Şimdi Ara

Kaza yaptim exper %100 kusur çıkardı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kasim ayinin 15 inde bursa sevket yilmaz hastanesi cikisindaki lambalarda kaza yaptim.olay şöyle gelişti 3 şeritli yol orta şeritte kirmizida bekliyorum önümde bir arac var sag tarafimdada bekleyen araclar var arkamda dolu sol şerit sola dönüs lambasi kirmizi yanmaktaydi uyari levlahalari hiz limiti yaziyor.Orta şeride yeşil yandi sol şerit boş ve kırmızı yanıyor önümdeki araç yeşil yanmasına rağmen hareket etmedi kornaya basmamima ragmen oylece durdu arkadaki araclarda kornaya basınca ani bir hareketle sola burnumu cikarmak istedim fakat sol şeritten hızla gelen ve niyeti sola dönüs olmayip karsiya geçmek olan sol şerite kırmızı yanmasına rağmen yavaşlamayip kırmızıda geçen hız limitini fazlaca aşan harfiyat kamyonu aynadan başlayarak sol ön çamurluk tekerlek ve tamponu ucurmus hic fren yapmayarak 100 metre ileride durmuştur.İlk kazam oldugu icin panikledim ailem ve cocuklarim aractaydi sukur bizlere birsey olmadi,oracikta tutanak tuttuk kendiminde hatali oldugunu fakat karsi tarafinda hatali oldugunu kirmizida sola donus şeridinde yavaslamasi gerektigini soyledim o seritten duz gitmesinin yanlis oldugunu soyledim tutanaktada oyle yazdim,karsi tarafta sol seritten gittigini yesil isikta onune ciktigimi yazdi.Exper sonucu %100 bana cikiyor araci onune cikardigim icin.Şimdi benim anlamadiğım tamam onune burnunu sokmam hata eyvallah pekala bu adamin sol seritten kirmizi yanarken asiri suratla karsiya gecmesi hata degilmi?Ben bir hata yaptiysam karsi taraf hem aşırı hiz hemde ışık ihlali yapmıyormu birde sola dönüş şeridinde sola dönmeden direk karsıya geçilebilirmi.Bu nasil iş anlamadim aydinlatirsaniz sevinirim.
    Kaza yaptim exper %100 kusur çıkardı!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.