Şimdi Ara

KAYSERİ DERSHANE ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fiyat bilgisi de lazim

• 38 bin lira gibi bir şeydi , fiyatı dışında bilgim yok.
  • kararsızadam123 K kullanıcısına yanıt

Bildiğiniz başka dershaneler var mı hocam

• Kardeşimin gittiği Turkuaz İsem dershanesi var. Öğrenci seviyesi kötü ancak hoca kadrosu iyi diyor ve etüt fırsatı çok diyor . Limit ve Beyazkalem ise berbat .

Hocam bu isem zamanimda 98 tıp çıkaran dershane mi

• Sanmıyorum ama fiyatına göre nadir iyi olan dershanelerden biri kardeşimin anlattığına göre. Kardeşim 20 bin liraya yazıldı ve etüt konusunda sıkıntı çekmiyor. Gerçi kardeşim tembel biri ama tembel olmasına rağmen bile Düvenönü'ndeki diğer dershanelerde etüt sorunu çekmiştik.

Hocam ben 34k dan mezuna kaldım. Benim için verimli olur mu sizce

• Ya çok iyi bir butik dershaneye gidin ya sosyalleşmek için gidin ya da hiç gitmeyin. Sosyalleşmek için İsem daha doğru tercih olabilir , Limit'e göre .

Ben 68 binden mezuna kalıp sosyalleşmek için Limit'e gitmiştim ancak etüt sistemi ve öğrenci seviyesi rezaletti. Ama mental sağlığımı korumama yardımcı olmuştu, 11 bin yapmıştım . Yani istediğim amaca uygundu. Kısaca sosyal anlamda sağlığını koruyacaksan dershaneye gitme , online eğitim veren hocalar ve soru çözümlü kitaplar bayağı yeter senin seviyen için.
  • Gecen sene ideal Alparslanda okumuştum hocalar iyi fakat bu sene fiyat 80 falandi en son konuştuğumda ideal hunati diyor sanırım yukaridaki arkadaş bildiğim kadariyla kalabalik ama hoca kadrosu iyi
  • rdvaNss R kullanıcısına yanıt
    Evet Hunat.

Hocam ders çalışma ortamın olmadığı için evde çalışmayacam bu sene. O nedenle yurt bulup dershane + kütüphane yapmayı düşünüyorum.

Verdiğiniz cevaplar için teşekkürler hocam

İdeal hunat için 34 diyen de var 55 diyen de hocam anlamadim gitti

• Ararsaniz belki fiyat verirler ama şunu da belirteyim dershane kaydı için biraz geç kalmışsınız butik dershanelerde kontenjan dolmuş olabilir

Aradik da fiyat veremiyoz diyolar hocam biz de uzaktan gelecez o yüzden sıkıntı

• ideal butik tavsiye etmem zengin kesimin cocuklarinin cirit attigi yer. Cok bir disiplin yok.Diger dershanelere gore iyi ama ben cok verim alamamistim.hunat subeside cok kalabalik diyorlardi

• hocam 34 degildir.En az dershaneler 50K bu sene.Hatta butik falan 60-70K falan istiodu.

• Hocam illaki dershaneye gidecekseniz As dershanesine bir bakmanizi oneririm bana kalirsa bu isi en iyi en disiplinli onlar yapiyor giden arkadaslarimda cok memnundu.Ben gecen sene yazilmadigima bin pisman oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD3970DB6 -- 7 Eylül 2023; 23:11:36 >
  • Siz hangisine yazıldınız hocam

Şuana kadar isem çözüm ideal ve as ı duydum. Siz bunlar içinden hangisini önerirsiniz

• hocam ben ideal butikteydim.Ama yukari anlattigim sekilde dusuncelerim.As bence bu konuda cok daha iy cevremde arkadaslarim memnundu disiplindi ve son derece sistemli bir yer.Ben dedigim gibi yazilmadigim icin pisman oldum.Isemin nasil oldugunu bilmiyorum acikcasi. Turkuaz vardi bir arkadasim memnun degildi su an nasildir bilmiyorum .

• hocam ben son sene ozel okul hatasi yaptim verimli bir yil gecmedi. Ilk mezun yilimda ideal butikteydim yani 2023 yks sezonunda. Bu yil ise tekrardan mezuna kalmaya karar verdim ama youtube ve online plarformlardan calisma karari aldim.Dershaneye sadece bir deneme kulubu icin yazilacagim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.