Şimdi Ara

Kasap DUYURU VENİCE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GEÇENLERDE 64+5 ASTRAL 5 İMMORTAL 5 SİLAHIM HACKLENDİ...
    BENDE SİNİRLENİP 2 SAAT BOYUNCA GM LERE VE JOYMAX A SÖVDÜM DUR DURAK BİLMEDEN GLOBALDEN GENELDEN..
    ŞİMDİ BAZI ARKLARIN HOŞUNA GİTMİŞ OLCAKKİ KASAP BAGIRIYOR Bİ İTEM İÇİN..

YAZIK ÇOK YAZIK BENİM DAGITTIĞIM İTEMLERİ KİMSE DAGITMAZ BU FORUMDA BENİ TANIYAN HERKES BİLİR..

HEM SONRA BENDE YETERİ KADAR CART CURTTA VAR O SİLAHIN DAHA İYİSİDE VAR ELİMDE SORUN SİLAH DİİL SORUN HACKLENDİĞİMDE DOST YADA DÜŞMAN HİÇ BİR TÜRKÜN DESTEK VERMEMESİ VE ELİN YABANCI ADAMININ GLOBALDEN BENİMLE GM LERE VE JOYMAX A SÖVMESİ...YİYEN VARSA 66 LVL ÇARININ BANLATMAK PAHASINA YAPSIN BAKALIM AYNISINI...

2 SAAT SÖVDÜM HER SÖVÜŞTE SS ALDIM..VE BU OYUN NE KADAR TÜRKLÜK KORUMA ÇABASIDA İÇERSE BAZILARI İÇİN HER ZAMAN EZİKSİNİZ YAZIK HEMDE ÇOK YAZIK ADAMLARIN SÜLALERİNE SÖVDÜM YİYOSA BANLAİN DEDİM HİÇ BİŞİY OLMADI..GM DEN MESAJ GELDİ BEN DEVAM ETTİM NEDEN???

TÜRKLÜĞÜ KORUMAK İÇİN ÖTEN SİZLER YAPIN BAKALIM YAPABİLRİMİSİNİZ KİMSE YAPAMAS 30 LVL ADAM BİLE YAPAMAZ

AMA ELİN HERİFLERİ BANA GEL SİLAH VERELİM DEDİLER (Da_Tang) YAZIK YAZIK Kİ HALA BURAYA SS LER KOYUP 70 LVL ÇARLARINIZI GÖSTERİYORSUNUZ ELLE TUTULUR HİÇ BİŞİY YOK BANA SORARSANIZ BENDE Bİ NUMARA YOK KABUL EDİYORUM AMA TÜRKLÜK MÜSLÜMANLIK İÇİN 70 OLANLAR SADECE LVL 7O OLUYORLAR...

(BU ARADA BOT KANUNİ ALKAN VİDEOLARI VAR ELİMDE ÇOK GÜZEL HATTA AĞIZLARINDAN ÇIKAN BOT KELİMELERİDE İLGİLENEN OLURSA KOYARIM BURAYA BUNU SÖLEMEYECEKTİM AMA GENE HERZAMANKİ AŞAGILIK TAVIRLARINI SERGİLEDİKLERİ İÇİN SÖLÜYORUM BUNU)

• Kasap sadece silah mı hacklendi yani char ında tehlikede mi ki ? nasıl oldu anlamadım..geçmiş olsun ne diyim kötü olmuş cidden..ama bak dedim sana yabancılardan iyi adam çıkar diye =) (Epic guildindeki eleman ben 20k pls olayı hatırlarsan :P ) dediğin gibi Türk birliği hedesi hödösü diyenlerin %90 ı kendi menfaatleri için diyorlar zaten..trade yaparken yatırmasınlar,thief yada hunter lık yaparken kesmesinler,başım sıkışınca Türk üm yardım silah para desinler,ama bi kerwan gördümü Türk falan dinlemeden dalan tipler çoğu..Benimde Crayon la bot olayıyla ilgili bi konuşmam olmuştu..bu haftalık bakımlardan önce duyuru için geldiğinde demiştim bot satışları nasıl gidiyo falan diye baktım direk pm geldi what do you mean diye :D eminim anlamamışsındır dedim iyi satışlar.. dedim sonrada cewap gelmedi zaten .. neyse tekrar geçmiş olsun inşallah char ında tehlikede değildir..
  • silah gitti sadece ama ıd ve şifreyle dalacakken oyundasınız zaten die bi yazı geldi keylogger yedim galibada deep freez attım şifre ve ıd değiştirdim bi sorun yok galiba şimdilk bakalım ... bu arada çok sagolasın cevap verdiğin için...
  • Geçmiş olsun sırf silah gitmiş onada şükür..
  • çook büyük geçmiş olsun artık azıttılar neredeyse herkez sırayla hack yiyo inşallah charını alamazlar silah gitti bunada şükür tekrar geçmiş olsun hergün böle vakalar görmek üzüyor bizi
  • Geçmiş olsun Kasap.
    Benim de çook önceden farkettiğim ve sonrasında ona göre hareket ettiğim birşeyi tekrar söylüyorum.
    "SADECE BU OYUNDA DEĞİL BAŞKA BİRÇOK PLATFORMDA DA MİLLİ DUYGULAR SADECE ÇIKARLAR KESİŞTİĞİ MÜDDETÇE ÖNEMLİ." Yani riya bulaşmış milliyetçiliğimize de birçok alanda.
    Bir de makinana deepfreeze yapmışsın ama keylogger e sebep olan programın exe si başka partisyonda falan kalmasın dikkat et. Bir de mailini de değiştir oyunun sitesinden. Bunları da emniyet olsun diye ekran klavyesini kullanarak yap. Hatta şifre girme olayını ekran klavyesiyle yaparsan ve bunu alışkanlık haline getirirsen çok daha emniyette olursun. Gerçi screenshot alan keyloggerler var ama genelde işe yaramıyorlar.
    Tekrardan geçmiş olsun.
  • id nasıl değişiyooo
    gecmiş olsun
  • Canım kardeşim.Başına geleni naklen beraber yaşadık o an zaten.Sen haklısın küfür etmekte sonuçta oyunda emek veriyoruz ama şerefsizin biri gelip hacker programlarıyla senin o emeğini çalıyor.Tüm hackerları ALLAH belasını versin bu ramazan vakti.Silkroad da maalesef artık KO gibi oldu.Hatta daha da dejenere olacak.Çünkü gereken önlemler hala alınmıyor alınmıycakta.Çünkü joymax sırtımızdan kazandığı dolarların sefasını ve sarhoşluğunu yaşıyor.Ayılmadığı sürecede hack olayları gün geçtikçe artacak.Ayılmayada niyeti olduğunu sanmıyorum.

Oyundan o kadar soğudumki şuan ben hacklensem heralde lanet olsun oyununada charınada deyip ounu silerim birdaha da yüzüne bile bakmam silkroadın.

Sırf hack deil.

LAG

DC

5k PLS

HACK

KS

BOTTER

KÜFÜR

işte bunlar beni soğuttu.

dün lag yüzünden 13k hp si olan charım 10 dk da 3 kere öldü.kasamadım sinirden 1 günlük ticketım yandı.oyunu silecektim az kalsın.70 ytl lik klavyeyi duvara fırlatıp kırdım.Bırakmam an meselesi pamuk ipliğine bağlıyım.İnşallah daha iyi olurda oynama şevkimiz gelir geriye.Giden silah olsun yeterki akıl sağlımız sağlam kalsın.

Oyunda görüşürüz.

• ya hayır birde şu war artık max lwl olsammı olmasammı diye düşünmeye başladım ben..heralde olmayan we bunu düşünen başka insanlarda wardır..ya yok yüksek lwl olup eline en az bi +5 silah aldıysan korka korka oyna oyunu ya hacklenirsem ya bişey olursa falan filan..nerdden ne geliceği belli olmuyor..yok exchange hack..yok party hack yok keylogger üf ya bişeyide adam gibi oynayın kardeşim nolucak sanki hackleyince..
  • Benimde uzerinde 50 milyon harcadıgım glavie'm gitti bunda 2 hafta once(Astral immortal olayını

katmıyorum). Ama ben gm'lere sövmedim cunku adamlar demişki platform bu;Hack bot küfür var bunları

sende biliyorsun ben senin kafana silah dayamıyorum oynamazsan oynama çok ta umrumda sanki .Ne de

olsa her gecen gun oyuncu sayısı artıyor.Farkındaysanız artık fazla oyuna da girmiyorlar gm'ler eskisi gibi

bot block olayları nerdeyse muallakta her neyse geçmiş olsun senin durumunu anlayabiliyorum.

Not:İsim vererek suçlamaların hiç hoş değil.Çunku burası bir forum ve o senin ikiniz arasındaki ozel

duruma giriyor.Genele yaymaya gerek yok
  • DESTEK VEREN HERKSE TEŞEKKÜRLER..
    İsim verme diyosun ama adamlartın bot açıkken sana kötü şeler sölemesi seninde sinirini bozar heralde..hatta bu sinirle gm lere bile yollarım..Zaten burda çok yakında kanuniyle bot üzerine isimli bi forumda beraber olucaz kendi pc min içinde ss ler.. arızasından dolayı haftasonuna inş yetiştircem türklük için ezilmemek için bot muahhohoh..ozaman ne demek istediğimi anlarsın..
  • Kasap arkadaşım 1.Hacklenmek seninde bi nevi suçun eywallah tmm silkroadın bi açığı olur birlikte ana bacı dalarız o başka ama keylog yediysen o na kimsse birşey yapamaz.2.Kanuni nin bot olduğunu saden onu guildinden başka herkez biliyor.3.Senin hacklenmenle TÜRKLÜĞÜN bi bağlatısı warsa gene birlikte edelim ama yoq .4.Büyük geçmiş olsun...
  • geçmiş olsun venicede değilim olsam inan bnde yardımcı olurdum bana item verdin vermedin takmaz bni. nese geçmiş ola adına üzüldüm
  • BEN HACKLENDİĞİM İÇİN AÇMADIMKİ BU FORUMU SADECE Bİ TÜRKÜN HACKLENMESİ SONUCU SİLAHININ ALINMASI.. HEHEH BAZILARININ HOŞUNA GİTMİŞ BU OLAY ONDAN SÖLEDİM YOKSA SÖZ MECLİSTEN DIŞARI YANİ..BEN GÜLENLERE SÖLÜYOM...YOKSA SİLAHMI ALAYIM 2 TANE HEMEN..HEHHEE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.