Şimdi Ara

KATİLLİK HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR YA BEN MERAKIMA YENİK DÜŞTÜM KATİL OLDUM NEYSE KİMSEYİ ÖLDÜRMEZSEN GEÇER 1 DK İÇİNDE DEDİLER BEN DAYANAMADIM EN AZ 6-7 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜM ŞİMDİ KAFADA 15/0 MURDERER LEVEL 1773 (4 LEVEL) YAZIO ADAMIN BİRİ DEDİ 15 GÜN BOYUNCA HEP ÖLÜP EXP. DÜŞECEKSİN DEDİ DOĞRUMUDUR? OFF YA

• up plss
  • inventor de bulunan herşeyi storage e boşalt.kapı önüne çık ve birilerinin seni yatırmasını bekle.yata yata murder lik geçecek.Ama eğer şehirden kaçmayı başarabilirsen 1773 tane yaratık kes pk geçer
  • ölerek geçcek ama nekadar ölcen bilemem
  • ya git 1773 tane mob kes yada git 4 veya 5 kere moblara yat geçer
  • % 90 dan %15 e düştüğm şuan 1250 falan kaldı
  • şehirden çıkma sehirde kendi kendine öl daha cabuk gecer
  • ARKADAŞLAR SAOLUN BUNUDA ACI GERÇEKLE ÖĞRENMİŞ OLDUM %90 DAN %3 E DÜŞTÜM VE GEÇTİ SONUNDA BU ARADA ALT A BASIP MAUSEYE BASINCA PEMBE OLUYOR YA KİMSE Yİ ÖLDÜRMEZSEM VE DALMAZSAM GEÇERMİ? KENDİ KENDİNE
  • quote:

Orjinalden alıntı: erensokar

ARKADAŞLAR SAOLUN BUNUDA ACI GERÇEKLE ÖĞRENMİŞ OLDUM %90 DAN %3 E DÜŞTÜM VE GEÇTİ SONUNDA BU ARADA ALT A BASIP MAUSEYE BASINCA PEMBE OLUYOR YA KİMSE Yİ ÖLDÜRMEZSEM VE DALMAZSAM GEÇERMİ? KENDİ KENDİNE

geçici pk olursun sana hiçbirşey saldırmazsa 30 saniyede düzelir.Bu arada sp varsa yatmadan önceh arca hepsini sonra öyle kestirt kendini
  • quote:

ARKADAŞLAR SAOLUN BUNUDA ACI GERÇEKLE ÖĞRENMİŞ OLDUM %90 DAN %3 E DÜŞTÜM VE GEÇTİ SONUNDA BU ARADA ALT A BASIP MAUSEYE BASINCA PEMBE OLUYOR YA KİMSE Yİ ÖLDÜRMEZSEM VE DALMAZSAM GEÇERMİ? KENDİ KENDİNE

Bence sen hala kaşınıon fazla merak iyi değildir
  • BEYLER BENİM KATİLLİK DÜZELDİ GEÇTİ AMA KAFADA HALA DAİLY PK 0/15 YAZIO BİRİNİN DEDİĞİNE GÖRE 15 GÜN BOYUNCA SÜREKLİ BELİRLİ EXP. DÜŞMEM GEREKİRMİŞ ÖYLEMİDİR YOKSA GEÇERMİ ŞUANDA KATİL DEĞİLİMM AMA TEKRAR OLURMUYUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: erensokar

BEYLER BENİM KATİLLİK DÜZELDİ GEÇTİ AMA KAFADA HALA DAİLY PK 0/15 YAZIO BİRİNİN DEDİĞİNE GÖRE 15 GÜN BOYUNCA SÜREKLİ BELİRLİ EXP. DÜŞMEM GEREKİRMİŞ ÖYLEMİDİR YOKSA GEÇERMİ ŞUANDA KATİL DEĞİLİMM AMA TEKRAR OLURMUYUM

Kimseye saldırma o yazı bir süre sonra kaybolacak.
  • @--- TIFIL---
    Kendi kendine nasıl ölünüyor bir onu anlatsana bana?
    Biliyorsan konuş, bilmiyorsan sus, suski seni.......
    Atasözü ama gerisini tam çıkaramadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 300üb500

@--- TIFIL---
    Kendi kendine nasıl ölünüyor bir onu anlatsana bana?
    Biliyorsan konuş, bilmiyorsan sus, suski seni.......
    Atasözü ama gerisini tam çıkaramadım.

Abes bir şey yazmamış tıfıl. Yalnızca mesajı biraz kapalı. Pk iken sürekli hp'n azalıyor, eğer mana kullanmazsan doğal olarak sonu ölüm. Ölmekte pklıktan kurtulmak için bir çözüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.