Şimdi Ara

Kapalı Kutu iPhone SE/6/6s/7 Üretim Tarihine Bakarak Yazılım Versiyonunu Anlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
2.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bildiğiniz üzere checkcoverage.apple.com/tr/tr/ adresinden iphone umuzun seri no.sunu girerek garanti süresini öğrenebiliyoruz. Aynı şekilde kapalı kutu iphone un da seri no.su ile aynı bilgilere ulaşmak mümkün. Dolayısı ile cihazın hangi tarihte üretildiğini de tahminen anlayabiliyoruz. Mesela arkadaşımın amerika'dan getirttiği iphone 7 sinin son garanti süresi 17 kasım 2017. Demekki cihaz kasım 2016 da üretilmiş ve iOs 10 yüklü olarak karşımızda. Benim merak ettiğim husus şu; yukarda paylaştığım siteye seri no girerek, kapalı kutu bir cihazda iOs 9 veya iOs 10 yüklü olduğunu %90 anlayabilmek için iphone 7 tanıtım tarihi olan 7 eylül 2016 tarihini mi baz almalıyız? sizin cihazlarınızın üretim tarihini (veya son garanti tarihini) ve cihazı ilk açtığınızdaki iOs sürümünü öğrenebilir miyim? eminim bu konuyu benim gibi merak eden çok kişi vardır. herkese yardımcı olabilirsek ne mutlu bize

• Bu bilinen birşey zaten. Bilgi için teşekkürler...
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    evet ama benim anlatmak istediğim, daha doğrusu öğrenmek istediğim şey; ios 9 sürümlü çıkan cihazların üretim tarihinden hareketle belli bir fikir sahibi olmak. yani kutuyu açtıklarında kimlerin cihazı ios 9 sürümlü çıktı ve bu cihazların üretim tarihleri nedir? bu bilgiler önemli esasen. katılım ne kadar çok olursa, edindiğimiz fikirlerin de tutarlılığı o kadar artar.
  • evet arkadaşlar katılımlarınızı bekliyoruz. kimlerin cihazları kutudan ios 9 sürümlü çıktı ve üretim tarihleri nedir? acil cevap !
  • iphoneox.com

burası biraz daha iyi sonuç veriyor
  • Kutu arkasındaki seri numarası ile SNdeep'ten bakmıştım. 31. hafta, yanılmıyorsam Ağustos'un ilk haftasına denk geliyor, 9.3.2 sürümü ile geldi. Modeli SE, Samsung işlemcili, ekranı sarı değil ya da ben sarı olduğunu anlayamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.