Şimdi Ara

kapalı beta açıldı!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
4.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RaiKaze

Arkadaşlar "Oyna" 'ya bastıktan sonra "Maestro bağlantısında bir sorun oluştu." şeklinde bir hata mesajı geliyor. Daha evvel böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Problem nedir bilen var mı?

Kardeş sorunun kaynağını veya çözümünü bilmiyorum ama 'Repair' yaparsan çözülebilir. Türkçesi 'Tamir'
  • Arkadaşlar o kadar saçma düşünüyorsunuzki lol gibi dünya capında cok ünlü ve en cok oynanan oyun olan lol türkiye gibi bi ülkede önemli bir yere gelmiş ve oyun türkçe olmuş bence gayet iyi acıklayıcı olmuş hanginiz sesle oyun oynuo altta müzük acıkken abartmayın şuan denildiği gibi closed betada bazı sorunlar illaki olur şuanki leaver sorunuda betada diye ben girsem bende aynısını yaparm alırım karakterimin en sevdiğim en pahalı skin i oyuna girer dener çıkarım olay bu düzgün bi oyun atmayı hedeflemeyin beta bitmeden beğenmeyende girmez oynamaz arkadaşlar net.
  • http://www.facebook.com/oyunsitesi adresinde kayıt yapılıyor arkadaşlar, göz atın isterseniz.
  • aliveingames merlininkazanı gibi sitelerin verdiği anahtarlarla alınan üyeliklere IP RP gelmiyormuş.

Belkide öyledir sadece tahmin.

Edit:Her iki sitenin verdiği anahtarlarla ve LoL ün seçilmiş kişi e-postasıyla aldığım üyeliklerle denedim hiçbirine IP RP gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖmErenay -- 29 Ağustos 2012; 20:09:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matkap32

bn hala 1 levelim 0 rp 0 ıp böle olcaksa oynamam bn

Tavşan dağa küsmüş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

quote:

Orijinalden alıntı: matkap32

bn hala 1 levelim 0 rp 0 ıp böle olcaksa oynamam bn

Tavşan dağa küsmüş..

...dağın haberi olmamış.
  • KBT koxpu satılır deyiverin, oynayanlar

Bakalım ne diyecekler yada küfür edecekler
  • siz nasıl insanlarsınız ya okadar emek edilmiş türkiye için türkçeleştirmişler oyunu türkiye severi açıcaklar dediğinize bakın.eğer açıklamayı okursanız 30 lvl ip rp yavaş yavaş gönderilcek herkese ve hatalar konusunda oyun kby bugları bulun adamlar düzeltsin tabi bug olucak.sesler konusundada riot a güveniyorum eğer topluca beğenmediğimiz sesleri söylersek değiştireceklerine eminim ama siz laf etmeye devam edin.
  • Nickimizi nasıl değiştirebiliriz? oyuna girerken rastgele bastım meğerse nickmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

Nickimizi nasıl değiştirebiliriz? oyuna girerken rastgele bastım meğerse nickmiş...

İlerleyen saatlerde herkesi 30 lv yapacaklarmış RP ve IP de verecekler gelen RP ile değiştirirsin ismini
  • böyle birşey olamaz yahu, top lane alistar oynadı herifçioğlu. oyuncu kalitesi yerlerde. küfür kıyamet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: popik

kapaliysa nasil acilsin ( kapali beta)

• quote:

Orijinalden alıntı: CooLTorToise

böyle birşey olamaz yahu, top lane alistar oynadı herifçioğlu. oyuncu kalitesi yerlerde. küfür kıyamet.

O birşeymi adam oyunu bildiği halde gidip Shen e ap kastı üstüne bir güzel feedledi nasıl oluyorsa 20:00 olduğu anda surrender çekiyor bu kadarda olmaz yahu insanlar bir şey deneyip eksikleri görmek için zamanlarını ayırıyor malın teki milleti trolliyecem diye ....... neyse hayırlı olsun herkeze gerçi west ingilizce oynamaya devam etcezde champ skin denemek için oynuyorum zaten
  • skin isimler olmamış muzaffer jarvan nedir arkadaş hepsindede savaş beyi var bide farklı olmalarına rağmen
  • Yav benden başka crash alan yok mu yav deli olacam, oyunun ortasında crash verip atıyor.
  • Oyundaki bi eleman 5 level olunca geliyo dedi doğrumu bilmiyorumm?

edit:30oldum oha lan 10000000 rp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itachi-san -- 29 Ağustos 2012; 20:49:52 >
  • bence seslendirmeler güzel bi tek ashe ile oynarken "okumun tadına bakmak istermisin" diyor onu "bokumun tadına bakmak istermisin" şeklinde anladım ne diyo lan bu diyorum kendi kendime :D
    fakat herkes türk olunca küfürden argodan boş sohbetlerden geçilmez oldu oyun bunu anlamıyorum sırf bu yüzden geçmem heralde türk serverine
  • beyler neyse ki 1 leveller 1 levellerle 30 leveller 30 levellerle eşleşiyor aynı yani

ama yinede 1 levelim neden

• 30 LV+100000 RP-IP yay! Bir de notthingam ve Santrafor ezreal da var!!1!bir!
  • İlk ölümümde birisi "mal" yazınca anladım ki bu oyunun WolfTeam'a dönmesine az kalmış.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.