Şimdi Ara

kablosuz modem çekim sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde biri airties rt-205(wireless) diğeri asus marka(4 port, kablolu) 2 adet modem var.Çalışma odamdaki masaüstünün yanına kablosuz modemi yerleştirdiğimde salonda wireless bağlantım çok düşük oluyor.Netten acces point,repeater ile biraz araştırma yaptım.çok ta anlayamadım.Salonda wireless iyi olması için bu 2 modemle bir şeyler yapabilir miyim?(Salonda telefon hat çıkışları mevcut) Aparat almam gerekiyorsa ne almam gerekiyor?

• slm şunu diyim çalışma odanla solan arasında ne kadar uzaklık var bilmem de bnde rt 205 modem var cekim güzel 4 oda ileriden cekiyor diyecegim modem ayarlarından wireles iletim gücüne bak düşük mü yüksek cıkar kanal 11 ayarlamayı dene yüksekltemek için basit ayarlar elindeki modemlerle baska bişey yapamssın 1 ci modem ayarı 2 ci masaüstü baglıysa ethernet kablo uzat ceken bir yere koy modemi öyle olabilir 3 cü acces point alacan öyle yapacan ...baska birşey yapamssın yani . evimin karşısında komşum var o bi tane acces point aldı oda öyle baglanıyor yani ..kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercy

Elimde biri airties rt-205(wireless) diğeri asus marka(4 port, kablolu) 2 adet modem var.Çalışma odamdaki masaüstünün yanına kablosuz modemi yerleştirdiğimde salonda wireless bağlantım çok düşük oluyor.Netten acces point,repeater ile biraz araştırma yaptım.çok ta anlayamadım.Salonda wireless iyi olması için bu 2 modemle bir şeyler yapabilir miyim?(Salonda telefon hat çıkışları mevcut) Aparat almam gerekiyorsa ne almam gerekiyor?

rt-205 in antenlerine windsurfer uygula ve salona doğru çevir.
  • Merhaba. Zyxel P660N-T1A model modeme yaklaşık 6-7 metre mesafeden bağlanmak istiyorum ancak laptopum bu modemi görmüyor. Modemin çekim alanını arttırmak için herhangi bir ayar var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrvl -- 27 Şubat 2012; 11:29:50 >
  • cevabınız için teşekkür ederim.Modem ayarlarına bi bakayım önce ben:P
  • google ye wireless adaptör 2km yazarsanız markalar çıkar kapalı alanda 1km yakın

http://facebookdestek.com/forum-bilgisayar-destegi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.