Şimdi Ara

kartal neden fazla yakar?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar foruma yeni üye oldum benimde 97 model kartalım var. ama gazda olmasına rağmen kmde 20 kuruşdan aşağı inmiyor. nedeni ne olabilir cevaplarsanız sevinirim.

• motor eski teknoloji ve arkadan çekiş. yapı itibari ile rüzgar direncini kıramıyor.

sakın benzin koyma bu araç benzini lıkır lıkır içer yaw..
  • ewet yeni motorLar ßenzini kokLarken , ßunLar pipetLe içiyorLar !.. koLa niyetine !..
  • ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FİAT SATIŞ -- 16 Nisan 2007; 0:37:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cevizkabugu

motor eski teknoloji ve arkadan çekiş. yapı itibari ile rüzgar direncini kıramıyor.

sakın benzin koyma bu araç benzini lıkır lıkır içer yaw..

ne lıkır lıkır mı
  • Subap ayarı + gaz ayarı + Redüktör ve sıcak su dolaşımı

bunlar önemli noktalar bunlara bi baktır

devamını baktırdıktan sonra sonuca göre sölerim
  • neresine istersen baktır farketmez, araç benzinli kartal ise lıkır lıkır içer benzini. 10 yıllık tecrübe ile sabittir.

hatta bir ara fazla yakıyor diye benzin otomatiğine bakmıştım ne kadar benzin gidiyor diye. hortumdan öyle bir benzin akışı oluyor ki itfaiye hortumu olsa o kadar su gitmez.

üzgünüm bu araçlar benzini seviyor, ne yaparsan yap lıkır lıkır içer.

sizde böyle bir araç sahibi olduktan sonra, bundan sonraki hayatınızı sinirli bir insan olarak devam edersiniz.

lıkır lıkır..
  • kartal-doğan ve şahinin motorları aynı olup çift boğazlı karbüratöre sahiptirler 90kmyi geçince karbüratördeki 2.boğazda açılır ve doğal olarak yakıt tüketimi artar.iyiki tüp taktırmışsın yoksa kimbilir kaç lira yakardın
  • kartalın çok yakmasının sebebi genetikdir......:)
  • umarım aynı genleri fiat'ın diğer araçları da taşımıyordur..
  • yıllarca kartal kullandık taki 98 yılına kadar.eski teknoloji ayrodinamik problemler ve diğer arkadaşlarında belirttiği üzere arkadan çekiş bu araçalrı herzaman çok yakan araçalr haline getirmiştir.malesef kroniktir.
  • arkadaşlar çok şükür sattım kurtuldum arabayı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.