Şimdi Ara

Kaza yaptım.Aracım Perte Çıkar mı? (Alfa Romeo Giulietta) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
7.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet ciddi kaza geçmiş olsun
  • geçmiş olsun

araç %100 PERT içiniz rahat olsun. kaza çok büyük. HGS gişeleri sağlam betondur. 60'la giderken oraya çarpmak demek arabayı kesip atmak demek. hızınız daha yüksek olsa iç kanama riskiniz yüksek olurdu.

aynı small overlap testi olduğu söylenmiş zaten.

gişelerde 30'a düşüyorum diye arkamdan sellektör yapan angutlar var gelsin görsünler. acilen gişelere bariyer gelmesi lazım. Avrupa otoyolunun Edirne çıkışında var. bariyer bile "amanın" diye zıplayarak korkuyla açılıyor gelen çarpacak diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    Bunu söylemek için gelmiştim :)
  • Konu benim için iyi oldu, 70-90 ile geçiyordum o betonlar da dikkatimi çekiyordu, gerçekten sağlam duruyo demek o hızla vurdak ohoooo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şasi sizlere ömür zaten . Geri kalanı düşünmeyin bile sağ alt şasi tablası komple değişmesi lazım yanılmıyorsam ...

Fiorinonun bile alt şasi tablasının 13 bin tl olduğunu biliyorum. en sağlamından pert araba.

yalnız aracınız tam galericilerin elinde yedek parça arabası olarak kullanılacak cinsten havada kaparlar.
  • bence pert hocam yani kesin diyebilirim çok geçmiş olsun mala gelsin.
  • Daywalkerrr D kullanıcısına yanıt
    Sen bizim hostes akının arkadaşi misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Daywalkerrr

quote:

Orijinalden alıntı: tommyvercetti07

Geçmiş Olsun hocam. Konu hakkında maalesef bilgim yok ama araç inşallah perte çıkarılır. yoksa toplansa güvenilir bi araç olacağını ben sanmıyorum

Aynen hocam.Hızım 60 dan fazla değildi.Tamam bende farkındayım İtalyan arabası,nazik araba ama o hızla kaldırıma vurup sağ tarafın komple gitmesini aklım almıyor.Yani şu saatten sonra ben zaten nasıl güvenir de o arabaya binerim.

hocam sabit rijit hedefe 60 km hizla vuruyorsunuz. bu hale gelmesi gayet normal. ncap testleride 60 km/h ile yapiliyor. cok gecmis olsun.

• Hadi geçmiş olsun. Sende sıkıntı yoksa sorun yok. Kaporta bu dağılır doğal. Kabin içi yararına. Yoksa kemerin takılı ise koltukta belden aşşağın kalırdı sadece. Üst tarafın kopar camdan giderdi. Onlara takılma. Sağ salim çıkmışsın içinden. Ki bence burda Alfa iyi iş çıkartmış. Tekrar geçmiş olsun

Selamlar

• 50 km hizla ne hale gelmiş.geçmiş olsun.

• Çok çok yüksek ihtimalle pert sadece hava yastıklarından değil dingilide kırmışsınız

• bir ford focus'a kaza sonrası 115.000 TL'lik tamir bedeli çıktığını gördüm. Rahatlıkla söyleyebilirim ki özellikle pahalı parçalardan bir kaçı zarar görmüşse, zaten masraf direkt 30.000 liraları buluyor.

o yüzden bence perte çıkar bu araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayerfan34

quote:

Orijinalden alıntı: Melikbey

quote:

Orijinalden alıntı: freelander2001

Pert olunca paramı veriyorlar?

Kaskodaki aracın değeri ne ise onu verirler.Yani sorunuzun cevabı evet

Kaskodaki degeri nasil oluyor? Yani arabanin kendi degerimi? Ayrica bu parayi hemen ve tek seferdemi veriyorlar hocam?

Evet örneğin piyasada sizin arabaya 50 bin veren var fakat kasko değeri kasko 80 bin veriyor.1 hafta içinde ödeme yapılıyor hocam.

• Allah başka acılar yaşatmasın benim mb nin arkası çizildi baya canımı sıktı cidden canını sıkacak şeyler bunlar.

• Arkadaşlar araçta işçilik hariç 54bin TL lik hasar masrafı çıktı.Dolayısıyla perte çıktı araç...
  • geçmiş olsun

sigorta şirketi araçı satar alanda tamir edip satar 2 ay sonra
  • geçmiş olsun.sizin için olumlu olmuş.
  • soran olmuştur muhakkak ama bende sormak istiyorum
    gerçekten dediğin hızdamı oldu bu kadar hasar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlanyaLee

soran olmuştur muhakkak ama bende sormak istiyorum
    gerçekten dediğin hızdamı oldu bu kadar hasar?

Defalarca soyledim yine soylim 60 la gitmemis bile olabilirim.Salı sabahı koprude nasîl hiz yapicaksin zaten azicik ist trafigini bilen bilir bu sorunun cevabını...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.