Şimdi Ara

Kaza yaptım.Aracım Perte Çıkar mı? (Alfa Romeo Giulietta) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
7.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kevin Durant 35

Nasil becerdiz kaza yapmayi?? Sizin gibilerine ehliyet veriyorlar iste

Ne saçma sapan bir yorum bu.Benim nasıl araba kullandığımı nerden biliyorsun?Yolda karşıdan karşıya geçerken bir anlık dalgınlıkla takıldın,düştün.O zamanda yaradana mı laf edeceksin?Umarım sende böyle bir kaza yaşamazsın.Gerçi böyle bir yorum yaptığına göre 4x4 lük bir insan olmalısın.Peygamber mi desem yada hayatını kusursuz yaşıyor olmalısın...
  • Geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyokushin

Gecmis olsun kardes konuya yazmistim sen alirken arac cok temizdi hatirliyorum nazar degmistir sanirim 61 e almistin kasko ile ayni fiyat sayilir
    Bu arada arac cok yuksek ihtimalle pert

Aynen öyle hocam.Çok büyük bir hevesle almıştım ve büyük bir keyifle biniyordum ama arabanın harbi nazarı olduğuna inanıyorum ben yaşadığım diğer birkaç ufak şeyde birleşince.Neyse hayırlısı böyleymiş diyorum...
  • KEsinlikle pert, geçmiş olsun.
  • Araç pert geçmiş olsun sağ çıkmışsınız.
  • geçmiş olsun gişelerden geçerken bende çok korkarım
  • Araç PERT. Aks kırılmış, havayastiklari açılmış. Sigorta şirketi ile irtibatı kopartmayin. Geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daywalkerrr

quote:

Ne saçma sapan bir yorum bu.Benim nasıl araba kullandığımı nerden biliyorsun?Yolda karşıdan karşıya geçerken bir anlık dalgınlıkla takıldın,düştün.O zamanda yaradana mı laf edeceksin?Umarım sende böyle bir kaza yaşamazsın.Gerçi böyle bir yorum yaptığına göre 4x4 lük bir insan olmalısın.Peygamber mi desem yada hayatını kusursuz yaşıyor olmalısın...

Dalginlik?? Ya baska bir arabaya carpsaydin.. Insana carpsaydin??

• quote:

quote:

quote:

Dalginlik?? Ya baska bir arabaya carpsaydin.. Insana carpsaydin??

Yahu ne diyorsun?Sanki haftada 1 kaza yapıyorum da gelip burda sana ehliyeti kim verdi diyorsun?Kaza bu kasti yapılan birşey yok.İnsanlar hayatının her evresinde hata yapar.Hata yapmayan insan var mı?Dünya üzerinde ilk kaza yapan insan ben miyim de bu kadar saçma sapan yorum yapıyorsun?Eğer benim gibilere ehliyet veriyorlarsa senin gibilere de insan diyorlar işte.Adı üstünde kaza.Kaza isteyerek ya da herhangi bir yetenek isteyerek yapılan birşey değil ki bunu becerebilesin...

• Geçmiş olsun dileklerini ileten tüm forumdaşlarıma çok teşekkür ediyorum.Umarım bir daha böyle birşey yaşamam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tommyvercetti07

Geçmiş Olsun hocam. Konu hakkında maalesef bilgim yok ama araç inşallah perte çıkarılır. yoksa toplansa güvenilir bi araç olacağını ben sanmıyorum

Aynen hocam.Hızım 60 dan fazla değildi.Tamam bende farkındayım İtalyan arabası,nazik araba ama o hızla kaldırıma vurup sağ tarafın komple gitmesini aklım almıyor.Yani şu saatten sonra ben zaten nasıl güvenir de o arabaya binerim.

Small Overlap olmuş sizinkisi işte. O hızla Volvo S80 olsa sonuç pek değişmezdi.

Aynen sorun araçta değil tam iihs SMALL OVERLAP testi olmuş

• Hava yastıkları açıldıysa genelde pert oluyor araç.Umarım perttir sizinde istediğiniz bu sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musbab

Hava yastıkları açıldıysa genelde pert oluyor araç.Umarım perttir sizinde istediğiniz bu sonuçta

Kim olsa aynı şey ister sanırım.Hasar tutarı 20-30 bin aralığında olan bir aracı sanmıyorum ki kimse onarılıp tekrar kullanmak istesin.
  • Geçmiş olsun
  • quote:

Small Overlap Crash testi olmuş biraz dediğiniz gibi.Yaklaşık olarak aynı hızla betona önden değil çarprazlama vurdum tek fark o.Bir diğer açıdan bakıldığında evet araçtan sağ çıktım ve görevini yaptı.İç güvenlik tamam ama dışarısı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.Darbelere karşı dayanıksız bir araç Giulietta...

Olaya yanlış bakıyorsunuz eğer o araç parçalanmasaydı enerji size yansırdı o zaman kesinlikle hasar alırdı vücudunuz.

Zaten julyet ncaptan sürücü güvenliğinden 97 puan almış bir araç kısacası diyeceğim bırakın kasa dağılsın yeter ki size bir şey olmasın.

• Arabanın kesinlikle suçu yok tam bir small overlap testi olmuş.
    geçmiş olsun büyük ihtimal pert
  • Araç resmen sağ akstan darbe almış. Burda darbeyi göğüsleyecek bir yapı yok. Resmen smalloverlap olmuş ama alçak bir noktadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: CescRvP

Ak Sigorta çok kötü bir sigorta şirketi mi? Arkasında Akbank olmasına güveniyordum ben?

Kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun. Size bir zarar gelmediyse araba güvenlidir. Aracın hasarı önemli değil.

AK Sigortaya 10 yıldan fazla trafik sigortası ödemişimdir. hayatımda bir kere kaza yaptım, bi passata arkadan çarptım, kırmızı ışıkta duramadım. önemli bi kaza değildi belkide, benim arabada bişey yok, ama passatın tampon dağıldı. Çarptığım adamdan özür diledim, imzalar tutanaklar tuttuk, suçu kabul ettim. bişey olursa da beni ara dedim. AK sigorta passatın dağılmış tamponu değiştirmek yerine napmış ne etmiş tamir ettirmiş cimri firma. dandik bi işçilik ve boya. şimdi passat sahibini suçu ne? aracın sahibi beni aradı, yapılan işçiliği beğenmediğini, içine sinmediğini. çıkma bi tampon bulduğunu 800'e. (6 sene önce) kabul edersem masrafı yarı yarıya paylaşıp paylaşamayacağımı sordu. Ben de teklifini kabul ettim. Adamın ahını almamak için kabul ettim. sigorta harici 400 TL de para verdim. o sıralar işlerim de çok yoğundu, ama bir ay sonra AK sigorta acentesine de yaptıkları ayıbı anlattım. ve dedim ki kendilerine. "bundan sonra yine hep AK Sigorta ile sigorta poliçesi yapmaya devam edecem. ama bi daha kaza olursa karşı tarafın tamponu olur veya başka parçası. üstüne çıkıp iyice ezecem, çekiçle parçalamadan bırakmıyacam, ta ki size komple değiştirin, daha fazla masraf çıksın." AK sigorta yüzünden cepten 400 daha vermekle kalmadık, bi de kaza yapınca sabıkalı olduk sigorta kayıtlarında, hasarsızlık indirmleri v.s. den de olduk. bu sigorta şirketleri üçkağıtçı kardeşim. sizden fitil fitil alırlar, acısını çıkartırlar. elimden gelse zorunlu sigorta bile yaptırmam artık, hepsi faso fiso işler bunlar.

• Hocam ucuz kurtulmussunuz gecmis olsun o nasil bir vurmadir oyle :/

• geçmiş olsun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.