Şimdi Ara

Kasanızda kaç tane fan var???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 1 fan var:))bi tanede vantilatorüm var yaz için..iki pencerem karşılıklı ceryan yaptırıyom off ne esiyo beleş serinlik;)
  • cpu, kuzeyköprüsü, ekrankartı, 1 tane kasa egzos, 2 tane psu
  • 7 Kasa
    2 PSU
    1 VGA
    1 CPU
    2 HDD

Toplam 13 tane
    ancak seçeneklerde olmadığından oy veremedim :P<font face='Andale Mono'></font id='Andale Mono'>
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Xanu</i>
    <br />7 Kasa
    2 PSU
    1 VGA
    1 CPU
    2 HDD

Toplam 13 tane
    ancak seçeneklerde olmadığından oy veremedim :PP<font face='Andale Mono'></font id='Andale Mono'>
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    sanırım abartmayın 6 üzeri olanlar için bide insaf olsaydı oda 2 den az fanı olanlar için mesela bende oy atamadım..biraz ağırlık koyda uçmasın kasa:))bide gürültü seviyesi nasıl merak ettim şimdi
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Xanu</i>
    <br />7 Kasa
    2 PSU
    1 VGA
    1 CPU
    2 HDD

Toplam 13 tane
    ancak seçeneklerde olmadığından oy veremedim :PP<font face='Andale Mono'></font id='Andale Mono'>
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>Kasayı uçurmaya karar verdin galba :)
  • 1ad power supply fanı 8cm
    1ad 8cm kasa eksoz fanı
    1ad 8cm kasa emme fanı
    3ad 1ad 5,25 yuva tıpı --3-- fanlı emme fanı
    1ad sd ram sogutma fanı (ramlere dogru ufluyor)
    1ad olcusunu bılmıyorum P3 slot orjınalının derın ve yuksek devırlısı.
    1ad ekran kartı
    2ad HDD

Xanu'yu gecememısım... :)
    Saygılar...
  • 1 CPU
    2 KASA
    2 HDD
    1 EKRAN
    1 KUZEY KÖPRÜSÜ
    ------------------
    TOPLAM : 7 adet
  • CPU
    Ekran kartı
    2 Kasa
    2 PSU

6 da benden
  • 1 CPU
    2 Kasa
    1 PSU
    1 VGA
    ------
    5
  • demin kasanın fanını söktüm hiç bi işlevi yoktu yalandan ötüyodu..onun yerine yongasetin tepesine taktım bi tane system fan soketinede bağladım pek güzel oldu...

görseniz nası sabitlediğimi gülerdiniz..fanı tam cipsetin üzerine gelecek şekilde dört köşesinden zil telleri varya renkli onlarla gerdim havada asılı duruyo ses filanda yok..

germe fan..
    power ın fanı..
    ekran kartının ki..
    işlemcininki..
    4 tane
  • işlemcinin fanı... başka da yok. psu'nunkinin kablosunu söktüm, o çalışmıyor.
  • Arkadaşlar ses olayını şöyle izah edeyim size ,

eski Aopen kasamda kasa fanı bile yokken , eski psu nun gürültüsü şu anki toplam gürütüden çok daha fazlaydı, şu an cidden sessiz , ancak Xaser kasa zaaten standart olarak 7 fan ile gelmekte extra olarak ben HD için soğutucu taktım , Aeroflow zaaten sessiz, sonuçta oldukça sessiz olduğunu söyleyebilirim, 2 fanla kasa açık kullanmaktan çok daha sessiz .
  • 0 fan.. yan tarafı açık bir şekilde durmakta..
  • Xanu...............OHA :)

( esprik mahiyetinde, hakaret olarak algılanması lütfen. )

bende de 5 tane var. 1 PSU, 1 CPU, 1 VGA, 2 kasa ( emme + eksoz ). kasa fanlarımın markası PUPST.
    kasa fanlarımı takmadan önce CPU ortalama 57 derecede çalışıyordu. şimdi 40 derece. soğutma çok önemli. sistemimde beyğenmediğim sadece PSU'm var. OEM. bir tane AOPEN yada ELANVİTAL labilirsem rahatliicam.
  • 2.kasa fan?n? devred?s? b?rakt?m s?cakl?k 45 den 50 ye c?kt?.
  • dün iki tane HAC V81 Xdream 80mm'lik fan spariş verdim yarın eline geçicek onlarıda düşük devirde çalıştırarak max. hava soğutma yapmayı planlıyorum. Zaten kasadaki tüm fanlar 2000rpm dönüyor. Aslında zaman olsa güzel bir su suğutma tasarımım var ama uğraşmak lazım...
  • 1 cpu
    2 emme
    2 eksoz
    1 ps
    1 kuzey k.
    1 güney k. :T

epox8rga+
  • 1 pwrsply
    2 kasafanı (arka)
    2 kasafanı (ön)
    2 kasafanı (yan)
    1 cpu fanı
    1 Kuzey köprüsü fanı
    1 vga
  • cpu
    psu+1
    eşittir=3 tene
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.