Şimdi Ara

kapalı beta açıldı!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
4.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşırı derecede bug var oynanacak gibi değil
  • İtem isimlerini çevirmemeleri gerekiyordu. Açıklamaları-Pasifleri terimler değişmeden açıklanabilirdi. Örneğin Berserker Graves'de attack speed'inizi %25 arttırır gibi. KBT gelmeden önce şampiyon ekranını Türkçe seslerle oynuyordum. Betadan sonra bir şekilde şampiyonların seslerini çevirirsek o zaman benim için gerçek bir Türkçe çeviri olacak. Dediğim gibi bu haliyle oynamayı düşünmüyorum. Birde aklıma takıldı, Silkroad Misafiri'nin konusuyla Eastde pick ekranındaki sesleri Türkçe oynadım, Westde bir sıkıntı olur mu ?
  • Beyler bir sorum olucak acil cevap lütfen : Her west - tr geçişinde patch atmak zorundamıyım? Var mı bir çaresi acaba?
  • Kaydolurken summoner name'imi CLG Wickd olarak aldım dalgasına.Girdiğim an adamlar "Abi nicke bak ya bu yüzden açmasınlar TR server bebe dolu" yazdı adam sonra oyundan çıktım.
  • Ekleyin beyler TavukIzgara
  • Beyler bana şuan geldi 100K IP ve 100K RP. Fornicras ekleyin ARAM atarık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.K.T

quote:

Orijinalden alıntı: TenVeFeknoloji

quote:

Orijinalden alıntı: evre2ka

oyuna gidim tutoriale 2-5 dakikalarında oyun gönderme verio

birde .B.F kılıcına A.M.K kılıcı demişler :D: D:D

A.M.K değil A.K Kılıcı

A.M.K Kilici

Öyleymiş, galiba cidden orjinal adı Big F*cking Sword

• Oyunda neler var bir görseniz, adam ya mid yada afk diyor. Küfür edenler hat safada zaten. İşte beklenilen KBT buydu, oyunun %80'i troll olarak oynayan, afk ve leaver olan, birbirine küfür eden oyuncular ile oyun oynuyoruz. Saygı deseniz sıfır zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybarsbaturay

Beyler bir sorum olucak acil cevap lütfen : Her west - tr geçişinde patch atmak zorundamıyım? Var mı bir çaresi acaba?

• quote:

Beyler bir sorum olucak acil cevap lütfen : Her west - tr geçişinde patch atmak zorundamıyım? Var mı bir çaresi acaba?

Ayrı client yap
  • Girmeyi düşünmüyorum. LOLTR sayfasında kbtde ip ve rp gelmedi diyen çocukları görünce hiç oynayasım gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SideBlast

quote:

Ayrı client yap

Nasıl yapabilirim ufaktan çıtlatsan?
  • quote:

quote:

quote:

Ayrı client yap

Yani şimdi C:Program Files/Riot'taki yeri kopyala masaüstünde yeni bir klasör aç oraya yapıştır. C:Riot'taki client(launcher) oynadığın server'da kalsın. Masaüstündeki client'i Tureky'e ayarla. Umarım yardımcı olmuşumdur

• quote:

Orijinalden alıntı: Gambit2

Oyunda neler var bir görseniz, adam ya mid yada afk diyor. Küfür edenler hat safada zaten. İşte beklenilen KBT buydu, oyunun %80'i troll olarak oynayan, afk ve leaver olan, birbirine küfür eden oyuncular ile oyun oynuyoruz. Saygı deseniz sıfır zaten.

Bir oyun attım 10kişiden 10u da saygılıydı oyun hakkında görüşler paylaştık , bugda olup dc yiyip duranlar özür diledi falan fişman gayet güzel oyundu
  • girmek için bişey yazıyorduk neydi o streamı bu sw den yayınlıcam bu arada beklerim ehe.
  • çok oyun oynadım zamanında hepimiz 1 lvldik ama bu kadar saçma bir oyun oynamadım. Elo hell gençlik 1800 eloyum ben diyor.Sadece ks atıyorlar. Gereksiz gereksiz tartışıyorlar yok ben feedleyecem diyor 0-18 adam.Boşuna girmeyin görülecek hiçbir şey yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ayrı client yap

Yani şimdi C:Program Files/Riot'taki yeri kopyala masaüstünde yeni bir klasör aç oraya yapıştır. C:Riot'taki client(launcher) oynadığın server'da kalsın. Masaüstündeki client'i Tureky'e ayarla. Umarım yardımcı olmuşumdur

Sanırım anladım teşekkür ettim :)

• quote:

Oyunda neler var bir görseniz, adam ya mid yada afk diyor. Küfür edenler hat safada zaten. İşte beklenilen KBT buydu, oyunun %80'i troll olarak oynayan, afk ve leaver olan, birbirine küfür eden oyuncular ile oyun oynuyoruz. Saygı deseniz sıfır zaten.

5 oyun attım dediğinizden 1 tane görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

5 oyun attım dediğinizden 1 tane görmedim.

2 oyun attım ve 2 oyunda da ben hariç herkes troll oynadı. Örnek vermek gerekirse 2 top gidip solo bot oynayan ezreal buna bence en iyi örnek. Küfür eden edeneydi zaten, böyle saygısızlar oyunda olduğu sürece iyi oyun beklemek sanırım hayal olur.
  • Beyler ben başvurdum ama emailime kaydolmak için bir link gelmedi sadece kapalı beta açıldı diye bir mail gelmiş üyelik alamıyorum.Üyeliği olanlardan biri özel mesajdan verebilirmi bende bir bakayım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.