Şimdi Ara

K750İ + TELSİM = MMS 8 Kontör? Neden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar K750i telefonumla her gönderdiğim MMS 8 kontor düşüyor. Bu başına gelen yada bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı, Telsimlede papaz oldum, sırf bu yüzden gittim telefonumu değiştirdim ama yine aynı şey

• quote:

Orjinalden alıntı: Palmal

Arkadaşlar K750i telefonumla her gönderdiğim MMS 8 kontor düşüyor. Bu başına gelen yada bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı, Telsimlede papaz oldum, sırf bu yüzden gittim telefonumu değiştirdim ama yine aynı şey. Yokmu bi forumda K750i kullanıp MMS gönderen?????????????
  • müşteri hizmetleri nası bu sorunu çözemez anlıyamıyorum
    alıyorlar tanıdık manıdık bilinçsiz kişileri
    yok sizi uzmana yönlendireyim yok bilir kişiye yönlendirelim sizi
    aradağın an çıkan ilk kişinin sorunu çözmesi gerekir ya
  • Ya aşırı salak bi olay, mms boyutu yüzünden gprs ücreti alıyo diyesim geliyo dicem ama alakasız yani sabit ücret olmalı mms, kesinlikle ayar hatası ya da operatör hatası...muhtemelen operatör tabi

umarım çözülür kısa zamanda, allah sabır versin
  • Az evvel zorlada olsa ulaştım telsim müşteri temsilcisine, tabiri caizse tam bir angut çıktı şansıma. Anlattım derdimi adama, yok şunun için iki dakka, bunun için iki dakka derken yarım saat tuttu beni hatta, tabi kontorler su gibi akıyor.
    Sonuç:
    Siz 2 MMS yollamış olabilirsiniz - Hayır 1 tane yolladım, üstelik 4 tane, hepsinde aynı hatayı yapmış olamam
    Cihazınız bozuktur - Bu sorun yüzünden bugün yenisiyle değiştim
    2 tani yollamış olabilirsiniz - İyide orda görünmüyormu kaç tane yolladığım, ya sabırrrrr!
    Yapabilcemiz bisi yok, cihazı tamire götürün - Allah bana sabır, sizede akıl versin....

quote:

Orjinalden alıntı: 7evren

müşteri hizmetleri nası bu sorunu çözemez anlıyamıyorum
    alıyorlar tanıdık manıdık bilinçsiz kişileri
    yok sizi uzmana yönlendireyim yok bilir kişiye yönlendirelim sizi
    aradağın an çıkan ilk kişinin sorunu çözmesi gerekir ya

• quote:

Az evvel zorlada olsa ulaştım telsim müşteri temsilcisine, tabiri caizse tam bir angut çıktı şansıma. Anlattım derdimi adama, yok şunun için iki dakka, bunun için iki dakka derken yarım saat tuttu beni hatta, tabi kontorler su gibi akıyor.
    Sonuç:
    Siz 2 MMS yollamış olabilirsiniz - Hayır 1 tane yolladım, üstelik 4 tane, hepsinde aynı hatayı yapmış olamam
    Cihazınız bozuktur - Bu sorun yüzünden bugün yenisiyle değiştim
    2 tani yollamış olabilirsiniz - İyide orda görünmüyormu kaç tane yolladığım, ya sabırrrrr!
    Yapabilcemiz bisi yok, cihazı tamire götürün - Allah bana sabır, sizede akıl versin....

o kişyle ben konuşsam cidden adamı azarlarım ben
    bu nası bi çözüm yoludur,telefonunuz arızalıdır

• Sorunu çözemeyince hemen kullanıcıya b.k atıyolar kıl oluyorum öyle olunca
  • Başka bir hatla deneyip aynı şeyi Turkcell'de yapıp yapmadığına bakardım ilk olarak.. Turkcell'de sorun yoksa telefonun masum demektir.. Bu aynı zamanda sorunun Telsim'den kaynaklandığı anlamına da gelir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi planlamacı -- 6 Nisan 2006; 8:23:37 >
  • resim boyutu yuzunden fazla kontur gidebilir arkadaslar
  • quote:

Orjinalden alıntı: mylove

resim boyutu yuzunden fazla kontur gidebilir arkadaslar

benim bildiğim en fazla 100mb lık resim gönderimine izin veriliyor ve resim gönderilirken otomatik olarak bu sınıra telefon tarafından küçültülerek yollanıyor
  • SE yi aradım, böyle bir şeyin olmayacağını, bu sorunun Telsimle alakalı olduğunu söylediler. Otomatik boyutlandırma yapıyor cihaz zaten, ama başka hat ile denemek mantıklı, bir tane kontorlu Turkcell hat bulup deneyeceğim, bakalım ne olacak.
    Ama benim canımı sıkan, Telsimin buna bir çözüm bulamıycağı ve yine beni suçlayacağı. Delirtir bu Telsim insanı.
  • quote:

SE yi aradım, böyle bir şeyin olmayacağını, bu sorunun Telsimle alakalı olduğunu söylediler. Otomatik boyutlandırma yapıyor cihaz zaten, ama başka hat ile denemek mantıklı, bir tane kontorlu Turkcell hat bulup deneyeceğim, bakalım ne olacak.
    Ama benim canımı sıkan, Telsimin buna bir çözüm bulamıycağı ve yine beni suçlayacağı. Delirtir bu Telsim insanı.

Mesajlar-ayarlar-mms-resim boyutlandırmada en küçük boyutu (160*120) ayarlayarak göndermeyi dene.. Boyuttan kaynaklanıp kaynaklanmadığı ortaya çıkar böylece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi planlamacı -- 6 Nisan 2006; 11:59:59 >
  • Sen böylemi yapıyosun? Birde bu cihaz otomatik resmi boyutlandırıyor zaten, neden yinede 8 kontor düşüyor acaba deli olacam.
    O değerleri denemedim ama, o zamanda resim minik bisi olur. uffff

quote:

Orjinalden alıntı: planlamacı

quote:

SE yi aradım, böyle bir şeyin olmayacağını, bu sorunun Telsimle alakalı olduğunu söylediler. Otomatik boyutlandırma yapıyor cihaz zaten, ama başka hat ile denemek mantıklı, bir tane kontorlu Turkcell hat bulup deneyeceğim, bakalım ne olacak.

Mesajlar-ayarlar-mms-resim boyutlandırmada en küçük boyutu (160*120) ayarlayarak göndermeyi dene.. Boyuttan kaynaklanıp kaynaklanmadığı ortaya çıkar böylece

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.