Şimdi Ara

K-Esn kodlarıyla ilgili yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu donanınhabere girince altta bir reklam cıkıyor ya KNIGHT ONLINE G1-400
    ESN400 yaz 6600 'a gönder
    işte bu olayla ilgibi bişey sormam gerekiyorda buraya msj attıımızda bize kesn kodu geliyor heralde ama kac puan yani bu gelen kodla premıum veya cash ne alabliris bilgilendiricek olan warmı acaba? yanlış yere açtıysam konuyu k.bakmayın

• 400 g1 kredisi werior ama ne işe yaradıgını bilmiorum
  • 400g1 kredisi derken knightla alakası yoq yani öyle mi:Sbn kesn kodu veriyorda cash fln verio onnlada premoum yada ne blim power up dan bisiler alabilios sanmıstım bi bilgisi olan yoqmu?
  • Pus dan birseyler alabiliyorsun ama bilmeyen gidipde msj atarsa buyuk kazık yiyor 400 kredi icin 200 kontor gidiyor yani git bi cafeden gb al daha karlı o koda verdigin parayla 2 gb alirsin
  • söledigim gibi ne işe yaradını bilmiorum bilmedigim içinde msj atma ihtiyacıda duymuyorum.
  • orda 100sms yazıo bnde 500 sms war aveada ordan kesilmio mu 100sms:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3va3n3sc3nc3

orda 100sms yazıo bnde 500 sms war aveada ordan kesilmio mu 100sms:D

ah kesilse ah kesilse 4600 war bende kesilse saniyede 1 tane yollardım.
  • kontrden mi gidio 100 kontor mu gidio yani:S
  • kazığın önde gideni alma
  • 100sms yani 200 kontor gidiyor enayimisiniz niye alicaksiniz ordan 200 kontor 30ytl gidin bicafeden 2 gb alin aldiginiz 400 kredi ile ne cekceginizi saniyorsunuzki gryphone helmeth cekip satarsin artik 30 40 m ye
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3va3n3sc3nc3

kontrden mi gidio 100 kontor mu gidio yani:S

200 kontör gidior yaklaşık 35 ytl 200 kontör onun yerine 5 ytl eklerim 2 gb alırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.