Şimdi Ara

Kaldırımda yürürken sigara içmek yasaklanmalı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
2
Favori
33.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
595 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faber12 -- 11 Mart 2021; 2:30:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 100iq altı insanlarla (ülkenin %99u) yaşamak istemiyorum. Bu insanlar bana sigara içenlerden daha zararlı.

100 iq altının yaşaması yasaklanmalı.
  • +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 28 Mart 2021; 23:31:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Virgül

Bu mesaj silindi.
    Bak nasıl üstüne alınmış hemen de hakaret etme gereği duymuş. Biliyor ne halt olduğunu tabi.

• Tütün kökten yasaklanmalıdır. Aksini söyleyenin aklından kuşku duyarım.
  • new yorkta da böyle sorun yok, sigara içenler napsın. orada içme burada içme. ayrıca temiz havada sigara içmek çok keyifli, yürürken de keyifli. senin bakış açınla gidersek araç egzozlarından başlayalım.
  • Kesinlikle yasaklanmalı. Önümden baca gibi içiyor. Yana dönüyorum nefesini kokluyorum. Ağzına almış bir çubuğu üflüyor nefesini...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmehcik_71

Senin tipinden ,varlığından ,kılık kıyafetinden rahatsız oluyorlarmış. Sokağa çıkma!
    Konuyla ne alakasi var garip sahsiyet ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yazdıklarımı anlamanı beklemiyordum zaten, git çukur, kurtlar vadisi falan izle sen

• suicide sheep S kullanıcısına yanıt
    Hocam yayınlayalım da ben fazla aktif değilim forumda şuan görüyorum bu kader artılandığını konunun.Yalnız olmamamı görmem sevindirici. bi imza kampanyası başlatıp tekrar konu açılsa baya kişi katılır bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guanyın -- 23 Aralık 2019; 9:47:16 >
  • Lamperouge L kullanıcısına yanıt
    sanırım sen çalışan arabanın da gidip egzozunu emiyorsun, veya birisi deodorant sıkarken gidip onu içine çekiyorsun, ofisinde parfüm sıkan kadının dibine giriyorsun. kışın kömür yakılan bölgelerde bacalara çıkıyorsun. bu kadar meraklısın yakından yürümeye sigara içenle, aynı zamanda rahatsız oluyorsun. bunları da yapıyorsundur. doğada, günlük yaşantıda insanı rahatsız edebilecek bir sürü şey var, eğer sen bunların hepsinde aynı tavrı sergilemiyorsan samimi değilsin. ayrıca hiç tanımadığın yüzünü görmediğin, iki kelime etmediğin insana beyin yoksunu dersen, bir gün seni bulur o olmayan beyinini eline verir. pc başında hakaret etmesi çok kolay sanırım?
  • Daia07 D kullanıcısına yanıt
    Sen kendini çok zeki falan mı sanıyorsun da uzaktan yürü diyorsun insanlara? O sigaranın dumanı etrafa yayılmıyor yani, istersen benden 2 metre uzakta dur o sigaranın dumanı benim üzerime geliyor, arabanın egzozu sigara gibi rahatsız edici iğrenç bir koku yaydığında filtre takmadıkları için aynı tavırı onlara da gösteriyorum, arabasının egzozunu bağırttıran beyin yoksunu kullanıcıları görünce onlara da tepki gösteriyorum, ben zorunda değilim siz sigara içiyorsunuz diye yerimi değiştirmeye, her seferinde önünüze koşmaya o sigara dumanı bana gelmesin diye, gidip kendinizi gebertin, ben zarar görmek zorunda değilim sizin gibiler yüzünden.
    "Ofisinde parfüm sıkan kadının dibine giriyorsun" kendinle karıştırdın herhalde? Beyin yoksunu dedim çünkü düşünemeyecek kapasitedesin. Adam sigara içiyor uzaktan yürü diyorsun, içtiğin için fark etmiyor musun bilmiyorum ama o iğrenç koku 2-3 metreye kadar geliyor, her 2-3 metre de bir sigara içen adam var zaten, nasıl uzakta duracağım? Ha birde sizler yüzünden uzakta durmak zorunda kalmamı da açıkla hadi?

• Lamperouge L kullanıcısına yanıt
    insanlar kendine zararlı gelen bir şey görünce refleks olarak uzak durur. bu iç güdüseldir zaten, bir şey yapmana gerek yok ekstra. iyi günler dilerim.
  • Daia07 D kullanıcısına yanıt
    İyi günler :D ben uzak duruyorum zaten dumandan ama alerjim var yuzume temas edince yanmaya ve lav kirmizisina donmeye basliyor benim hiddetim bu yuzdendi kusura bakmayin

• Guanyın kullanıcısına yanıt
    Bunu yanımdan geçerken yüzüme söylesene bro burada klavye delikanlılığı yapacağına, çok değil 5 dk delikanlı ol zaten daha fazla zamanın olmayacak

• liberti2 L kullanıcısına yanıt
    rahatsız olduğumu ifade etmeyi klavye delikanlılığı mı olarak görüyorsun. Yüzüne söylesem napıcaksın dövücek misin. Yazık sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guanyın -- 27 Aralık 2019; 11:22:21 >
  • Guanyın kullanıcısına yanıt
    yasaklanmalı diyorsun rahatsız oluyorum demiyorsun rahatsızsan öteden yürü birader bana denk gelmiyorki şöyle boşbeleş tipler , haddini bildireyim
  • liberti2 L kullanıcısına yanıt
    1 kişi içiyo diye demiyorum, herkes içiyor öbürünü geçiyorum başkası duruyor ilerde çok normal bir haraketmiş gibi herkes yapıyor gına geldi diyorum nesini anlamıyorsun haklıymışsın gibi cevap yazıyorsun gülüyorum ağlanılcak haline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guanyın -- 28 Aralık 2019; 10:57:14 >
  • Alakayı anlayabilmen için az bi zeka sahibi olman lazım!!!

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.