Şimdi Ara

kadınbilir / Firsat yanımda para iadesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
3
Favori
1.493
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kadınbilir ve fırsat yanında bir çok P&G ürününde iade veriyor 4-5 hafta süresi var

edit 6 haftadır yatmayan iadeler var

• O süre bittikten sonra bana mail attılar. Bir aksaklık oldu cüzdanınıza iade ettik diye. Tekrar çekim talebi verdim bekliyorum bakalım. Uğraşılmaz bu siteyle bıraktım ben bunlarım kampanyalarını.

• Bende de geçti süre ne mail var ne SMS kampanya yapmayı beceremediler gitti
  • Tavsiye etmiyorum, 100 lira için uğraştırıyorlar. 2 aydır hala yatırmadılar bana.
  • Arkadaşlar ben mail attım bir kaç bilgi istediler sonra yatırdılar, mail adresi power-spray@firsatyaninda.com bu power spray ile ilgilenen mail diğerlerini nilmiyorum
  • venus@firsatyaninda.com
    Venüs iadesi için buraya yazabilirsiniz
  • Son yüklediğim iki fiş için cüzdandan hesaba işlem yaptıktan sonra 30 . gün hesaba ödemeleri geldi. Simdi power sprey için siteden fiş yüklemek istediğimde birşeyler ters gitti diyor sürekli onun için onuda mail olarak gönderdim bakalım bekliyorum.

• Hem alo için katıldım hemde fairy power sprey için ikisi de gelmedi alo 6 hafta oldu ama ses yok
  • Hiçbirşey yatırmıyorlar eşim aldı PG ymiş güvenilmez bunlara

• Adem_Hoca kullanıcısına yanıt
    Milli piyango daha mantıklı olabilir. Yatmayan çok var. Adamlar resmen dolandırıcı. Bir dur diyen olmayınca at oynatiyorlar.
  • Egeli3543 E kullanıcısına yanıt
    aynı şekilde.
    iban bilgiler hatalı falan filan dediler, hala bekliyoz.
  • Aralıkta katıldım daha para yatıracaklar halen bekliyoruz inanmayın
  • Ben de 82 lira bekliyorum, yıllardır kullandığım garanti ibanına hatalı falan diyip bekletiyorlar inanmayın kesinlikle.
  • Rezil bir site. Her bilgiyi doğru gir, 4-5 hafta bekle, hata oluştu diye cüzdana geri iade edilir.

• Yatırmıyorlar. Benim şikayetim, dönüş bile yapmadılar.

www.sikayetvar.com
    Kadınlar Bilir Fırsat Yanında Para İadesini Yapmıyor
    https://www.sikayetvar.com/kadinlar-bilir/kadinlar-bilir-firsat-yaninda-para-iadesini-yapmiyor
  • Furbey40 kullanıcısına yanıt

site resmi ile reklam kuruluna şikayet etmek lazım vatandaşı aldatıcı reklam bu

• Adem_Hoca kullanıcısına yanıt

Reklam denetim kuruluna şikayet edeceğim bende haksız rekabetede girebilir rekabet kurumunada şikayet edeceğim alışverişe teşvik ediyorlar kampanya ile ama iade yapmıyorlar diye

• Bana da hiçbir iade yapmadılar.
  • 12 Şubatta gönderdiğim fişin 200 TL iadesini 8 Martta yaptılar.Fişi gönderirken zorluk yaşamıştım.Sürekli fişinizi okuyamadık e-maili almıştım.En sonunda fişi kabul etmişti.

• blackboy55555 B kullanıcısına yanıt

2 şubatta gönderdim ne arayan var soran

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.