Şimdi Ara

Karadeniz bölgesi doğalgaz kombi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şimdiden yardımcı olacak üstadlara teşekkür ediyorum.Böyle birbaşlık açmak zorunda kaldım .Çünkü kombi tavsiye bölümünde oldukça teknik bilgiler var.Bizler de haliyle anlamak ta zorluk çekiyoruz.
    Arkadaşlar ordu ili için doğal gaz oldukça yeni.Şöyle ki:

160 m2,
    Karadeniz sahil yoluna sıfır,
    dört tarafı açık,
    5.kat ,çatı katı(çatı var),
    denize ortalama 1000 m.,
    kalorifer boruları on sene önce döşenmiş,
    oldukça rüzgar alan,
    soba ile ısınmakta zorluk çeken,
    bir dairemiz var.

Servisi yaygın olan,verimli ve makul değerlerde ısınabileceiğimiz ,bütçemizi fazla zorlamayacak kombi tavsiyesi istiyorum.
    Bir de kombiyi internetten almak mantıklı mı ?Yoksa hepsini taktırdığımız şirket veya serviste mi yaptıralım.
    Faydası olur düşüncesi ile bir plan paylaşmak istiyorum.Teşekkürler.....

Karadeniz bölgesi doğalgaz kombi tavsiyesi

• Size ECA marka kombi tavsiye ediyorum.
    ECA marka kombilerin özelliği peteklere sıcak suyu diğer kombilere göre daha hızlı vermesidir.
    Bu nedenle ortamı çok daha hızlı ısıtır. Servis ağı yaygındır ve yedek parça sorunu yoktur.
    Pek çok markada yedek parça sorunu yaşanmaktadır.

Evinizin 160 m2 olması ve kuzey cephe olmasını da göz önünde bulundurursak size
    ECA Confeo Premix 30kw 25.800 kcal/h Yoğuşmalı Kombi yi gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Gelelim diğer sorunuza,

Kombiyi internetten almak diğer tüm ürünlerde olduğu gibi elbette daha avantajlıdır. Sebepleri şunlardır;

1-İnternetten satış yapmak eskisi kadar kolay bir iş değildir. Kredi kartı sanal pos bir çok inceleme yapıldıktan sonra gerekli şartları sağlayan firmaya verilir.

2-İnternette açılan bir sanal mağazanın gerçek mağazaya göre giderleri çok az olduğundan (elektrik su faturası yok eleman maaşı yok vs.) ürünler gerçek maağazaya göre daha ucuza satışa sunulur.

3-Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle güvenli şifreleme ile şifrelenir ve satıcı tarafından görülmeden bankaya iletilip tahsilat yapılır.

4-İnternet siparişlerinde kartınızdan izniniz dahilinde çekim yapılsa dahi (bi yakınınız sizin kartınızdan alışveriş yapsa mesela) bu işlemden haberiniz olmadığını bankaya belirttiğinizde paranız geri iade edilir ve alışverişi yapan hakkında soruşturma açılır. (Gerçek mağazada işlem şifre girilerek yapıldığından sorumluluk kart sahibine aittir.)

Kısacası internetten alışveriş yapmak hem daha güvenlidir hemde daha ucuzdur. Kombi modelleri hakkında detaylı bilgiye web sayfamızdan ulaşabilir veya web sayfamızdaki telefon numarasını arayarak bizzat benden yardım alabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.