Şimdi Ara

KAZA yaptım sigorta isleri nasıl olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba oncelikle dün kaza yaptım motorsikle. ondeki aracın anıden durması ile arkadan vurdum polislık ve ambulanslık olay oldu ve motor da masraf var bu masrafları sigortaya nasıl karşılatırım nasıl olur bu işler. bilen varsa yardımcı olursa cok sevinirim.

• Öncelikle geçmiş olsun. Kaskonuz yoksa sigorta sizin hasarınızı değil çarptığınız kişinin hasarını karşılar. Arkadan çarpan siz olduğunuz için ne yazık ki cebinizden yaptırmanız gerekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirabLe

Öncelikle geçmiş olsun. Kaskonuz yoksa sigorta sizin hasarınızı değil çarptığınız kişinin hasarını karşılar. Arkadan çarpan siz olduğunuz için ne yazık ki cebinizden yaptırmanız gerekecek.

Bunları yazmaya gelmiştim geçmiş olsun bu durumda karşı tarafın masraflarını karşılar sizin sigortanız kendi masrafınızı cebinizden karşılayacaksınız çünkü kusurlu sizsiniz....
  • ama işin içinde 3. araç var birde 3. araç benim önumdeki aracın önune atlıyor aniden o da firen sıkıyor bende vuruyorum. yine mi ben suçlu oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametscar -- 17 Mart 2015; 13:30:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametscar

ama işin içinde 3. araç var birde 3. araç benim önumdeki aracın önune atlıyor aniden o da firen sıkıyor bende vuruyorum. yine mi ben suçlu oluyorum.

Takip mesafesini korusaydın çarpmazdın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.