Şimdi Ara

kan sulandırma.. YARDIMM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
14.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bana kan sulandırmak için böyle meyve sebze ilaç (aspirin hariç) önereilir msiniz.. herkese tşkkr ediorumm

• eger kanı sulandırman gerektıgı soylendı ve asprını kafana gore almıyorsan basın belada demektır onun bırıncı gorevı ıstenmedık pıhtıların damarlarını tıkayıp ınme vs den senı korumaktır
    aslında sorun su neden asprın alman soylendı ve neden almıyorsun mıde problemın mı var yoksa
  • Yaw Doktor, sen niye ağlıyon? Çok komiksin güldürdün beni burda ya...
  • ben kendim için sulandırıcı istemedim bi de tabii aspirin de lazım demiorm aspirin işe yaramaz fln ama böle meyve sebze fln war mı yada içecek bişiler günlük hayatta lazım olir die
  • bol bol su iç.alkolden uzak dur.alkol vücuttaki suyu hızla dışarı atar.Aspirinin midene etkisini düşünüyorsan coraspirin al.Eczacılar aç mı kalsın?
  • bende kansızlık problemi çektim midem hassas olduğundan dolayı kan sulandırıcı iğne olmak zorunda kaaldım ama doktor şimdi bana dispiril adında bi aspirin werdi her sabah yarım aspirin alıorum ama doktor en iisini bilir ...
  • kiraz,şeftali,kavun,karpuz ve bildiğim kadarıyla sarımsak çok faydalıymış bu konuda...

quote:

Orjinalden alıntı: minikfare

arkadaşlar bana kan sulandırmak için böyle meyve sebze ilaç (aspirin hariç) önereilir msiniz.. herkese tşkkr ediorumm
  • kırmızı pancar
  • quote:

Orjinalden alıntı: he11boy

bol bol su iç.alkolden uzak dur.alkol vücuttaki suyu hızla dışarı atar.Aspirinin midene etkisini düşünüyorsan coraspirin al.Eczacılar aç mı kalsın?

benim zaten annem eczacı ve ben annem için kan sulandırcı şeyler istiorum taii aspirnde gerkli ama günlük şeyler yerken içerken onlarda arada kan sulandırsın die şey etmiştim
  • İlaç istiyorsan : Coumadin 5 mg ( Mutlaka Dr kontrolünde olmalı kullanman )

Meyve sebze : Siyah çekirdekli üzüm ( kuru,taze farketmez ama mutlaka çekirdekli ) Fındık ( 1 avuç )

Damar hastalığım var daimi kullandığım kan sulandırma yöntemidir.
  • Üzümün faydalı olduğunu duymuştum
  • şalgam suyu...
  • saolun warolun teşşkürler biras daha paylaşım yapsanız ii olur bol bol bilgiye ihtiyacım war
  • Karpuz.Kanı temizlerde ayrıca
  • Konuyu hortlatayım...

Niye kanınızın sulandırmak istiyorsunuz? Emboli riskiniz mi var? Eğer Coumadin kullanıyorsanız ayrıca bir kan sulandırıcı kullanmanıza gerek yoktur. Pıhtılaşma düzeyinide muhakkak kontrol ettirmeniz gerekir.

Başka bir sebepten dolayı kanınızı sulandırmak istiyorsanız Çörek Otu tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.