Şimdi Ara

Kaza yaptım.Aracım Perte Çıkar mı? (Alfa Romeo Giulietta) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
7.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alfanın parçaları oldukça pahalı o yüzden tamir kurtarmaz, yerli araba olsaydı , heleki AK sigorta, arabayı ne yapar ne eder tamir ettirirdi.
  • Bundan daha az hasarlı aracımız perte çıktı, %99 pert. Ayrıca araç görevini yapmış, darbeyi emerek sizin hasar almamanızı sağlamış. Bu yüzden araca bu kadar kötü bakmayın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmis olsun kardes konuya yazmistim sen alirken arac cok temizdi hatirliyorum nazar degmistir sanirim 61 e almistin kasko ile ayni fiyat sayilir
    Bu arada arac cok yuksek ihtimalle pert

• Geçmiş olsun araç pert

• Araç perte çıkmış, geçmişolsun. Dağılması da iyi bir şey, darbeyi emmesi amacı ile yeni arabaları daha esnek yapıyorlar, özellikle bu durum fransız arabalarında var. Bizim sağlam dediğimiz araçlar aksine sert kazalarda darbenin emilimini engelleyerek iç kanama vs. riskini artırıyor.
  • Araç pert.

Aracın sağlamlığına gelince dağılmasına bakarak güvenliğini anlayamazsınız. Small overlap testleri de 64km hızda gerçekleşiyor ve sizin araç gibi hasar alıyor.

Small overlapta araçlar deposu muhtemelen boştur ve ağırlığı azdır. Ayrıca düz zeminde test yapılıyor.

Sizin kaza yaptığınız yerde hafif eğim var, çarpma açınız düz değil ve ağırlık dezavantajı var. Hasarın büyük olması normal.

Yan ve perde hava yastıkları açıldı mı peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtmr

Araç pert.

Bir ay sonra sahibinden bir parça değişen 2 parça boyalı temiz jülyet.

çıtır kazalıyı da ekleyin bence:D
  • Araba megatrona donmus buna pert cikmayacakta neye cikacak

Gecmis olsun bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Araç pert.

Aracın sağlamlığına gelince dağılmasına bakarak güvenliğini anlayamazsınız. Small overlap testleri de 64km hızda gerçekleşiyor ve sizin araç gibi hasar alıyor.

Small overlapta araçlar deposu muhtemelen boştur ve ağırlığı azdır. Ayrıca düz zeminde test yapılıyor.

Sizin kaza yaptığınız yerde hafif eğim var, çarpma açınız düz değil ve ağırlık dezavantajı var. Hasarın büyük olması normal.

Yan ve perde hava yastıkları açıldı mı peki?

4 tanesi açıldı diye hatırlıyorum hocam
  • Herkes arabadan bahsetmiş araba pert o belli ama siz nasılsınız sağlık olarak kazadan sonra nasıl hissediyorsunuz ? Ben ilk kazamdan sonra 1 hafta arabaya binerken tedirgin olmuştum emniyet kemeri morlukları ağrı yapmıştı falan. Sizde de o tür şeyler oldu mu

• manisa_tr kullanıcısına yanıt
    Ak Sigorta çok kötü bir sigorta şirketi mi? Arkasında Akbank olmasına güveniyordum ben?

Kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun. Size bir zarar gelmediyse araba güvenlidir. Aracın hasarı önemli değil.
  • İçim acıdı, ama size değil, aracınıza. Güzelim araba ne hale gelmiş. İnşallah pert raporu çıkarda araç huzura erer. Köprü gişesinde nasıl kaza yapabildiniz anlayamıyorum, sizlerle aynı trafikte bulunmak bile benim için büyük bir risk. Kaza esnasında telefonla mı uğraşıyordunuz ?
  • Geçmiş olsun.
  • Nasil becerdiz kaza yapmayi?? Sizin gibilerine ehliyet veriyorlar iste

• Arabayla Small Overlap testi yapmışlar
  • Wapp ta mı takılıyordun doğru söyle ?
  • geçmiş olsun pert olur tabi ki bu arac
  • Pert. Geçmiş olsun.

• Çok geçmiş olsun, hava yastıkları açılmış+ön takım komple gitmiş, sağ ön kapı eğilmiş, sol arka gitmiş, muhtemelen şaside de eğilme vardır...%99 pert...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi one man one engine -- 26 Eylül 2014; 12:34:19 >
  • Hava yastıkları açıldığında pert oluyor diye biliyorum. İnşallah perte çıkar araç, geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.