Şimdi Ara

kablosuz network(acele yardim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • netgear marka kablosuz router kullaniyorum,kotali adsl kullaniyorum.ama networke bi turlu sifre koyamiyorum.yani son derece tehlikeli bi durum.windowstan falan yapabilecegim bi ayar bilen var mi?yoksa ay sonunda kotayi asmis olmayim baskalari tarafindan

• onun login sayfası yokmu ordan değiştiriyorsun....
  • us robotics 9105 modemle baglaniyorum,bi tek onda var,modeme kablosuz routeri bagladim o kadar,yazilimi falan da yok.windowsun network connectionsdan ayarliyorum,o zamanda bi kac saniye sonra kopuyo.hic bisey anlamadim ki ben bu isten,cildirtacak beni bu alet
  • yaw bu modemin yazılımı olması lazım olurmu öle
    biraz kurcala sen kutunun içine bak deş
    olmadı windowsun ağ bağlantılarını biraz kurcala bulursun.
  • cok garip bisey,internette yok yazilimi,kutudan cikmadi,windows connectionstan wep i isaretliyorum,yine unsecured wireless diyo,ve bi de baglanti kopup kopup baglaniyoyolacam saclarimi

• baglantı kopup kopup baglanıyorsa o senin adsl modemle koblosus wirless cihazının arasında bir problemdir.cihazlarının dogru calıstığından emin ol .
  • yalnız yazılımı olmadan nasıl adsl şifreni falan girdin ki? şöyle bir şey, kutudan öyle software falan çıkmayabilir ama mesela browsera girip adres çubuğuna bir kod yazarsın 192.168.1.1 - Linksys için mesela. o şekilde açılır ayar sayfası. Tabi ne yazcağın modemin markasına göre değişir ve dökümanlarda yazar bundan sonra yazılıma göre birtakım kısıtlamlar koyabilirsin tabi ki, mesela belli MAC adreserine izin verebilirsin yalnızca...
    Bu arada bu işi önce wirelessla değil, ethernet bağlantısyla yapmayı dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardadeniz -- 4 Ocak 2005, 19:24:34 >
  • modemimde problem yok.modem us robotics 9105
    zaten ayri bi router kullaniyorum wireless icin.
    modemin yazilimi var.router tak calistir.
    eger sifre falan koymazsam bi sorun cikmiyo,ama wireless networkten wep i enabled edersem,kopmaya basliyo.
    router da netgear marka bi router.
    olmayacak mi bu yaa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.