Şimdi Ara

Karekök

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayt matta ilk kaynak olarak önerir misiniz?

• 345 çöz İlkten
  • Ulpro kullanıcısına yanıt
    Ya 345'in ilk konularını çözdüm geçen sene. Parabolle polinom falan çözülü. Yeni almak istemiyorum konu olarak yetişince geçicem ona. Ya da silgiyi alıp sayfa sayfa silicem başka çare yok.
  • ilk kaynak icin iyi ama 2.veya 3. kaynak olarak cozecek olan varsa sorulari biraz incelesin derim (yeni basimlar icin konusuyorum)
  • kalyüncü kullanıcısına yanıt

Neden hocam bu yılki baskısında ne var

• son 2 yildir falan kolay bence kitap

Hocam olabilir ama piyasada kaynak yok orijinalden başka

• Önermem. Seviyen ya da dinlediğin konu anlatımı çok iyi değilse kitapta yapamadığın çok fazla soru çıkacak ve direkt orta üst sorulardan oluşuyor tek kitap çözmeyeceksen önden 345 - sarmal tarzı bir kitap çözüp kareköke geçmek daha mantıklı

• Yks2023SonSans Y kullanıcısına yanıt

O kadarda zor değil hocam orta bir kitap bence 345 in ösym testleri çok iyi ama geri kalan çok gereksiz çok kolay ayt ye yeni başlıcak kişi kolay kitaplarla vakit kaybetmemeli çok vasat değilse

Genel olarak orta düzey başlangıç kitabı olarak öneriliyor ondan sordum.
  • ilk kitap olarak cozulur hocam karekokte cogu soru tipi var ama yorum sorusu pek yok o yuzden dedim

Yok hocam haklısınız karekökü çok abartıyorlar kötü kitap asla değil ama yeteri kadarda iyi değil konuyu otutturmalık bir kitap

• CowardlyCobra kullanıcısına yanıt

Neresi başlangıç kitabı karekök ayt nin hocam allah aşkına aç polinomlara bak son testlerine bak. Kitap klasik eyvallah ama asla kolay ve orta bir kitap değil kalem oynatamadığın çok soru olur konu çalışıp ilk buradan çözdüğünde. Konu anlatımını kimden çalıştığın da çok önemli kaf - mikail gibi yerlerden dinleyip gelirsen çözersin çünkü onlar da kitaptaki gibi zor soru tiplerini çözüyor

Kolay demedim zaten. Orta başlangıç dedim. Yani Acil,Orijinal,3D üçlüsünden daha önce çözülsün deniyor genelde.
  • CowardlyCobra kullanıcısına yanıt

O konuda haklısın hocam karekök neredeyse ful klasik ağırlıklı kitap saydığın kitaplardan da en öğretici olanı karekök. Ama demek istediğim klasikte olsa öğretici de olsa zor bir kitap herhangi bir yt de hocadan konu çalışıp ilk bu kitabı çözmeye çalışan ve seviyesi çok iyi olmayan birisi için ağır gelecek bir kitap.

• Evet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.