Şimdi Ara

Katlanır bir bisiklet almayı düşünüyorum. Tecrübesi fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.tchibo.com.tr/m/katlanir-bisiklet-p400049299.html bu linkteki bisikleti almayı düşünüyorum.fikir verirseniz senirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Goccia City Zero al pişiman olmazsın fakat akülü olduğu için 70 km yorulmadan gidiyosun :D
  • 1umr1 1 kullanıcısına yanıt
    ilgili ürün de vites yok yanlız. Ben tercih etmezdim. decathlon da yarı fiyatına alabiliyorsun.
  • katlanır bisiklet istiyorsan dahon almanı öneririm. türkiye gelen en kaliteli marka ve katlanır bisiklet işini 25 yıldır yaptıkları için güvenilir bir marka
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportacus

ilgili ürün de vites yok yanlız. Ben tercih etmezdim. decathlon da yarı fiyatına alabiliyorsun.

3 vitesli bir bisiklet. Bilmem nasıl beni cezbeden yönü kontra pedal denen araka freni olması. Benim 15 yasında iken bindiğim kontra fren bisikletle aynı . Son derece sağlam ve sorunsuz bakım gerektirmiyen arka fren sistemi. Bilmem yaş kaç bilirmisiniz. 70 ve 80 yıllarda vardı. Ürünün açıklamasında yazmıyor ama sordum. Kontra dediler. Arka tekere bakınca fren papucları yok göbek kalın belli zaten. Bu yüzden alacağim. Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoria Secret

katlanır bisiklet istiyorsan dahon almanı öneririm. türkiye gelen en kaliteli marka ve katlanır bisiklet işini 25 yıldır yaptıkları için güvenilir bir marka

Evet inceledim. Olabilir ama kontra fren dahonda yok. Teşekkürler.

• https://www.tchibo.com.tr/m/katlanir-bisiklet-p400049299.html linkteki bisikleti aldim .cumartesi elimde olacak. İlginize teşekkürler.

• konra fren iyidir,
    ama dahon da iyidir.

istanbuldaysanız yada kullanacağız yerlerde yokuş vs varsa, en az 6-7 vites hepsinden iyidir, fazla yormaz seni.

fak
  • mtanhu kullanıcısına yanıt
    dahon vitesse d8 aldım. sürüşü çok çok güzel. 8 vitesli ve vites gerekli bence. katlamasını 15 saiyede değil ancak 1 dakikada yapıyorum. belki alışmak lazım. bagaja koyunca bagajı kaplıyor. yanına ancak küçük bir valiz sığar. ama genel olarak memnunum.
  • 1umr1 1 kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın

• güzel günlerde kullanın.

eğer ulaşım amaçlı kullanılacaksa, kesinlikle katlanır bisiklet önerimdir. toplu taşıma ve araç bagajına da sığabilmesi ayrıca güzel.
    ben bisikletimi katlayıp odama alıyorum, o kadar yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtanhu

güzel günlerde kullanın.

eğer ulaşım amaçlı kullanılacaksa, kesinlikle katlanır bisiklet önerimdir. toplu taşıma ve araç bagajına da sığabilmesi ayrıca güzel.
    ben bisikletimi katlayıp odama alıyorum, o kadar yani :)

Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sportacus

İyi günlerde kullanın

Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.