dediği şeyleri tekrar tekrar söylemeyin. Ben bu adamların yakalanmasını istiyorum. Para ikinci planda.
  • Dünden beri paranı yatıracağız savcılığa gitme diye oyalıyorlar. Keşke daha erken gitseydim savcılığa.
  • Demekki içerde hala temizlenmesi gereken insanlar var kanunların da degismesi lazım . Hükümete çok iş düşüyor Allahü Teâlâ vetekaddes hazretleri tez zamanda hayırlı adaletli düzen sistem ve Allahtan korkan hakim savcılar nasip etsin vatana millete .
  • İnsanlarda Allahtan korkma diye birşey yok ölünce hesabını nasıl verecek . Size bir örnek vereyim yarım gram gümüş kul hakkına giren ahirette 700 makbul cemaatle namaz sevabi karşı tarafa gidiyor bu yarım gram da birkaç Türk Lirası ediyor . Siz düşünün 87 milyar çalan biri ahirette peygamber kadar ameli olsa kurtarır mı ? Yani şartlar ne kadar ağır ama çaliyorlar işte .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.