Şimdi Ara

Kaldırımda yürürken sigara içmek yasaklanmalı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
2
Favori
33.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
595 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkasından gitmen gerektiği durumda o dumandan kurtulmak için arayı baya bi açmak gerek malesef. ayrıca bu durum hatayı görmezden gelmek demek. sigara içmek zararlı bir alışkanlık. bu sebeple içene karışmaktan ziyade içmeyene zarar vermemek yapılması gerekendir.
  • Anti Communism kullanıcısına yanıt
    ne demek istediğini çok iyi anladım. gözler yaşlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: wearesorryserver

Ben de şu kızların parfümleri üstüne boşaltmasından rahatsız oluyorum, kaldırımda giderken önümde parfüm boşaltmış kızlar olunca hemen sollamaya çalışıyorum, şerit değiştiriyorum ama olmuyor ki, birinden kaçıyorsun diğeri geliyor

Not : Biri de çıkar derse ne rahatsız oluyorsun vs, parfüme alerji gibi bir şeyim var aşırı rahatsız oluyorum.
    Aynı durumdan muzdaribim. Hafif ve abartısız olunca bu kadar problem olmuyor ama parfümle duş alıyorlar sanki. Rezalet ve yoğun bir koku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osurarak s.cmak da yasaklanmali

• rockcash kullanıcısına yanıt
    hangi durumlarda bir insanın arkasında gitmek zorunda olunur ki?
  • Jeg Elsker Norge kullanıcısına yanıt
    Yallah Norveçe
  • Evli çiftlerin gece inleyerek sex yapmalarıda yasaklanmalı, canımız çekiyor olan var olmayan var...
  • Yakındır çıkarırlar o yasayıda 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sigara içen birisi olarak hakli buluyorum.

Mesela ben banka sırasına gireceğim vakit sigaramı bitmemişse ya atarim yada sigaram biter oyle sıraya girerim.

Yolda yürürken sigara elindeyse insanlardan uzak yürürüm ki olabilecek en az duman onlara taraf gitsin.

Toplumsal bilinçle alakalı bu durum.Ben gereken terbiyeyi aldigimi dusunuyorum.

• kapalı alanlarda anlarımda sokakta yürürken açık havada ne kadar rahatsız edebilir ki
    bu arada bende sigara içmiyorum
  • Bu sigara konularıda öne çıkarma,artı puan kasma yöntemi oldu çıktı. 3 güne bir sigara muhabbeti.
    O yasaklansın bu yasaklansın kanunlar forumdan çıkıyor sanki gelip burada ağlayıp zırlayacağınıza sizi rahatsız edenlere atarlanın korkak laleler sizi

• Haklısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sigara içenler iradesiz kişilerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İriKıyım

kötü birşey mi dedim olm ? niye kafamı kaldırıma vurdurayım.
    Adam haklı beyler dağılın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Time Lord -- 20 Aralık 2019; 15:57:41 >
  • haftalık sigara konusuna hoşgeldiniz. buyrun sayfalarca takılın.
  • O kadar haklısınız ki... Ah ah... Sigara olayında cep yakan cezalar gelmelidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 20 Aralık 2019; 16:37:56 >
  • Yapacağınız şey basit arkadaşlar önüne geçip osura osura gideceksiniz. Siz o insanın ciğerinden çıkan havayı nasıl solumak durumunda kalıyorsanız o da bağırsaklarınızdan çıkan havayı solumak zorunda. Kısasa kısas

• ''''''
    '''''
  • Kaldırım neyse bizim burada yürüyüş yolunda içerek geziyorlar koşunun ortasında zaten nefes nefese birde duman soluduğunuzu hayal edin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.