Şimdi Ara

Kara kule serisiyle bağlantılı kitaplar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hem forumda hem başka yerlerde Stephen kingin bazı kitaplarının kara kule serisiyle bağlantılı olduğunu gördüm,duydum ama ne kadar bağlantı var mesela okumayı ,konuyu kavramayı etkileyecek düzeyde mi? Kara kule serisini okumadım ,konusunu bilmem ve okumayı da düşünmüyorum .

22/11/63
    Kubbenin altında
    Mahşer
    O
    Medyum
    Doktor Uyku
    Bay Mercedes
    Kim bulduysa onundur

Bu kitaplarını okuyacağım kafamda liste yapıp.sorum kara kule serisiyle bağlantısı olan var mı listemde varsa bile okuma zevkini ,anlamayı etkileyecek düzeyde mi ? şunu okuma diyeceğiniz var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mahşer dışındaki kitaplarda fazla bağlantı yok.Genelde Kara Kule'yi anımsatan olaylar olur bu şekilde Kara Kule'ye bağlanır.Mahşer'de ise Kara Kule'deki düşmanımız bu kitapta da yer alıyor.Kara Kule'yi okumadan önce Mahşer'i okumanız gerekiyor,tersi bir durum geçerli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tobizume -- 11 Ekim 2016; 18:08:16 >
  • o zaman sıkıntısız hepsi okunabilir değil mi? mahşer için kafam biraz karışıktı o da okunur o zaman herhalde

• Tabi sıkıntı olmaz.

• Tobizume kullanıcısına yanıt
    cevaplarınız için teşekkürler hocam

• Aslında bütün kitapları bağlantılıdır Kara Kule ile. Bütün doğaüstü olaylar hep Kule'nin etkisidir.
    Hatta hayatı bile

Ama özellikle Mahşer ve Korku Ağı geçiyor kitapta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus626emre -- 12 Ekim 2016; 7:40:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hemen hemen bütün kitapları bağlantılıdır ki King'in bütün kitapları birbiriyle bağlantılı zaten.
    Ama diğer kitaplarını okumadıysan bile direk Kara Kule serisine başlayabilirsin, anlayamadığın kısımlar olmaz.
  • Korku ağı kitabıda bağlantılı sayılmaz ama ortak karakter var .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.